Įkraunama...
Įkraunama...

Rudeniniai mamukų pašnekesiai

Oi, mano mergina tai rengiasi kolkas neblogai, visokius uzdetus grozius ant galvos, dar neplesia, tai stengiuos viska jai deliot kiek imanoma, kad netrugdytu jai. O rengtis tai kur ji nemegs, kaip mama kartais keliskart kazkur einant rengia, nes tai tas tai anas nedera biggrin.gif blush2.gif Tai ji jau pripratus cool.gif 4u.gif

del uzemimo, pas mus tai pastovus pykciai su tais zasiliukais, ji jiems tiek aiskina, ypac tiems kur netelpa i burnyte, tiek burnoja, zyzia, isszyzia man galva biggrin.gif vyras sako kartais geriau jai neduot isvis jei norisi ramybes namie biggrin.gif

Jetus, negaliu atsidziaugti dukrytes fotosesija, vis ikeliu ir su jumis pasidalinti, nes taip smagu,kad graziai pavyko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 27 spalio 2015 - 15:06
Krown, o tu gal duodi AR mišinį? Aš mąstau duot ar neduot. Nes ir man baisu tie atpylimai. Sunkiai mano mažylis atrūgsta, o ir atrūgęs atpila ir po nemažai. Jei kokių gudrybių sugalvosit, kaip atrūginėt abu vienu metu, parašykit. Aš kol kas rezgu mintį įsigyt nešioklę ir vieną vąiką ten, o rankos bus laisvos kitam. O tarkim jei aš maitinu iš buteliukų, suguldau ir paramatau juos, ar atpylimų profilaktikai reiktų, kad galvos būtų aukščiau? Ar gali ir ant lygaus paviršiaus gulėti?

O dėl liūdnų žinučių-na tokia realybė. Motinystė yra žiauriai faina, bet normalu, kad ir mintys visokios aplanko, ir sunku būna momentais. Gal kitoms lengviau pasidaro, kai pamato, kad ir kitos visaip jaučiasi.
Mūsų mažiai vakar abu nusišypsojo jau sakyčiU sąmoningai, atreaguodami į kalbinimąsmile.gif kaip faina:) iškart atsiranda jėgųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Armante @ 2015 10 27, 14:53)
Oi, mano mergina tai rengiasi kolkas neblogai, visokius uzdetus grozius ant galvos,  dar neplesia, tai stengiuos viska jai deliot kiek imanoma, kad netrugdytu jai. O rengtis tai kur ji nemegs, kaip mama kartais keliskart kazkur einant rengia, nes tai tas tai anas nedera  biggrin.gif  blush2.gif Tai ji jau pripratus  cool.gif  4u.gif

del uzemimo, pas mus tai pastovus pykciai su tais zasiliukais, ji jiems tiek aiskina, ypac tiems kur netelpa i burnyte, tiek burnoja, zyzia, isszyzia man galva  biggrin.gif vyras sako kartais geriau jai neduot isvis jei norisi ramybes namie  biggrin.gif

Jetus, negaliu atsidziaugti dukrytes fotosesija, vis ikeliu ir su jumis pasidalinti, nes taip smagu,kad graziai pavyko  wub.gif


Labai fainos foto Armante bigsmile.gif O jau dukryte kokia madiste thumbup.gif cia perki tuos mezginius kazkur ar kazkas numezge? labai grazios foto 4u.gif
Aha, maniskiai kartais irgi pykstas su zaislais biggrin.gif
QUOTE(Lock @ 2015 10 27, 15:02)
Krown, o tu gal duodi AR mišinį? Aš mąstau duot ar neduot. Nes ir man baisu tie atpylimai. Sunkiai mano mažylis atrūgsta, o ir atrūgęs atpila ir po nemažai. Jei kokių gudrybių sugalvosit, kaip atrūginėt abu vienu metu, parašykit. Aš kol kas rezgu mintį įsigyt nešioklę ir vieną vąiką ten, o rankos bus laisvos kitam. O tarkim jei aš maitinu iš buteliukų, suguldau ir paramatau juos, ar atpylimų profilaktikai reiktų, kad galvos būtų aukščiau? Ar gali ir ant lygaus paviršiaus gulėti?



