Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, Filmai, Filmai

Fantastic Mr. Fox - nežinau, kaip čia pavadint, animacija ar ne, bet labai geras thumbup.gif Apie lapių šemynėlę. Nestandartinis toks. Ir ne vaikiškas, jei ką. To paties režisieriaus kaip ir "The Grand Budapest Hotel".

Scarface (1983) - šitą klasiką turbūt jau dauguma mačiusios smile.gif Bet kas nematė, tai rekomenduoju. Įtraukiantis, nenuobodus.

The Unbelievers (2013) - dokumentinis, apie ateizmą, rodo ištraukas iš visokių debatų ir pan. Nenuobodus, šmaikštus. Jau žinau, kam patiktų - mjforever rolleyes.gif Reiktų "pabažniems" pasižiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 25 balandžio 2016 - 11:26
QUOTE(laTulipe @ 2016 04 17, 23:58)
All Good Things (2010) - kažkaip čia išėjo, kad antras iš eilės filmas su Goslingu. Įdomu matyti jį ne geriečio pozicijoje  biggrin.gif  O filmas patiko. Kad ir anotaciją skaičiau, bet vis vien įtampos užteko, visą filmą galvojau, kaip ten viskas išsiriš. Toks su emocija, ne tai, kad pažiūrėjau ir pamiršau.


yra ir dokumentinis filmas-mini serialas kietai susuktas.

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
http://www.imdb.com/...841201678500628
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 04 25, 11:47)
The Unbelievers (2013) - dokumentinis, apie ateizmą, rodo ištraukas iš visokių debatų ir pan. Nenuobodus, šmaikštus. Jau žinau, kam patiktų - mjforever rolleyes.gif Reiktų "pabažniems" pasižiūrėti.

ax.gif a jo, čia mano skonio žanras.
Atsakyti
Paskutinis matytas "6 METAI".
http://www.filmai.in...years-2015.html
Tikejaus idomesnio, siek tiek nuobodus. Siaip ziuriu bet ka, vistiek tv nieko gero nerodo. Nesu megeja tokiu filmu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 26 balandžio 2016 - 12:49
Stiklainis uogienės

Pasakojimas apie meilužius – pusamžį vedusį vyrą ir gerokai jaunesnę moterį. Ilgainiui Marta pavargsta nuo slapstymosi, meilužės statuso ir nusprendžia palikti Dmitrijų. Jis pasimetęs, nenori prarasti mylimos moters ir nesantuokinio vaiko, bet įsipareigojimai neleidžia palikti šeimos. Marta sugrįžta. Jie vėl laimingi. Deja, neilgam.


http://www.obuolys.l...a/filmas/12895/

Man patiko. Realus gyvenimas.... Geriau tokio nereikia.....
Atsakyti
Kažkas klausė apie serialus, tai aš baigiau žiūrėti antrą sezoną Les revenants (2012), du sezonai po 8 serijas. Pirmas sezonas įdomesnis, bet antras daug ką paaiškina 4u.gif Šiaip nemėgėja aš fantastinių filmų, bet šitas subtilus ir įdomus- veiksmo nedaug, bet traukia žiūrėti 4u.gif kas man dar įstrigo- muzika thumbup.gif
Atsakyti
jaudinantis ir jautrus filmas apie tarpusavio santykius, bendravimą, išgyvenimus
Extremely Loud & Incredibly Close
labai patiko jaunasis aktorius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daibava: 30 balandžio 2016 - 09:07
High-Rise - visiška šyza biggrin.gif Supratau tik tiek, kad tai socialinė parodija/eksperimentas, bet šiužetą sunku pagaut, jei toks išvis yra.
Atsakyti
The Fool (orig. Durak) - pagaliau ir aš pažiūrėjau. Sukrečiantis, bet labai geras filmas ir vaidyba, iš tos pačios serijos kaip "Leviathan". Liūdna, kad va taip va yra sad.gif Mums tokie dalykai ne naujiena, bet galima tik įsivaizduoti, kokia tai egzotika vakariečiams ir skandinavams.


Ir kaip visad, malonu atrasti gerą muziką. Cojų ir Kino žinau, bet šitos dainos dar nebuvau girdėjusi:
https://www.youtube....h?v=hce8z2h0CoI
Atsakyti
Paths of Glory - parodantis karo absurdus (iš kitos pusės) filmas, nors paties karo ten ne tiek daug.
Atsakyti
Geras oras nera kada i filmus spoksot, nebent kai susergi ir lovos rezima turi smile.gif

The Best Offer 2013 Tobulas, puikus, jei yra nemaciusiu drasiai junkites, turesit gera laika.

All Good Things 2010 Daug padriko veiksmo, bet kaip trileris neblogas.

The Black Balloon 2008 Apie seima auginancia du paauglius, kuris vienas is ju autistas. Kaip seimas sekasi tvarkytis ir apie sveikojo brolio jausmus. Specialiai laikiau jy, kad paziuret su savo vaiku, ir gerai padariau.

Almost Famous 2000 lengvam paziurejimui, apie roko grupes gastroles ir mamytes gera berniuka isvykusi kartu, zinoma pekeitusu grupes nariu mastyma ir kai kuriu gyvenima.

Dogville (2003) ilgas, keistas, isimintinas. Dogvilis tai mazas miestelis, kuriame tik zmones tikri, o gatves, augalai, suo nupiesti kreida. Viskas seka sena vaga, kol i miesteli neuzklysta nepazistamoji. Is pradziu norejosi isjunkti, paskui isiziurejau, vel norejosi isjunkti nuo monotonisku kalbu, bet prasukus vel itrauke iki pat galo.

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 04 25, 12:26)
yra ir dokumentinis filmas-mini serialas kietai susuktas.

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
http://www.imdb.com/...841201678500628

ačiū už rekomendaciją, jau laukia savo eilės, kol galėsiu sau leisti be ilgų pertraukų tarp serijų jį peržiūrėti.

Hidden (2015) - katastrofų / apokaliptinis filmas, rašo, kad siaubo trileris, bet asmeniškai man nemaža filmo dalis - grynai drama. Rodoma šeima, kuri jau kurį laiką gyvena slėptuvėje, dėl neaiškių priežasčių jie saugo visus išėjimus, patys irgi neina į išorę. Todėl nemažai rodoma apie šeimos santykius, kaip jie vystosi esamoje situacijoje, kai nuolat gyvenama įtampoje, kad tas ,,kažkas" juos ras, kaip kalbama su dukra ir t.t. Po truputį iš praeities atsiminimų dėliojama priešistorė, šiek tiek viskas ima aiškėti, bet kulminacija man pačiai buvo netikėta, čia gal tas ir vadinamasis siaubas pasirodo, po kulminacijos pabaiga tai blanki, bet bendrai visas filmas gan neblogas. Lėtas, veiksmo nedaug.
Atsakyti