Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(Panda @ 2015 11 27, 12:19)
Aš turiu, man atitiko dydį - švarkelius jcrew perku 8 dydžio, tai ir šis 8 dydžio man geras 4u.gif


gal turit school boy blazer? įdomu kaip lyginant su juo, ar toks pats dydis ar mažesni g.gif
Atsakyti
ar pilde jau siandien crew? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 11 27, 12:50)
gal turit school boy blazer? įdomu kaip lyginant su juo, ar toks pats dydis ar mažesni  g.gif

Turiu ir schoolboy 8 dydzio biggrin.gif , man abu geri 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas:) gal pagelbėsite: jei crew sijonai dažniausiai 4 dydzio tinka, ar is factory pencil sijonuką(pencil skirt in houndstooth, https://factory.jcre...;bmUID=l52O_MD)
imti irgi 4, ar dydžiu mažesni? Esu pirkusi džinsinį sijona is factory, tai 2 dydis pats tas buvo...
Atsakyti
QUOTE(Lopez @ 2015 11 30, 11:54)
Labas rytas:) gal pagelbėsite: jei crew sijonai dažniausiai 4 dydzio tinka, ar is factory pencil sijonuką(pencil skirt in  houndstooth, https://factory.jcre...;bmUID=l52O_MD)
imti irgi 4, ar dydžiu mažesni? Esu pirkusi džinsinį sijona is factory, tai 2 dydis pats tas buvo...


Lopez, konkreciai del sito nepasakysiu, bet neseniai pirkau is factory mini in houndstooth, tai is tikruju didintas (2 d. liemuo - 39, plotis - 48).
Is senesniu laiku turiu pencil is factory, tai tas atitinka dydi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2015 11 30, 13:14)
Lopez, konkreciai del sito nepasakysiu, bet neseniai pirkau is factory mini in houndstooth, tai is tikruju didintas (2 d. liemuo - 39, plotis - 48).
Is senesniu laiku turiu pencil is factory, tai tas atitinka dydi ax.gif


Aciu, tai gal ir su siuo tas pats.. Prie atsiliepimu rašo true to size, tai suprask dabar smile.gif nes man visi is factory didesni nei crew pakliūna..
Atsakyti
Aš turiu šį pencil, tai jis man netgi čiut į mažumą (ar šiaip modelis netinka): ties liemeniu laisvas, o ties klubais priekyje raukšles meta... Nos su mano "bačkutės" figūra turėtų būti atvirkščiai.
https://factory.jcre...olor_name=black
Atsakyti
Merginos, Jūs man kaip žaliai naujokei visame šitame J.Crew medžiojimo reikale paaiškinkite... Ar būna, kad per papildymus įmeta senesnių kolekcijų drabužių? Su blėstančia viltimi esu išsisaugojusi keletą (vasaros kolekcijos) nuorodų, bet niekad nematau, kad būtų nors vienas dydis. Ar, jei jau išpardavė prieš tuos kelis mėnesius, tai amen Juze?

Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Fuwari @ 2015 12 02, 20:15)
Merginos, Jūs man kaip žaliai naujokei visame šitame J.Crew medžiojimo reikale paaiškinkite... Ar būna, kad per papildymus įmeta senesnių kolekcijų drabužių? Su blėstančia viltimi esu išsisaugojusi keletą (vasaros kolekcijos) nuorodų, bet niekad nematau, kad būtų nors vienas dydis. Ar, jei jau išpardavė prieš tuos kelis mėnesius, tai amen Juze?

Ačiū!
Būna, kad papildo, bet kuo tolyn , tuo retyn
Atsakyti
Labas smile.gif
Gal kas jau gavote šias striukes, kaip ta spalva realiai? Nes atsiliepimuose skaičiau, kad kažkokia murzina
user posted image
Atsakyti
Ir si laukiu nesulaukiu wub.gif
user posted image
[/quote]

Gal kazkur radote koks jis ilgio butu? Ar gal kuri jau turite ir pamatuoti galetumete 4u.gif
Atsakyti
Kita savaite gausiu paskutini megstuka,galesiu pakomentuoti.

Merginos koki dydi imat smailianosiu su 24cm peda vos platesne?Elsie ar kazka panasaus 4u.gif
Atsakyti