Įkraunama...
Įkraunama...

Rudeniniai mamukų pašnekesiai

QUOTE(burbuliacija @ 2015 10 26, 12:39)
aha, geras klausimas . idomu ir man is kur jo galima butu gaut  g.gif  einu pabandysiu kazka susigooglint  4u.gif

Pasirodo daug zmoniu domisi kas tai per medziaga ir kur jos gaut, forumai apie tai net yra. Radau tik Etsy kad kazkas labai panasaus https://www.etsy.com...e-crinkle-paper

kiti dar siulo naudot traskuciu maisiukus ar dar kitokius traskancius maisiukus, juos apsiut medziaga ir tokiu budu daryt vaikam zaislus.  4u.gif  Tu irgi nori zaisliuku padaryti ar kazkam kitam reikia? 4u.gif

As angliskai nekertu blush2.gif
Noriu lavinancia knygele pasiut. Kol daaugs iki kad suvoktu ka ten daryt tikiuosi pasiut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2015 10 26, 10:12)
viena pasidedi ant keliu pilvuku zemyn, tai jam gali nugaryte glostyt su viena ranka, o kita laikai. Arba dar pati atsiguli , atsiremi i kokia pagalve ir abu ant savo pilvo skersai susiguldai tai pat pilvais zemyn, tokiu budu jie abu kontakta su tavimi turi ir abu glostyt gali, pabandyk jei dar nebandzius  4u.gif

blink.gif pasijauciau visiska nezgrabaila biggrin.gif man cia misija neimanoma cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vega56 @ 2015 10 26, 13:31)
As angliskai nekertu blush2.gif
Noriu lavinancia knygele pasiut. Kol daaugs iki kad suvoktu ka ten daryt tikiuosi pasiut  ax.gif



Nu aprasyme ten raso kad sis popierius nadojamas butent tiem traskantiem vaiku zaislams gaminti. Gali nusipirkti ivairiu dydziu to popieriaus, as uzsisakiau nedideli kvadratuka 23cmX23cm, tai sumokejau 3.50eu iskaitant siuntima, jei nori didesnio, pvz 70X90 tai kainuoja 14euru iskaitant siuntima iki FR. Reik ziuret kiek i LT kainuos, bet turbut panasiai nes i europa siuncia cia is US. Nezinau, gal rasi kur arciau LT g.gif Bet jei nori uzsisakyt is ju ir reik pagalbos, tai brukstelk i az 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pacifica @ 2015 10 26, 13:42)
man cia misija neimanoma cool.gif


kodel? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 26 spalio 2015 - 13:55
QUOTE(burbuliacija @ 2015 10 26, 13:58)

Negedink biggrin.gif kazkaip du vaikus susidet ant saves nei bandziau nei mintis tokia kilus buvo smile.gif pas kuos dar tos galvos tabaluojasi belekaip...

Siandien paskambino is santariskiu, sako jums paskirta imunizacija. Nelabai supratau kas tas yra g.gif Tai lapkricio- kovo menesi kas menesi vaziuosim skiepytis ten nuo dar kazkokiu virusu unsure.gif Piktuke jum irgi turbut reiks...

Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2015 10 26, 14:15)
Negedink  biggrin.gif  kazkaip du vaikus susidet ant saves nei bandziau nei mintis tokia kilus buvo smile.gif pas kuos dar tos galvos tabaluojasi belekaip...

Siandien paskambino is santariskiu, sako jums paskirta imunizacija. Nelabai supratau kas tas yra  g.gif Tai lapkricio- kovo menesi kas menesi vaziuosim skiepytis ten  nuo dar kazkokiu virusu unsure.gif  Piktuke jum irgi turbut reiks...



Nebandau gedint, tikrai 4u.gif Tai kaip tik ant keliu pasiguldyt yra lengva kai galvyte dar netvirtai laikos, nes nereik jos prilaikyt. arti savo pilvo guldai, ne toli ten ant krasto biggrin.gif ir kojas siek tiek kilsteli ant pirstu galiuku, tai tas vaikas kaip ir prilaikomas yra tavo kuno, o kita su rankom, ar viena ranka, nu tikrai nera taip sudetinga, gal tiesiog nebandzius taip atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 26 spalio 2015 - 14:32
QUOTE(Piktukė @ 2015 10 26, 12:58)
Oho, kiek daug jums liepia... O gal yra skirtumas vandeninį ar aliejinį duodat? Mes aliejinį ir tik lašiuką. Sakė dar jo gauna kartu su mišinuku, tai daugiau nebereikia duoti.



Mes Piktuk irgi aliejinį duodam. Nežinau kodėl tiek daug. Ryt važiuosim pas gydytoją apžiūrai, pasitarsiu. Čia kiek gydytojų tiek nuomonių doh.gif ir visur akcentuoja tai, kad va dabar mažai saulės, reikia duot daugiau. Man irgi jo norėtųsi duoti mažiau. Mes išvis užaugom be jokių tų vitaminų ir nu ką...
Atsakyti
QUOTE(Delfinukas @ 2015 10 26, 17:01)
Mes Piktuk irgi aliejinį duodam. Nežinau kodėl tiek daug. Ryt važiuosim pas gydytoją apžiūrai, pasitarsiu. Čia kiek gydytojų tiek nuomonių  doh.gif ir visur akcentuoja tai, kad va dabar mažai saulės, reikia duot daugiau. Man irgi jo norėtųsi duoti mažiau. Mes išvis užaugom be jokių tų vitaminų ir nu ką...

