Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė be agentūros

QUOTE(Udrius @ 2017 08 08, 22:56)
Vieno atsakymo nėra. Kartais pigiau kartais kelis kartus brangiau. Yra krūva skrydžių, kur geriau imti per agentūras (kaip pavyzdys spalio gale tiesioginis skrydis Vilnius kreta su bagažu 49 eur,  gavote savarankiškai tokių? ). Yra ir viešbučių, kur bookinge kainuoja 7000 eur, o per agentūras 700 eur.  O šiaip - kelionių paieška - šiokia tokia loterija - nežinai kada išloši kada praloši smile.gif

Norėčiau nesutikti mirksiukas.gif ,kelionių paieška tai ne loterija - tai darbas +patirtis, visada prieš organizuojant kelionę apsidairau kainų agenturose, (taip pat ir pas Jus mirksiukas.gif ) ,bet niekada dar agentura nepasiule man net panašaus kainos/kokybes atžvilgiu varianto, viskas labai logiška-agenturai reikia išsilaikyti ir sumoketi darbo užmokėstį savo darbuotojams smile.gif

Tiesa, viešbučių už 7000 eur nežiuriu, išvis jų nežiuriu, megstam privačius apartamentus ,ir kuo privačiau, tuo geriau,
P.S. Ne sezono metų Kreta, Kosas, Kipras kainos ir be agenturu labai geros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2017 08 08, 22:56)
Vieno atsakymo nėra. Kartais pigiau kartais kelis kartus brangiau. Yra krūva skrydžių, kur geriau imti per agentūras (kaip pavyzdys spalio gale tiesioginis skrydis Vilnius kreta su bagažu 49 eur,  gavote savarankiškai tokių? ). Yra ir viešbučių, kur bookinge kainuoja 7000 eur, o per agentūras 700 eur.  O šiaip - kelionių paieška - šiokia tokia loterija - nežinai kada išloši kada praloši smile.gif


Čia spėju į vieną pusę 49 eur? Esam gavę užpraitamet ir net ne spalį, o rugs. pr. tiesa be bagažo, nors jo ar taip ar taip neimčiau.

Jei pagauni gerą skrydi, viešbūtį renkiesi iš 1000+1 variantų per n psl. net nežiūri į tuos kurie dirba su agnetūrom, o booking kainas susikėlę, ir tikrai rasi kažką priimtino, bet va jei skrydis daug kainuos, ant viešbūčio teks pataupyt, arba antraip paketas labai išaugs, tokiu atveju agentūros paketas tikrai pigiau gali gautis.
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2017 08 11, 11:49)
Norėčiau nesutikti  mirksiukas.gif  ,kelionių paieška tai ne loterija - tai darbas +patirtis, visada prieš organizuojant kelionę apsidairau kainų agenturose, (taip pat ir pas Jus  mirksiukas.gif ) ,bet niekada dar agentura nepasiule man net panašaus kainos/kokybes atžvilgiu varianto, viskas labai logiška-agenturai reikia išsilaikyti ir sumoketi darbo užmokėstį savo darbuotojams  smile.gif

Pritariu, tai darbas, jei nori pigiai ir gerai - dirbk  biggrin.gif



Tiesa, viešbučių už 7000 eur nežiuriu, išvis jų nežiuriu, megstam privačius apartamentus ,ir kuo privačiau, tuo geriau,
P.S. Ne sezono metų Kreta, Kosas, Kipras kainos ir be agenturu labai geros  ax.gif


Jei gali rinktis, kam rinktis tokį kuris agnetūrai duoda už 700, o privatiems už 7000, yra gi ir atvirkštinis variantas, tokį ir renkies, o jei dar tinka aprtamentai, tai iš vis tik kelionės savarankiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 11 rugpjūčio 2017 - 10:16
QUOTE(Vėja2 @ 2017 08 11, 11:49)
Norėčiau nesutikti  mirksiukas.gif  ,kelionių paieška tai ne loterija - tai darbas +patirtis, visada prieš organizuojant kelionę apsidairau kainų agenturose, (taip pat ir pas Jus  mirksiukas.gif ) ,bet niekada dar agentura nepasiule man net panašaus kainos/kokybes atžvilgiu varianto, viskas labai logiška-agenturai reikia išsilaikyti ir sumoketi darbo užmokėstį savo darbuotojams  smile.gif

