Įkraunama...
Įkraunama...

Rytų Londonas kviečia..

Limcamca, manyciau reiktu Lotuliuke paliest mirksiukas.gif manau prisijungtu trumpam 4u.gif

Visa vakara sedziu prie kompo, ir nieko gero nerandu nusipirkt. Nieko gero is to black Friday ax.gif
Atsakyti
O ko nors specialiai ieskai ar tik siaip ziurineji?
Papildyta:
Mainly parasiau, tuoj gausim velniu nuo jos biggrin.gif
Atsakyti
Nieko tokio kaip ir nereikia ax.gif ziurinejau kazka i darba, dzinsus, batus - nu nieko padoraus nerandu. Nu visgi megstu daiktus apsimatuot, atsiciupinet... Gal del to ir nerandu ax.gif
Dar noriu kosmetikos is Benefit nusipirkt. Bet vaziuosiu po nauju apsipirkt.

Tai visgi meetas sest ar penkt?
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2015 11 27, 15:24)
user posted image
Va tokios panasios.tik pamerktos i vaza.Pavasari pas mane ant ju kiausiniai kabo,per Valentinka sirdutes,per Halovina moliugeliai.


Labai SUPER!
QUOTE(Limcamca @ 2015 11 27, 21:41)
O ko nors specialiai ieskai ar tik siaip ziurineji?
Papildyta:
Mainly parasiau, tuoj gausim velniu nuo jos  biggrin.gif


Negausit, dzin man. Bet jau i westfield'a aš nesigrusiu, sorry bet dėl kodel dauguma turi taikytis prie vieno? Gotte, nevaryk blyn, ne chelmsforde gyveni, noro tik trūksta.

Bet ne apie tai... Galiu kaip visad pasiulyti pas mane, karsto vyno vakara, dovanėlių keitimasi, pokalbiu, gal kokia pizamu tema? Man labai tada pas patranka patiko. Pas mand susisiekimas tobulas, tiek traukiniais tiek autobusais. Visos aplinkui gyvenat, prašom!
Gotte, mieloji imi central line iki mile end, sėdi i district ir vietoj.

Pamąstymui.
Papildyta:
Labas mamukai! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mainly: 28 lapkričio 2015 - 00:34
Laba,
Jei Mainly priima pas save butu idealiausia. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 11 28, 07:41)
Laba,
Jei Mainly priima pas save butu idealiausia.  wub.gif

4u.gif labas rytas. Su kava is lovos. As uz meeta. Galime ir pas mane smile.gif
Atsakyti
Labas SUPER rytas! Ką veikiat? bigsmile.gif
Atsakyti
Ziuriu telika, kazko nuotaikos 0... Pas Abu mergaites Drauges. Planas nueit I mokyklos Christmas bazaar ir paskiau dar mazike I gimtadieni... Kolkas taip...
QUOTE(Mainly @ 2015 11 28, 11:27)
Labas SUPER rytas! Ką veikiat? bigsmile.gif

tongue.gif
Atsakyti
Laba diena,
nusipirkom dezute mandarinu, tai edu be sustojimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mainly @ 2015 11 28, 00:40)
Gotte, mieloji imi central line iki mile end, sėdi i district ir vietoj.

Kad pas mane 2 vaikai (vyras dirba). Jei be jų noriu atvaryti šeštadienį, tuomet turiu sesei vaikus viešuoju nuvežti į Tottenham'ą ir tada jau nuo ten kažkaip važiuoti. O po to vėl iš meet'o važiuoti iki seses ir nuo ten namo (du traukiniai).
Jeigu varau su vaikais, tai deja man iki central line (iki Liverpool street) pėsčiom 30 min (su vaikų žingsniu) arba su autobusu, tada ten central line, tada district.
Kai kitas žmogus parašo, tai tikrai atrodo, va tik šast įsėdai ir atlėkei, bet su vaikais tąsytis po 25 traukinius ir autobusus...blyn.. kažkaip biški užknisa.. Va Nova be vaikų, nepriklausomas žmogus ir tai tyngi varyti kažkur po darbo penktadienį. Aš kai pagalvoju, jei tokią laisvę nuo vaikų turėčiau, tai tik varyčiau ir varyčiau į tokius meet'us. Taip sakant kiekvienam savo vargai atrodo vargiausi lotuliukas.gif


O šiaip dramos aš iš meet'o tikrai nedarysiu, prie visoms manęs taikytis niekur neprašiau berods g.gif tai jei galėsiu, prisijungsiu. Jei ne - tai ne 4u.gif jokių problemų.

Atsakyti
Atsisėdau vaikams striukes užsakyti iš MS, dar šio bei to, kelis kartus puslapis nulūžęs, net visą kompiuterį užšaldė. Sugadino visą nuotaiką, tai dabar sėdžiu pikta kaip ragana, šluotos betrūksta.

Gotte, nevairuoji?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 11 28, 15:11)
Gotte, nevairuoji?

vairuoju, bet vyras dirba, jam už Londono į darbą reikia važiuoti šeštadieniais 4u.gif tad mašina jo wink.gif

jei turėčiau mašiną tai nebūtų jokių bėdų, nors važiuoti tikrai tolokai man gaunasi, bet man tas problemų nekelia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 28 lapkričio 2015 - 15:17