Lock, as kai maitinu abu gulincius tai visties pakeliu virsutine kuno dali, kad nebutu visai ant plokscio pavirsiaus, nors maniskiai ir neatpylineja taip ziauriai, bet man atrodo geriau tas pienas nueina kai galva auksciau 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau patekti į albumą-pasigrožėti kitais ir saviškius parodyt 4u.gif
Atsakyti
Armante, čia tu pati fotografuoji?

Aš irgi noriu padaryti mažylės fotosesiją tik neapsisprendžiu kur. Ir dar iš kur gauti tokių gražių rūbelių? g.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Burbuliacija, cia vyro baba primezge, as vis galvojau mezginiams ne, nes jos viska taip babutiskai megzdavo, bet uosvei parodziau daugmaz kas man grazu ir net pati nustebau , kaip pavare baba biggrin.gif
Ten ant pampio siaip tai salikiukas, tik as ji panaudojau kitaip blush2.gif smile.gif

Ruta.B taip, as pati 4u.gif
As uz fotosesijas, kad ir mini, bet pasimato vaikiukas kita prisme wub.gif
O del rubeliu, tie jau super duper profesionalai ju turi, tu rubeliu, bet siaip gi ten daug nereikia, grazesne kepuryte, kazkoks mini rubelis ir tena sugalvota ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armante: 27 spalio 2015 - 17:20
QUOTE(Armante @ 2015 10 27, 17:16)
Aciu  4u.gif
Burbuliacija, cia vyro baba primezge, as vis galvojau mezginiams ne, nes jos viska taip babutiskai megzdavo, bet uosvei parodziau daugmaz kas man grazu ir net pati nustebau , kaip pavare baba  biggrin.gif
Ten ant pampio siaip tai salikiukas, tik as ji panaudojau kitaip  blush2.gif  smile.gif

Ruta.B taip, as pati  4u.gif
As uz fotosesijas, kad ir mini, bet pasimato vaikiukas kita prisme  wub.gif
O del rubeliu, tie jau super duper profesionalai ju turi, tu rubeliu, bet siaip gi ten daug nereikia, grazesne kepuryte, kazkoks mini rubelis ir tena sugalvota ir viskas  4u.gif


Nu tikrai graziai baba primezge thumbup.gif , visai ne bobutiskai biggrin.gif labai netgi moderniai mirksiukas.gif 4u.gif

O pas mus naujove- vaikai pradejo balsu juoktis bigsmile.gif nu nepakartojamas dalykas thumbup.gif muzika ausim ir akim ir sirdziai wub.gif wub.gif

Edenute kazkaip prapuolus, neberaso daug unsure.gif Ar viskas gerai mergyt? ar siaip busy bitute? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2015 10 27, 20:15)
Edenute kazkaip prapuolus, neberaso daug  unsure.gif  Ar viskas gerai mergyt? ar siaip busy bitute?  4u.gif

As esu esu rolleyes.gif aciu uz rupesti, vis uzmigdzius paskaitau bet begu paskui ka nors darytis taip ir neparasau. Siandien buvom ir mankstoj ir pas daktara tai beprotnamis tas aprengt - nurengt.. reke reke paskui jau rekdama rengiu ( o ka daryt) tai nusikaliau , grizom namo siaip ne taip is visu gastroliu biggrin.gif po TA - 69 cm , svoris 8350, na va jau leteja prieaugis tai viskas ok, nenutuksim thumbup.gif
Dar - roto vakcinos antraja doze siandien gavo nu tai galvojau nugriusiu, maivesi kokias 20 min kol sugirde !!! Ir ne adata nieko, ten geriama skani suspensija, nu tik prisiartina sesele ir i dudas , nu zodziu.. zaidem maziausiai 20 min su pypsiukais zaisliukais nu jau skystalas kaip reikiant doh.gif Jau atvaziavom i poliklinika iejom i ta kabineta ir jau lupa timpt vimpt - negi jau jie atsimena tuos baisiuosius kambarius kur adatomis bado ?! biggrin.gif

