Įkraunama...
Įkraunama...

buto pardavimas: per agentūrą ar patiems?

Esu giliuose apmąstymuose g.gif Apsilankė pas mus brokeris. Kaip ir tinka man viskas, tikrai toks atrodo ne iš kelmo spirtas, žino apie ką kalba. g.gif Bet... Apžiūrėjęs butą jis nustatė 10 % mažesnę kainą, nei aš tikėjausi g.gif Galima sakyti, kad tai ir reali kaina, bet (mistika kažkokia!) Aptinku, kad tokį patį butą pardavinėja mūsų kaimynai 2 aukštais aukščiau unsure.gif Buto įrengimas (tiksliau apsitrynimas) analogiškas, bet pas mus uosio masyvo durys ir uosinis parketas, o ten tik paprastas laminatas ir kaina dar 10 % didesnė nei kad aš noriu gaut g.gif Kaimynų butą pardavinėja agentūra. Tai kaip čia gaunasi????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūsų Didenybė: 02 lapkričio 2015 - 19:26
na supraskite agentas visada orientuotas i apyvarta...jam geriau greiciau parduoti, ir paimti nauja objekta. kaip sutartyje jis nuo pardavimo % gauna, ar fiksuota?

nepasirasynekite tik jokiu poperizmu -jei ras realius klijentus ,anie duos uzstata, tada jei labai prasys galesite ir su agentu sutarti pasirasyti.

Dekite tokia kaina (jei neskubate) - kaip manote yra teisinga ir nesukite galvos.
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 11 02, 20:25)
Esu giliuose apmąstymuose  g.gif Apsilankė pas mus brokeris. Kaip ir tinka man viskas, tikrai toks atrodo ne iš kelmo spirtas, žino apie ką kalba.  g.gif Bet... Apžiūrėjęs butą jis nustatė 10 % mažesnę kainą, nei aš tikėjausi  g.gif Galima sakyti, kad tai ir reali kaina, bet (mistika kažkokia!) Aptinku, kad tokį patį butą pardavinėja mūsų kaimynai 2 aukštais aukščiau  unsure.gif Buto įrengimas (tiksliau apsitrynimas) analogiškas, bet pas mus uosio masyvo durys ir uosinis parketas, o ten tik paprastas laminatas ir kaina dar 10 % didesnė nei kad aš noriu gaut  g.gif Kaimynų butą pardavinėja agentūra. Tai kaip čia gaunasi????


kiek laiko kaimynai jau pardavinėja savo butą?..

Brokeriui tiesiog gali būti labai patogu, kad jūsų buto kaina mažesnė lyginant su greta esančiu prastesniu variantu. g.gif greičiau parduos ir gaus komisinius.



Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 11 03, 10:11)
na supraskite agentas visada orientuotas i apyvarta...jam geriau greiciau parduoti, ir paimti nauja objekta. kaip sutartyje jis nuo pardavimo % gauna, ar fiksuota?

nepasirasynekite tik jokiu poperizmu -jei ras realius klijentus ,anie duos uzstata, tada jei labai prasys galesite ir su agentu sutarti pasirasyti.

Dekite tokia kaina (jei neskubate) - kaip manote yra teisinga ir nesukite galvos.

Kaip brokeris gali dirbti nepasirašydamas sutarties? Juk aš jį galiu lygiai taip pat apgauti. Pvz. jis jau dabar atlikęs mūsų rajono būtų pardavimo analizę, tai kaip vien apžiūrėjo butą ir kur kreipė dėmesį, man padarė įspūdį. Jis fotkintų butą, mačiau, kad daug pastabų rašėsi pas save. Sakė ir mums kelias. O foto tikrai daug ką duoda. Lyg ir turiu tam gyslelę, bet pvz kaimynų butas atrodo nuostabiai, nors įrengimas prastesnis nei mūsų unsure.gif

QUOTE(laumzirge @ 2015 11 03, 10:13)
kiek laiko kaimynai jau pardavinėja savo butą?..