Tiesa, viešbučių už 7000 eur nežiuriu, išvis jų nežiuriu, megstam privačius apartamentus ,ir kuo privačiau, tuo geriau,
P.S. Ne sezono metų Kreta, Kosas, Kipras kainos ir be agenturu labai geros  ax.gif


O jūs agentūrai atsiūskite radau tą ir tą, ką galite pasiūlyti smile.gif O kai pradeda sakyti ai agentūros nepasiūlė, nes siūlė viešbučius, o aš ėmiau apartamentus, tai finale atrodo ai, aš lyginu kriaušes ir arbūzus, bet arbūzai skanesni, nes aš juos mėgstu smile.gif

Dėl agentūrų išlaikymo - na irgi nerimtai atrodo - užsakote internetu, o tai lygiai tos pačios agentūros, tik ne lietuviškos. Taip kad teiginys - savankiškai pigiau visiškai blėnios...
Atsakyti
Udriau, geriau pasakykite nuo kiek val skrydzio priklauso maitinimas lektuvuose? ar yra bendrai kokios taisykles, ar reik kiekvienos avialinijos ziuret atskirai?
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2017 08 12, 20:18)
Udriau, geriau pasakykite nuo kiek val skrydzio priklauso maitinimas lektuvuose? ar yra bendrai kokios taisykles, ar reik kiekvienos avialinijos ziuret atskirai?


Priklauso nuo avialiniju taisykliu
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2017 08 12, 19:22)
O jūs agentūrai atsiūskite radau tą ir tą, ką galite pasiūlyti smile.gif


Ok. smile.gif ,Sutarem, kitą kartą atsiusiu Jums savo variantą, su klausimu "Ką galite pasiūlyti?" smile.gif ,
Tik man variantas ,kad mes siulome tiesiogimius skrydžius ir viešbučius su AI netinka, man tada reiktu taupyti 3 metus, kad nuvažiuoti atostogu, o aš noriu čia ir dabar smile.gif , todel man labiau aktualu kainos/kokybes santykis , surasti kur už mažesnę kainą galma rasti geresnę kokybę

Na mano ir mano draugų /pažistamų patirtis tokia - savarankiškai tik pigiau, ir jokia agentūra geresnio varianto nepasiūle, smile.gif na gal Jūsų bus pirma ??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2017 08 13, 00:38)
Ok.  smile.gif  ,Sutarem, kitą kartą atsiusiu Jums savo variantą, su klausimu "Ką galite pasiūlyti?"  smile.gif ,
Tik man variantas ,kad mes siulome tiesiogimius skrydžius ir viešbučius su AI netinka, man tada reiktu taupyti 3 metus, kad nuvažiuoti atostogu, o aš noriu čia ir dabar  smile.gif , todel man labiau aktualu kainos/kokybes santykis , surasti kur už mažesnę kainą galma rasti geresnę kokybę

Na mano ir mano draugų /pažistamų patirtis tokia - savarankiškai tik pigiau, ir jokia agentūra geresnio varianto nepasiūle,  smile.gif  na gal Jūsų bus pirma ???  smile.gif


Tiesioginiai skrydžiai irgi būna pigūs, kiek prisimenu paskutiniu metu juos perku pirmyn atgal 50 -100 eur ir ne daugiau smile.gif Nuo kitos savaitės sunkiai, nes išvažiuoju vaikyti troleibusų ir tramvajų bet pabandome. Lauksime laiško - radome tą ir tą už tiek ir tiek, už kiek pasiūlysite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2017 08 11, 10:49)
Norėčiau nesutikti  mirksiukas.gif  ,kelionių paieška tai ne loterija - tai darbas +patirtis, visada prieš organizuojant kelionę apsidairau kainų agenturose, (taip pat ir pas Jus  mirksiukas.gif ) ,bet niekada dar agentura nepasiule man net panašaus kainos/kokybes atžvilgiu varianto, viskas labai logiška-agenturai reikia išsilaikyti ir sumoketi darbo užmokėstį savo darbuotojams  smile.gif

Tiesa, viešbučių už 7000 eur nežiuriu, išvis jų nežiuriu, megstam privačius apartamentus ,ir kuo privačiau, tuo geriau,
P.S. Ne sezono metų Kreta, Kosas, Kipras kainos ir be agenturu labai geros  ax.gif