Burbuliacija o kaip pries nakti kose suduodi su saukstuku ar buteliuku su placia skylute? pries 19 val turi omeny ar veliau ? nes maniskis su saukstuku tik valgo tai ta maitinima apie 23 val tai neprizaisiu su saukstuku.. ta kose liuks tik nakciai jau noreciau pabandyt duoti bigsmile.gif

Armantes mergyte super, ir bobule super, eina sau, as ir siulu ir virbalu nuvezciau saviskei kad tik maniskiui taip primegztu thumbup.gif

Aukle musu vaikinui nerealiai patinka, kai ateina krykstauja , nes matyt per visa diena mamos veidas ikyreja kaip reikiant biggrin.gif tai jau ir pasizmonet iseijau su draugem wub.gif
Tik dar gal pasikartosiu, nu bet tas pieno traukimas tai eina kaku tikrai, su drauge buvom savaitgali jos maziuke pora men. mazesne tai ji kai tiesiai maitina tai nepalyginamai daugiau laiko turi , o as zaidziu zaidziu nu jopimat... o kiek toliau idomu, vyresniu vaikuciumamos, pieno dozes,kai rimtesnis primaitinimas prasideda, kiek mazdaug ml per diena reikia ? Nes dabar maziausiai 800 reikia tai ir daug traukt tenka, jei tik 500 jau reikes veliau tai dar puse velnio bus( cia jau paguodos ieskau kad tuoj traukt gal galesiu reciau biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 27 spalio 2015 - 20:36
QUOTE(Edena @ 2015 10 27, 20:31)
As esu esu  rolleyes.gif  aciu uz rupesti, vis uzmigdzius paskaitau bet begu paskui ka nors darytis taip ir neparasau. Siandien buvom ir mankstoj ir pas daktara tai beprotnamis tas aprengt - nurengt.. reke reke paskui jau rekdama rengiu ( o ka daryt) tai nusikaliau , grizom namo siaip ne taip is visu gastroliu biggrin.gif po TA - 69 cm , svoris 8350, na va jau leteja prieaugis tai viskas ok, nenutuksim  thumbup.gif

Burbuliacija o kaip pries nakti kose suduodi su saukstuku ar buteliuku su placia skylute? pries 19 val turi omeny ar veliau ? nes maniskis su saukstuku tik valgo tai ta maitinima apie 23 val tai neprizaisiu su saukstuku.. ta kose liuks tik  nakciai jau noreciau pabandyt duoti  bigsmile.gif



Nu smagu kad jau gali iseit prasiblaskyt ne vien tik pampersai ir pientraukiai gyvenime thumbup.gif

Nu as ta kose vakarui tai duodu is buteliuko, o tiksliau i vakarini buteli idedu 2 arbatinius saukstelius (kaip rekomendavo) ir gerai isplaku ir duodu gert vis dar su nr 2, labai ten normaliai bega. Taip pries miega, jie valgo apie 18.15-18.30, ir dar nakti kai nubunda valgyt apie 1a, tai irgi dedu 1a arbatini sauksteli i misini . Tie dribsniukai kazkaip istirpsta ten, bet pienas aisku tirstesnis jei pamakaluoji, na o diena tai zaidziam toliau, duodu truputi ir koses ir kitu tyreliu. Tiesa, ryzius vakar viriau ir daviau sublenderiavus, tai zinok siandien mergytei viduriai pakieteje, nors kiek ten tesuvalgo dar jie, gal sutapimas gal ne, bet kolkas ryziu nebeduosiu.

Nu saboniai ten pas jus lietuvaites auga bigsmile.gif biggrin.gif Svoriai ir ugiai ohoho, maniskiai miniatiurkos palyginus, nu bet ir mes su vyru nesam labai auksti, o be to gal dar kai dvynukai gal del to mazesni biski ax.gif
Atsakyti
Na ir mes šiandien po vizitacijos. Mergina 3 mėnesių proga sveria 5,7 kg, ūgis - 62 cm. Išrašė daugiau to vitamino D lašų, tai dabar reiks gert po 4. Nu ir gersim. Kaip gerai, kad nebuvo šį kartą tu skiepų, užtad sekantį kartą vėl dvigubi skiepai doh.gif

Mūsu mergytė irgi jau po truputį bando nuo pilvo ant nugarytės verstis. Nors ant pilvo nemėgsta būti, palaikau keletą minučių ir pradeda zyzliot. Ant kamuolio dar padedu, bet ir ten nelabai jai.