8 dienas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 11 03, 10:54)

8 dienas  cool.gif


tada dar anksti daryti kažkokias išvadas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 11 03, 09:54)
Kaip brokeris gali dirbti nepasirašydamas sutarties? Juk aš jį galiu lygiai taip pat apgauti. Pvz. jis jau dabar atlikęs mūsų rajono būtų pardavimo analizę, tai kaip vien apžiūrėjo butą ir kur kreipė dėmesį, man padarė įspūdį. Jis fotkintų butą, mačiau, kad daug pastabų rašėsi pas save. Sakė ir mums kelias. O foto tikrai daug ką duoda. Lyg ir turiu tam gyslelę, bet pvz kaimynų butas atrodo nuostabiai, nors įrengimas prastesnis nei mūsų  unsure.gif


pabandykite pati, ka prarasite? jei jau patiems neitu, bandykit per agenta
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 11 03, 10:54)
Pvz. jis jau dabar atlikęs mūsų rajono būtų pardavimo analizę

Jei pati pardavinėtumėt, taip pat reiktų to rajono butų NT analizę atlikti. Būtinai. Ir kiek kainuoja kiti butai, ir kaip įrengti, ir per kiek laiko parduoda....Ar yra konkurecingi jūsų butui?
Vėlgi gal jūsų butas geresnis už to kaimyno - nes neturi išorinių sienų, ta prasme vidinis, šiltesnis...gal langai į geresnę pusę - pietvakarius, o ne šiaurę...gal jūsų buto vaizdas graženis - pro langą žaluma, o ne kito namo siena, gal jo į gatvę langai, jūsų ne, gal ir aukštas geresnis - ne pakutinis....o gal antras aukštas ir už liftą mokėti nereikia, o jam reikia...ir t.t. ne tik buto vidus svarbus - vidų galima įsirengti kaip nori, o vat tų dalykų, apie kuriuos rašiau - jau nepakeisi...
Papildyta:
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 11 02, 20:25)
Apžiūrėjęs butą jis nustatė 10 % mažesnę kainą, nei aš tikėjausi  g.gif

Jūs pati renkatės kainą už kurią norite parduoti, agentas tik "pataria". Prašykit, kad pardavinėtų už tokią, kiek jūs norite gauti. Ir žiūrėsit. Nuleisti kainą visada spėsite.
Dar labai svarbu kaip jums skubiai reikia. Čia esminis faktorius. Jei neskubiai - tegul dirba, iškelinėja skelbimus ir pardavinėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 03 lapkričio 2015 - 11:58
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2015 11 03, 12:56)
Jei pati pardavinėtumėt, taip pat reiktų to rajono butų NT analizę atlikti. Būtinai. Ir kiek kainuoja kiti butai, ir kaip įrengti, ir per kiek laiko parduoda....Ar yra konkurecingi jūsų butui?
Vėlgi gal jūsų butas geresnis už to kaimyno - nes neturi išorinių sienų, ta prasme vidinis, šiltesnis...gal langai į geresnę pusę - pietvakarius, o ne šiaurę...gal jūsų buto vaizdas graženis - pro langą žaluma, o ne kito namo siena, gal jo į gatvę langai, jūsų ne, gal ir  aukštas geresnis - ne pakutinis....o gal antras aukštas ir už liftą mokėti nereikia, o jam reikia...ir t.t.  ne tik buto vidus svarbus - vidų galima įsirengti kaip nori, o vat tų dalykų, apie kuriuos rašiau - jau nepakeisi...
Papildyta:

Jūs pati renkatės kainą už kurią norite parduoti, agentas tik "pataria". Prašykit, kad pardavinėtų už tokią, kiek jūs norite gauti. Ir žiūrėsit. Nuleisti kainą visada spėsite.
Dar labai svarbu kaip jums skubiai reikia. Čia esminis faktorius. Jei neskubiai - tegul dirba, iškelinėja skelbimus ir pardavinėja.