Man pvz viešbutį pigiau gavosi užsisakyti per agentūrą. Pati radau viešbutį per Tui (visur kitur buvo žymiai brangiau) , perkant tiesiogiai iš jų svetaines reikėjo iš karto sumokėti visą sumą. Uzklausiau agentūros, jie suteikė nuolaidą ir apmokėjimas buvo palankesnis: 25% iš karto ir likusią sumą likus 30 dienų iki kelionės pradžios.
Šiuo klausimų sutiksiu su Udriumi, kad kiekvienas atvejis yra individualus ir reikia skaičiuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2017 08 13, 09:06)
Tiesioginiai skrydžiai irgi būna pigūs, kiek prisimenu paskutiniu metu juos perku pirmyn atgal 50 -100 eur ir ne daugiau smile.gif Nuo kitos savaitės sunkiai, nes išvažiuoju vaikyti troleibusų ir tramvajų bet pabandome. Lauksime laiško - radome tą ir tą už tiek ir tiek, už kiek pasiūlysite smile.gif

Šios vasaros atostogų limitas jau išnaudotas , dabar labai norėčiau pagauti vasarą žiema, kokioje Tenerifeje, vasario men.,ten jau tiesioginiai skrydžiai man neįperkami, o gal dar kur keliai (arba pigus bilietai ) nuves biggrin.gif ,tai rugsėji - spali bandysiu
gaudyti , ir tada butinai susisieksiu smile.gif
Dar ,kokia Jūsų nuomonė ( perspektyva) dėl Tailando ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 13 rugpjūčio 2017 - 15:18
QUOTE(Beautiful Life @ 2017 08 13, 13:42)
Man pvz viešbutį pigiau gavosi užsisakyti per agentūrą. Pati radau viešbutį per Tui (visur kitur buvo žymiai brangiau) , perkant tiesiogiai iš jų svetaines reikėjo iš karto sumokėti visą sumą. Uzklausiau agentūros, jie suteikė nuolaidą ir apmokėjimas buvo palankesnis: 25% iš karto ir likusią sumą likus 30 dienų iki kelionės pradžios.
Šiuo klausimų sutiksiu su Udriumi, kad kiekvienas atvejis yra individualus ir reikia skaičiuoti  4u.gif

Taip, sutinku, kad viešbučius agentūra gali pasiūlyti pigiau, kadangi gali išsipirkti daugiau kambarių, tai ir gali susitarti dėl geresnes kainos, todel kiekvienai kelionei patikrinu visokius variantus
Prieš kokius 8-9 metus pirma karta važiavom atostogu į užsienį , smile.gif į Bulgariją, aišku per agentūrą ,tada man suorganizuoti kelionę pačiai būvo kažkoks kosmosas bigsmile.gif ,tai dabar mano šeimą prisimena tą kelionę kaip prasčiausią variantą, palyginus kelionių kokybę dabar ax.gif , aišku tada mum viskas atrode labai gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 13 rugpjūčio 2017 - 15:42
Na Bulgarija lig šiol nepasitaisė, nesvarbu stumiamo piaro. O dėl vasario - kodėl tiesioginių pasitaiko į vieną pusę po 99 eur į Tenerifę, tai kaip ir nespjaučiau ir tai. O ir Tailando būna agentūrų bilietų gerų kainų iš Rygos pvz. Taip kad kaip ir sakiau - čia loterija. Niekada nežinai ką išloši ką praloši.

Atsakyti
Is savo patirties galiu pasakyti, kad viskas priklauso nuo to, kur norite keliauti.
I Sankt Peterburga rekomenduoju vaziuoti su agentura (ypac jei per baltasias naktis), nes jie labai is anksto rezervuoja bilietus iejimams visur ir ekskursijoms objektuose, savarankiskai atvykes gali negauti net bandydamas is anksto. Dalis grozio yra uz miesto, tai patogu, kai visur suvezioja. O ir kainos tokios, kad neverta paciam vargti.
Tuo tarpu po Europos miestus geriausia keliauti savarankiskai.
Egzotiniai krastai irgi gali tureti skirtingus sprendimus - viena situacija vienisai keliautojai Indijoje (jau geriau per agentura su grupe), kita situacija- Singapure, kuriame kuo puikiausiai galima viska paciam (ir saugiai).
As megstu keliauti savarankiskai, taciau naudojuosi visomis galimybemis - paprastai bilietus perkuosi pati, viesbucius irgi renkuosi pigesnius, nei buna agenturu organizuojamose kelionese, taciau megstu pasiimti ekskursiju ten, kur nukeliauju.


Atsakyti