Ir as daviau po 3 lasus, dabar sumazinau iki 2 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2015 10 26, 14:31)
Nebandau gedint, tikrai  4u.gif Tai kaip tik ant keliu pasiguldyt yra lengva kai galvyte dar netvirtai laikos, nes nereik jos prilaikyt. arti savo pilvo guldai, ne toli ten ant krasto biggrin.gif ir kojas siek tiek kilsteli ant pirstu galiuku, tai tas vaikas kaip ir prilaikomas yra tavo kuno, o kita su rankom, ar viena ranka, nu tikrai nera taip sudetinga, gal tiesiog nebandzius taip atrodo  4u.gif

Nu siandien vakare bus treniruote 😄

QUOTE(Delfinukas @ 2015 10 26, 15:01)
Mes Piktuk irgi aliejinį duodam. Nežinau kodėl tiek daug. Ryt važiuosim pas gydytoją apžiūrai, pasitarsiu. Čia kiek gydytojų tiek nuomonių  doh.gif ir visur akcentuoja tai, kad va dabar mažai saulės, reikia duot daugiau. Man irgi jo norėtųsi duoti mažiau. Mes išvis užaugom be jokių tų vitaminų ir nu ką...

Su tuo vit D tai garbes zodis kazkokios nesamones. Mistiskas vitaminas smile.gif o idomiausia kad mano daktare net nepasake koki pirkt, tai tik is cia suzinojau kad yra aliejiniai nealiejiniai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2015 10 26, 10:49)
Man irgi deja sunkiausia pernesti ju abieju riksma, nes sirdis plysta kad viena galiu paziureti o kita  virkdau  verysad.gif  dazniausiai tai buna bernas  blush2.gif  tai po to pasiemu pamelynavusi visa uzsikukciojusi ir taip gaila pasidaro, kad ir pati asarele issaudziu drauge su juo blush2.gif

Čia mano pastarųjų dienų aktualija. Maniškiai pradėjo abu rėkt, kai nori valgyt. Be jokiú požymiú iš ankstiniú. Jei tik vienas užsiveda, tuoj ir kitas. Man stresas tada, skubu, bet visvien... O dar šiandien baigė valgyt vienu metu, keliu viená atsirūgt, jokio veiksmo, o tas kur guli ja žiūriu pilasi net per nosį. Padedu, čiumpu atpilinėjantį, jokio atsirūgimo, tas kur padėtas pradeda piltis. Šakės, tai taip r žongliravau sad.gif po prakaitu. Rezultate apsivėmę abu, atsirūgęs tik vienas. Jaučiuos bloga mama tikrai, tokia kiekvienam vaikui per pusę kažkokia.
Mums baby bjorn veikia, kai nuobodžiauja chebra,. Dar turim vibro kėdutę, ta kartais suveikia kai diegliai, arba kai maisto reik palaukti, bet taip retai. Dar soskes bandau įdėt, kai reikia palaukti, bet nelabai laikosi jos, iškrenta, vėl lakstymas nuo vieno prie kito gaunas.
Dar aš su maitinimu žaidžiuos-žindymas plius buteliukai, bet jau viena būdama tuo nebeužsiimsiu, kai susinervina, čiumpa spenelį agresyviai, turiu abu taisyti nuolat, po to kuris nors dar atpila ant tos žindymo pagalvės, nes man neišeina atrūgint vienà, kol kitas valgo. Kažkaip sunku man paskutiniu metu sad.gif

Dar sugalvojau, kad gal tas lavinamasis kilimėlis jiems jau patiktú, kai nuobodžiauja. Bet kaip ten jie gulės ant nugarú, kai linkę atpylinėt? Maniškams 6 savaitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 26 spalio 2015 - 15:46
mes dabar po tris lasus to vitamino naudojam, o kazkada ir po 4 buvo liepus gyd. nezinau nuo ko ten prklauso, ji kazka ten pamaigo ir nustato kiek lasu, o as ir pasitikiu, nezinau.

Buvau susiruosus su mergina eiti i lauka pasfotografuot prie lapu kol dar nenukrito unsure.gif bet labai pikta, vel uzmigo, pabandem tik kelis kadrus namie su moliugu, tai ikeliau pasirodyt smile.gif
Atsakyti
Lock manau dar ankstoka tavisiem lavinimo kilimelis, musu koreguotas amzius panasus kaip tavuju, tai dar nelabai jie supranta ka ten veikt reikia.
As tai nuemiau nuo lovos karuseles ta dali kur groja ir sukasi ir prikabinau prie liustros ant virvutes biggrin.gif vakarais kai buna didziausias durnynas, tai abu i vezima, pastumiu po liustra ir biski ramiau pasidaro. Ziuri isizioje ir i ta karusele ir muzika jiem ir dar lempa sviecia, nu zodziu biggrin.gif
Atsakyti
Maniškei vienas lašas vit.D paskirtas dienai.
Lock, mano irgi atpylinėja, na tai būna atpila ir ant kilimėlio:) Aš tiesa po apačia patiesus antklodę ir vienoj pusėj daugiau palanksčius kad gautųsi nuolydis, tai tada atpylinėja mažiau. Kilimėlį pripažino iškart kai gavo, o karuselė tai taip pusiau, pusiau, gal dar susidomės.
Armante, o jau akių išraiškingumas, o jau grožis, įsimylėt galima wub.gif
Atsakyti