Kaimynų butas toks pats , tik mūsų 2 a., o jų 4. Jie gyvena keliais aukštais aukščiau biggrin.gif

Pasakiau savo kainą brokeriui. Sekė pauzė, o po to atodūsis biggrin.gif Bet nepasakė ne. Žiūrėsim kaip seksis toliau biggrin.gif Pranešiu biggrin.gif

Butą bandžiau prieš metus parduoti. Nesisekė. Net neskambino niekas. Nors kaina buvo visai numažinta...
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 11 03, 10:54)
Kaip brokeris gali dirbti nepasirašydamas sutarties?


jis neturi pasirinkimo smile.gif
man vienas kvailiausiu faktu dirbant su agantais, kad jei kazkam atiduodi su sutarimi, nieks kitas iskaitant savininko pardavyneti neturi teises.
ar jus sitam pasiruosusi? smile.gif o jei agentas kelmas pasitaikys....
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 11 03, 14:28)
jis neturi pasirinkimo smile.gif
man vienas kvailiausiu faktu dirbant su agantais, kad jei kazkam atiduodi su sutarimi, nieks kitas iskaitant savininko pardavyneti neturi teises.
ar jus sitam pasiruosusi? smile.gif o jei agentas kelmas pasitaikys....

Kiek teko susidurti, tai tos visos dižiosios NT agentūros pardavinėja TIK su sutartimis ir tokiomis, kad tu pats negali pardavinėti, paprastai sudaroma 3 mėn. sutartis.
Kitos mažesnės agentūros pardavinėja irgi TIK su sutartimis, bet savininkas irgi turi teisę pardavinėti.
Ir yra tokios, šaraškino kontoros, jeigu jos aplamai registruotos, kurios pardavinėja be sutarčių. Pardavinėji ir pats, ir jie. Tu pasakai, kokios kainos nori, jie užsideda kelis procentus ir jei parduoda, tu gauni savo sumą, jie sau pasiima savo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 03 lapkričio 2015 - 13:47
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2015 11 03, 14:43)
Kiek teko susidurti, tai tos visos dižiosios NT agentūros pardavinėja TIK su sutartimis ir tokiomis, kad tu pats negali pardavinėti, paprastai sudaroma 3 mėn. sutartis.
Kitos mažesnės agentūros pardavinėja irgi TIK su sutartimis, bet savininkas irgi turi teisę pardavinėti.
Ir yra tokios, šaraškino kontoros, jeigu jos aplamai registruotos, kurios pardavinėja be sutarčių. Pardavinėji ir pats, ir jie. Tu pasakai, kokios kainos nori, jie užsideda kelis procentus ir jei parduoda, tu gauni savo sumą, jie sau pasiima savo.


kiek ir man teko susidurti su tom populiariausiom, pardavyneja ir be sutarciu. pradzioje atsinesa grazia byla, kurioje viskas graziai surasyta, prifotkina, prikalbina, o tu galiausiai sakai-NE. TAI sako, na ok, pabandom ir taip..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2015 11 03, 15:43)
Kiek teko susidurti, tai tos visos dižiosios NT agentūros pardavinėja TIK su sutartimis ir tokiomis, kad tu pats negali pardavinėti, paprastai sudaroma 3 mėn. sutartis.
Kitos mažesnės agentūros pardavinėja irgi TIK su sutartimis, bet savininkas irgi turi teisę pardavinėti.
Ir yra tokios, šaraškino kontoros, jeigu jos aplamai registruotos, kurios pardavinėja be sutarčių. Pardavinėji ir pats, ir jie. Tu pasakai, kokios kainos nori, jie užsideda kelis procentus ir jei parduoda, tu gauni savo sumą, jie sau pasiima savo.


Pardavinėja ne šaraškino kontoros ir be sutarčių. Mažuma nesutinka dirbti, jei nesirašai sutarties. Agentūros pamačiusios skelbimus pačios atakuoja savininkus ir siūlo savo paslaugas, o dabar visi gudrūs, savininkas pasako, kad dėk jei nori skelbimą, bet aš nei savo skelbimą išimsiu, nei sutartį pasirašysiu. Parduosi-sumokėsiu sutartą sumą.
Nežinau kaip būna, jei pats kreipies į agentūrą, tada, tikriausiai, tenka rašytis sutartį, nes jie pasijaučia reikalingi, bet kai agentai naglai atakuoja skambučiais ir siūlo savo paslaugas, tada savininkas taip pat naglai gali padiktuoti savo sąlygas ir agentui nesutikus nieko nepraras, nes paskambins kitas, kuriam sąlygos tiks smile.gif
Atsakyti