Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 05, 14:30)
Aciu... 4u.gif Bandysim mokytis.. smile.gif

Viskas gerai. Aš irgi vakar treniruotėj buvau. Gal kiek kitaip man, ne visai pirmas kartas, bet pirma treniruotė su tuo šunim. Irgi sekės įvairiai, ir geriau, ir blogiau. Bet aš nestresuoju, kadangi žinau, kad tik tokiais žingsniukais ir tobulėjama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 05, 15:35)
Viskas gerai. Aš irgi vakar treniruotėj buvau. Gal kiek kitaip man, ne visai pirmas kartas, bet pirma treniruotė su tuo šunim. Irgi sekės įvairiai, ir geriau, ir blogiau. Bet aš nestresuoju, kadangi žinau, kad tik tokiais žingsniukais ir tobulėjama smile.gif

Bet bande ji ji pavest..jis nejo visiskai... schmoll.gif cype nesavu balsu.bet nejo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 05, 14:42)
Bet bande ji ji pavest..jis nejo visiskai... schmoll.gif cype nesavu balsu.bet nejo.. smile.gif

Baisu tikriausiai. Socializacijos trūkumas gal? Viskas bus gerai.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif žvengiu...

http://www.dogheirs....in-to-your-face
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 05, 14:22)
Inga, o kodėl nesimokyt ėjimo greta ir sėdėjimo pirmoj treniruotėj? Ar pirma apskritai turi būt nieko neveikimas? Sėdėjimas, kai aplink laksto vaikai - tai tiesiog kontakto stiprinimas. Kitas dalykas - gyvai nemačius sunku sakyt būtų. Aš nebūčiau tokia drąsi peikt ar girt po vienos treniruotės. Juo labiau, kai nemačiau gyvai.


išsėdėjimo pirmoj treniruotėj kai šeimininkas jau vaikšto aplink? arba aš kažką blogai supratau. o ir greta komanda kaip mokinama? ant pavadžio tampant šunį šalia? ar su skanukais?

viskas ok, gerai jau tai, kad kažkas daroma, bet na prisižiūrėjau aš tų provincijų dresuotojų, gal ant karštųjų ir per daug sureagavau ax.gif

bent mūsų pirma treniruotė išvis buvo kontakto laikymas šuniui sėdint šalia/priešais, mokinimas sekioti ranką su skanukais. žinoma kažkiek jau ir namuose buvom padirbėjusios
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 06, 14:24)
išsėdėjimo pirmoj treniruotėj kai šeimininkas jau vaikšto aplink? arba aš kažką blogai supratau. o ir greta komanda kaip mokinama? ant pavadžio tampant šunį šalia? ar su skanukais?

viskas ok, gerai jau tai, kad kažkas daroma, bet na prisižiūrėjau aš tų provincijų dresuotojų, gal ant karštųjų ir per daug sureagavau  ax.gif

bent mūsų pirma treniruotė išvis buvo kontakto laikymas šuniui sėdint šalia/priešais, mokinimas sekioti ranką su skanukais. žinoma kažkiek jau ir namuose buvom padirbėjusios

mes mokemes be skanuku(skanukai po to) ryta isbandziau..kazkiek pavyko..kol nepajudejom namu link doh.gif 9(ejom be smaugtuko) doh.gif Nera pas mane geriau,o ir kaina man ikandma.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 06, 13:24)
išsėdėjimo pirmoj treniruotėj kai šeimininkas jau vaikšto aplink? arba aš kažką blogai supratau. o ir greta komanda kaip mokinama? ant pavadžio tampant šunį šalia? ar su skanukais?