Burbiuliacija, kaip faina, kad vaikučiai jau juokiasi, smagu. Aš irgi to laukiu wub.gif

Gal merginos galit rekomenduoti nešioklę? ir nuo kada ją galima pradėti naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2015 10 26, 23:03)
Per šitas mmm sukilo visa buvusio laukimo kančia ir paranoja. Nafik. Labai norėčiau nelaukti ir nesitikėti, nu va pastebėti kokiam penktam mėnesyje. Dabar gi jau neisim visų tų kelių, tikrai, o ir metų turim...nelabai ką turim.


Pamenu, kai kiekvieną mėnesį nusivildavau sulaukusi mm.. 4u.gif

QUOTE(Lock @ 2015 10 26, 23:03)
Dar ką nors gudraus su maisto gamyba reiktų sugalvoti, nes pietus pagamnt spėju tik kokį kartą per tris dienas.


Aš darausi visada kelioms dienoms. Tiesiog jei vištos blauzdelės, tai iškart kepu taip rimtai, po 1,5 kg, kitą dieną tik salotų šviežių padarau. Jei kokį guliašą, tai irgi iš kilogramo mėsos. Turbūt pratinuosi prie didelių kiekių dideliai šeimynai biggrin.gif

QUOTE(burbuliacija @ 2015 10 27, 13:47)
Jau geriau turet du negu isvis neturet ir toliau IVFus darytis ir tiketis. Turbut jei kurios mergaites paskaito ir IVf ar TR temos, tai galvoja- nevarykit jus dievo i medi  biggrin.gif  4u.gif


Viskas taip 4u.gif Kai jos turės, lauksim ir iš jų panašių žinučių kartais biggrin.gif Labai džiaugiuosi, kad turiu vaikučius ir kad užteko vieno ivf'o.. Dabar užtat dilema ką su užšaldytom blastukėm reikės daryti, o jų pas mane visos trys laukia. Užšaldytos dar keturiems metams. Kažkaip sunaikinti nekyla ranka... Bet turėti šešis vaikučius tai irgi skamba baisiai... blush2.gif

QUOTE(Armante @ 2015 10 27, 14:26)


Nerealiai atrodo nuotraukos... wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Delfinukas @ 2015 10 27, 21:50)
Gal merginos galit rekomenduoti nešioklę? ir nuo kada ją galima pradėti naudoti?


Aš turiu ergobaby 360, man ji super smile.gif Brangi nesvietiškai, bet nenoriu jokios rizikos dėl jų dar nesuaugusių šlauniukų ir todėl net nesidairiau į neergonomiškas 4u.gif Naudoju nuo tada, kai Miglė (kol kas tik ją nešioju) pasiekė 5 kg.
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2015 10 27, 20:31)

Dar - roto vakcinos antraja doze siandien gavo nu tai galvojau nugriusiu, maivesi kokias 20 min kol sugirde !!! Ir ne adata nieko, ten geriama skani suspensija, nu tik prisiartina sesele ir i dudas , nu zodziu.. zaidem maziausiai 20 min su pypsiukais zaisliukais  nu jau skystalas kaip reikiant  doh.gif  Jau atvaziavom i poliklinika iejom i ta kabineta ir jau lupa timpt vimpt - negi jau jie atsimena tuos baisiuosius kambarius kur adatomis bado ?!  biggrin.gif




Edena, kiek kainuoja skiepas nuo roto viruso?
Papildyta:
QUOTE(Delfinukas @ 2015 10 27, 20:50)
Na ir mes šiandien po vizitacijos. Mergina 3 mėnesių proga sveria 5,7 kg, ūgis - 62 cm. Išrašė daugiau to vitamino D lašų, tai dabar reiks gert po 4. Nu ir gersim. Kaip gerai, kad nebuvo šį kartą tu skiepų, užtad sekantį kartą vėl dvigubi skiepai  doh.gif 




Delfinukas, o kuo rementis didina vitamino D dozes? Pas ortopeda jau buvot?
Atsakyti