Įkraunama...
Įkraunama...

buto pardavimas: per agentūrą ar patiems?

QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 11 02, 19:25)
Esu giliuose apmąstymuose  g.gif Apsilankė pas mus brokeris. Kaip ir tinka man viskas, tikrai toks atrodo ne iš kelmo spirtas, žino apie ką kalba.  g.gif Bet... Apžiūrėjęs butą jis nustatė 10 % mažesnę kainą, nei aš tikėjausi  g.gif Galima sakyti, kad tai ir reali kaina, bet (mistika kažkokia!) Aptinku, kad tokį patį butą pardavinėja mūsų kaimynai 2 aukštais aukščiau  unsure.gif Buto įrengimas (tiksliau apsitrynimas) analogiškas, bet pas mus uosio masyvo durys ir uosinis parketas, o ten tik paprastas laminatas ir kaina dar 10 % didesnė nei kad aš noriu gaut  g.gif Kaimynų butą pardavinėja agentūra. Tai kaip čia gaunasi????


Tai gal jus pasakykit brokeriui savo nuomonę ir apie kaimynų kainą užsiminkite? Kainą jis tik pataria, o ne nustato.
Beje, gali būti ir toks variantas, kad kaimynai kainą užkėlę, o jūsiškė atitinkanti rinką. Visaip gali būti.
Atsakyti
Sveiki,

prašyčiau išsakyti savo nuomonę, kas negerai skelbime, gal ko per daug ar ko nors trūksta? Kaina aišku per didelė, tą pati žinau smile.gif My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyte pelyte: 06 lapkričio 2015 - 09:07
QUOTE(katyte pelyte @ 2015 11 06, 10:06)
Sveiki,

prašyčiau išsakyti savo nuomonę, kas negerai skelbime, gal ko per daug ar ko nors trūksta? Kaina aišku per didelė, tą pati žinau  smile.gif My Webpage

Neatidaro nuorodos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte pelyte @ 2015 11 06, 09:06)
Sveiki,

prašyčiau išsakyti savo nuomonę, kas negerai skelbime, gal ko per daug ar ko nors trūksta? Kaina aišku per didelė, tą pati žinau  smile.gif My Webpage


Neveikia nuoroda smile.gif
Atsakyti
Įsirašykit dvitaškį po http, ir veiks.
Atsakyti
Sveiki visi.Kadangi mamos yra didziausia jega pasaulyje,todel rasau cia ir tikiuosi kad sauniausios mamos pasidalins sia zinia su draugem kaimynais bendradarbiais.
As tik noriu perspeti visus zmones ketinancius ateityje kreiptis i NT firmas.Negaliu pasakyti apie visas,bet apie NT "Forto siena" noriu perspeti visus!!!!!!!
Firma jau gyvuoja apie 12metu. Turi savo tinklapi ir visus reikalingus rekvizitus. Todel ir negali zmogus pagalvot nieko blogo kai taip viskas is isores grazu.
O istikro tai sukciu aferistu firmele,kurioje direktorius toks ponas Evaldas.
Suprantama kad sutartis pasirasineja visi.suprantama kad visi nori uzdirbti. Taciau sioje firmeleje uzdirbinejami pinigai kitokiais budais.man savo kailiu teko patirti tik viena is ju,bet net neabejoju jog mahinaciju shemu yra keletas.
Pirkau buta.man nuo pradines kainos nuleido asaras.is pardavejos nuderejo kelis tukstancius.abiem pusem suoke dainele kad tik mes nesukontaktuotume ir neissiaiskintume visko.finalas-kainu skirtumas agenturai i kisene.ir jie tai vadina sekmes mokesciu.
Dar truputelis nubyrejo nuo avanso.as padaviau kelis tukstancius o pardaveja gavo tik viena tukstanteli.paklausite kur like? Ilga istorija kuri dar nesibaige.
Bet visus perspeju.bukit atsargus.
Atsakyti
QUOTE(katyte pelyte @ 2015 11 06, 10:06)
Sveiki,

prašyčiau išsakyti savo nuomonę, kas negerai skelbime, gal ko per daug ar ko nors trūksta? Kaina aišku per didelė, tą pati žinau  smile.gif My Webpage

su skelbimu atrodo viskas gerai. Pagrinde kliuna kaina.
Atsakyti
QUOTE(katyte pelyte @ 2015 11 06, 10:06)
Sveiki,

prašyčiau išsakyti savo nuomonę, kas negerai skelbime, gal ko per daug ar ko nors trūksta? Kaina aišku per didelė, tą pati žinau  smile.gif My Webpage

Viskas labai išsamiai aprašyta. Paminėti visi pliusai. Man tik nelabai aišku su terasa. Kaip suprantu išėjimo iš buto tiesiai į ją nėra. Aš tai labai mėgstu trimačius brėžinukus. Yra kompiuterinės spec. programėlės - galima padaryti. pvz.kad ir šiatme skelbimuke labai gerai pavaizduota aštuntam paveiksliuke terasa - iškarto matosi vizualiai kur ir kaip.
http://www.skelbiu.l...e-21461384.html

Terasa - labai labai didelis pliusas. Vienetai butų, kurie ją turi. Aš iškelčiau į antraštę, kad naujas butas su didele terasa ar pan. Kad atkreipti dėmesį. Nes parduodamas jaukus 2 kamb. butas - beveik visų tokios antraštės. Nesudomins.

"Aruode" nupirkčiau namukų, o "skelbiu" žvaigždučių. Iškelčiau į viršų, pareklamuočiau.

Pardavinėti tik pradėjote, dėl kainos nepergyvenkite. Gali atsirasti pirkėjas, kuriam labai patiks, paskambins, pasiūlys savo kainą, jei jums tiks ir paderinsite. Nuleisti visada spėsite.
Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 08 lapkričio 2015 - 02:57
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2015 11 08, 03:47)
Viskas labai išsamiai aprašyta.

dar ten kur rašote apie ekonominį šildymą, labai gerai būtų paminėti šildymo kainas gruodžio, sausio, vasario mėn. Žinokit, daro didelį įspūdį, kai beveik pas visus šidymo kainos yra kosminės.
kur rašote "Bute yra svetainė ir kambarys, atskiri vonia ir tualetas.". Aš tai pabrėžčiau, kad yra virtuvė, atskiri svetainė ir kambarys.....Nes labai dažnai virtuvė yra bendroje ervėje su svetaine. Bet kai gyvena daugiau negu du asmenys, tai čia irgi didelis jūsų buto pliusas, kad virtuvė yra izoliuota. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 08 lapkričio 2015 - 12:46
ačiū labai už pastabas 4u.gif

Žinokite kaina ir man atrodo per didelė, bet aišku nuleisti ją visada galėsime. Per savaitę nepaskambino nei vienas normalus žmogus, tik tarpininkai biggrin.gif

Mūsų kaimynė parduoda savo butą, labai panašus į mūsiškį, tik terasa 3 kartus didesnė. Kaina 114 tūkstančių. Kaimynai parduoda dar du butus, tik jie be terasų ar balkonų, ir kainos labai kuklios - apie 70 tūkst. Mūsų buto kaina man atrodo mažų mažiausiai nekukli, bet ...

Atsakyti
QUOTE(katyte pelyte @ 2015 11 09, 11:09)
ačiū labai už pastabas  4u.gif

Žinokite kaina ir man atrodo per didelė, bet aišku nuleisti ją visada galėsime. Per savaitę nepaskambino nei vienas normalus žmogus, tik tarpininkai  biggrin.gif

Mūsų kaimynė parduoda savo butą, labai panašus į mūsiškį, tik terasa 3 kartus didesnė. Kaina 114 tūkstančių. Kaimynai parduoda dar du butus, tik jie be terasų ar balkonų, ir kainos labai kuklios - apie 70 tūkst. Mūsų buto kaina man atrodo mažų mažiausiai nekukli, bet  ...

Nelabai ir sulauksite,, jei kaina užkelta per daug unsure.gif

Aš ne tik parduodu savo butą, bet ir ieškau pirkti kito. Net filtruojuosi ieškodama konkrečiai pagal kainą, nes numatę pinigų skirti tiek ir tik tiek. Gal kam ir smulkmena 10-20 tūkstančių, bet juk vis tiek minty yra, kad reika bent minimalaus remonto. Baldai atsitraukia ir pasimato sienų nublukimas. O kaip sau ir tapetus žiurėsi normalius, viskas kainuoja...

Tai jei jūs užsimetę kainą su avansu, kad kas domėsis rimtai, tada nuleisit, žinokit, kad potencialus klientas jūsų buto gali net nepamatyti.
Atsakyti
Būsto kaina dar priklausys ir nuo to, ar žmogus pirks buta su paskola ar viską mokės iš savų. Bankai finansuoja nuo kainos arba nuo vertės - priklausomai nuo to, kuri suma mažesnė.
Atsakyti