Nuėjau net paskaityt iš naujo biggrin.gif arba mes skirtingai perskaitėm tekstus, arba ne tą patį skaitėm.
Apie tampymą niekur neskaičiau, nebent judvi dviese diskutavot tarpusavy ir aš tos informacijos neturiu.
O išsėdėjimo kai vaikštai aplink (porą žingsių į vieną ar į kitą pusę) ir mes mokėmės pirmose treniruotėse. Na, maniškis tiek Gralis, tiek dabar Huni turėjo ir turi neblogą kontaktą su manim, tai šitai nebuvo problema. Todėl man asmeniškai ir keistas tavo puolimas.
Anyway, aš kažkaip linkus forume parašytais sakiniais nesivadovaut ir neaptarinėt jų, nes jau ne kartą pasimokius esu, kad išvadas pasidarai ne tokias, kokias reik vien dėl savo asmeninių interpretacijų. Už tai susilaikysiu nuo kritikos šįkart.
Labai džiaugiuos, kad žmonės mato, kad patys yra žali, ieško pagalbos ir bando užpildyt spragas.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 06, 15:06)
Nuėjau net paskaityt iš naujo biggrin.gif arba mes skirtingai perskaitėm tekstus, arba ne tą patį skaitėm.
Apie tampymą niekur neskaičiau, nebent judvi dviese diskutavot tarpusavy ir aš tos informacijos neturiu.
O išsėdėjimo kai vaikštai aplink  (porą žingsių į vieną ar į kitą pusę) ir mes mokėmės pirmose treniruotėse. Na, maniškis tiek Gralis, tiek dabar Huni turėjo ir turi neblogą kontaktą su manim, tai šitai nebuvo problema. Todėl man asmeniškai ir keistas tavo puolimas.
Anyway, aš kažkaip linkus forume parašytais sakiniais nesivadovaut ir neaptarinėt jų, nes jau ne kartą pasimokius esu, kad išvadas pasidarai ne tokias, kokias reik vien dėl savo asmeninių interpretacijų. Už tai susilaikysiu nuo kritikos šįkart.
Labai džiaugiuos, kad žmonės mato, kad patys yra žali, ieško pagalbos ir bando užpildyt spragas.

tas sedejimas buvo toks,kad sakai suniuj SEDEK ir pradzioj eini puslanki,o pskui bandai apeit...Uzduosiu durna klausima,o ka ta komanda duoda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 06, 14:17)
tas sedejimas  buvo toks,kad sakai suniuj SEDEK ir pradzioj eini puslanki,o pskui bandai apeit...Uzduosiu durna klausima,o ka ta komanda duoda blush2.gif

Tą, kad pasodini šunį ir gali nueit nuo jo. Šuo nelekia paskui. Aš, pvz., taip pasodinu šunis kieme ir palieku juos eidama prie konteinerio išmesti šūdmaišių. Nesivedu šunų kartu, nes ten dažnai bomžai pridaužo stiklų ir šunys gali susipjaustyti kojas.
Dar ta komanda man patinka tada, kai šunis nori nufotografuot pats biggrin.gif Pasodini ir palieki, tada paeini ir nusifotkini juos pats biggrin.gif vakarykštis pavyzdys:
user posted image

Tai čia tokie gyvenimiški "kam reikia". Tokius, kuriuos staigiai sumąsčiau. Gal ir daugiau jų yr, prisiminsiu, parašysiu. Dar tos komandos labai reikia visiems paklusnumo egzaminams.
Kiekviena komanda, kokia ji bebūtų, stiprina ryšį tarp šeimininko ir šuns, gerina tarpusavio kontaktą, moko klusnumo ir skatina mąstyti tiek šeimininką, tiek šunį. Antraip, kokia nauda būtų iš to, kad šuo "duoda labas"? smile.gif praktinės reikšmės jokios, bet emocinės kiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 06, 15:29)
Tą, kad pasodini šunį ir gali nueit nuo jo. Šuo nelekia paskui. Aš, pvz., taip pasodinu šunis kieme ir palieku juos eidama prie konteinerio išmesti šūdmaišių. Nesivedu šunų kartu, nes ten dažnai bomžai pridaužo stiklų ir šunys gali susipjaustyti kojas.
Dar ta komanda man patinka tada, kai šunis nori nufotografuot pats biggrin.gif Pasodini ir palieki, tada paeini ir nusifotkini juos pats biggrin.gif vakarykštis pavyzdys:
user posted image

Tai čia tokie gyvenimiški "kam reikia". Tokius, kuriuos staigiai sumąsčiau. Gal ir daugiau jų yr, prisiminsiu, parašysiu. Dar tos komandos labai reikia visiems paklusnumo egzaminams.
Kiekviena komanda, kokia ji bebūtų, stiprina ryšį tarp šeimininko ir šuns, gerina tarpusavio kontaktą, moko klusnumo ir skatina mąstyti tiek šeimininką, tiek šunį. Antraip, kokia nauda būtų iš to, kad šuo "duoda labas"? smile.gif praktinės reikšmės jokios, bet emocinės kiek smile.gif

oi su nufotkinimu beda...dazniausiai kadre lieka uzpakalis lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti