Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, Filmai, Filmai

dokumentika Jesus Camp (2006), eina *ikt, siaubas koks, sakyčiau.

http://www.imdb.com/title/tt0486358/
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 04 17, 09:58)
The Affair - atitinka turinys pavadinima, apie dvieju vedusiu zmoniu vasaros romana ir visas jo pasekmes aplinkiniams zmonems t.y. ju abieju seimoms
labai gerai psichologiskai sukaltas: rodo kaip jis viska mate ir kaip ji, atrodo lyg ziuretum psichologine sudija apie vyru ir moteru matyma, poziuri ir supratima, kokie jie skirtingi yra apie tuos pacius dalykus kalbant


Man sitas vienas stipriausiu serialu ever, surijau naktimis... dar labai rekomenduociau Masters of sex.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 04 15, 09:57)
Searching for Sugar Man - dokumentinis, nepaprasta istorija apie muzikantą  thumb_yello.gif

labai patiko, nieko nebuvau girdėjusi apie šį muzikantą blush2.gif o jau muzika kokia graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 04 17, 10:58)
The Affair - atitinka turinys pavadinima, apie dvieju vedusiu zmoniu vasaros romana ir visas jo pasekmes aplinkiniams zmonems t.y. ju abieju seimoms
labai gerai psichologiskai sukaltas: rodo kaip jis viska mate ir kaip ji, atrodo lyg ziuretum psichologine sudija apie vyru ir moteru matyma, poziuri ir supratima, kokie jie skirtingi yra apie tuos pacius dalykus kalbant

Sitas tai labai geras. Ziurejau ju senokai kai dar nebuvo zinomas, o paskui 2015 metais gavo Auksini Gaubli: Best Television Series - Drama.
Idomu kaip antrasis sezonas. Gal kas mate?
Atsakyti
http://www.imdb.com/title/tt2948356/
Rekomenduoju visai šeimai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazele1 @ 2016 04 19, 08:22)

o pavadinimą parašyt sunku? Negaliu pakęst - įmeta nuorodą ir mol klikink.

Man paliko didelį įspūdį Batman vs. Superman: Dawn of the Justice.
Turėjau šiokių tokių abejonių dėl aktorių, bet režisierius Zack Snyder kaip visuomet viską sudėliojo puikiai, aktoriai irgi išspaudė iš savęs viską, kad komikso herojai įtikinami. Pabaigoje, net ašarą išspaudžiau.

Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 04 14, 10:12)
ką dabar veikt? nėra serialų daugiau gerų?
walking dead ir games of thrones nesiūlykit biggrin.gif

labai giria 'Making a murderer'. neisivaizduoju kiek ten rafinuotumo, bet gal patiks

QUOTE(LEEja @ 2016 04 17, 10:58)
The Affair -<...>

jau matau kur mano naktys uzsibaigs doh.gif

QUOTE(legacy @ 2016 04 18, 13:05)
<...>. dar labai rekomenduociau Masters of sex.

aha, gerulis sitas. idomiai perteiktas senas mastymas, man protu nesuvokiama kiek seksizmo tais laikais buvo wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2016 04 19, 01:38)
Sitas tai labai geras. Ziurejau ju senokai kai dar nebuvo zinomas, o paskui 2015 metais gavo Auksini Gaubli: Best Television Series - Drama.
Idomu kaip antrasis sezonas. Gal kas mate?

Nuostabus ir dar geresnis, baiges irgi idomiai, laukiu trecio 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pažiūrėjau šį Fathers and daughters. Ačiū už rekomendacijas, patiko.

Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 04 19, 13:31)
labai giria 'Making a murderer'. neisivaizduoju kiek ten rafinuotumo, bet gal patiks

pažiūrėjau pirmą seriją bei antros pusę ir man kažkaip užteko g.gif neįsivaizduoju, ką ten tiek nagrinėt per 10 serijų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 04 19, 16:08)
Nuostabus ir dar geresnis, baiges irgi idomiai, laukiu trecio  4u.gif

Taip, gerumas jo nerealus cool.gif

Pabandžiau Newsroom žiürët, tai sunkiai ištraukiau seriją, nesudomino, plius trukmë 1:10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 20 balandžio 2016 - 15:25
Manes Newsroom irgi neuzkabino per daug.
Atsakyti