Įkraunama...
Įkraunama...

Pierre'o Dukano dieta

QUOTE(vasara_ @ 2015 11 02, 08:21)
Bet absoliučiai nieko neleistino neragavau, sąžinė rami bigsmile.gif

saunuole thumb_yello.gif
Atsakyti
labas rytas,
o aš ateinu su +0.2 doh.gif mano dienos prasidėjo, tai kaip balionas jaučiuosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbarėja @ 2015 11 02, 10:08)
labas rytas,
o aš ateinu su +0.2  doh.gif  mano dienos prasidėjo, tai kaip balionas jaučiuosi  verysad.gif

praeis mirksiukas.gif as irgi pergyvenau ketvirtadieni biggrin.gif

nese85 zadejai irgi prisiduoti 000189.gif
Atsakyti
Sveikos. Muskatinė vėl dingusi g.gif nesė85 išvis neprisidavė g.gif natuliona ar tavo ūgis paslaptis? Nuio pat pradžių prašau parašyti biggrin.gif o šiaip štai lentelė, jeigu turit pastabų rašykit garsiai, taisysiu mirksiukas.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

vasara dekui, uz lentele 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif man prasidėjo devinta atakos diena. Nu nieko įspūdingo galiu pasakyt, jaučiu suksiu į parduotuvę daržovių ir šiandien ataką baigsiu. Darbe jau jėgų nėra dirbt, energijos trūksta g.gif
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(vasara_ @ 2015 11 02, 22:57)
Sveikos. Muskatinė vėl dingusi g.gif nesė85 išvis neprisidavė g.gif natuliona ar tavo ūgis paslaptis? Nuio pat pradžių prašau parašyti biggrin.gif o šiaip štai lentelė, jeigu turit pastabų rašykit garsiai, taisysiu mirksiukas.gif  4u.gif


rasiau ugi..praleidai biggrin.gif 166cm

QUOTE(vasara_ @ 2015 11 03, 08:06)
Labas rytas mirksiukas.gif man prasidėjo devinta atakos diena. Nu nieko įspūdingo galiu pasakyt, jaučiu suksiu į parduotuvę daržovių ir šiandien ataką baigsiu. Darbe jau jėgų nėra dirbt, energijos trūksta  g.gif

o kam tau reikia tiek dienu atakos blink.gif baik nono.gif jau pats laikas darzoves prijungti 4u.gif
Atsakyti
Vasara nejuokauk su tiek dienų atakos- marš į parduotuve daržovių!!!
Atsakyti
Natuliona, rimtai? Negali būti, kad praleidau lotuliukas.gif

Toza, ilga ataka, nes iš tikrųjų bijau to kaitaliojimo, nes per tas bd atsipalaiduoju, pasimetu ką galima ir ko ne, pasiduodu pagundoms. Nu jeigu krakmolo čiut galima tai ir nuo sūrio gabaliuko nenumirsiu... Jeigu sūrio gabaliuką, tai gal ir duonos riekę... Taip viskas ir prasideda doh.gif Gerai, baigiu ataką, partsinešiau daržovių, kepsiu kepsnius vištienos, darysiuos salotas su jogurtu ax.gif Einu dar kartą permesiu galimų ir toleruojamų produktų sąrašą mirksiukas.gif iki tikslo 13, nebe 25 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 11 03, 11:08)
Natuliona, rimtai? Negali būti, kad praleidau lotuliukas.gif

Toza, ilga ataka, nes iš tikrųjų bijau to kaitaliojimo....

Bijai tai bijai, bet negalima dėl sveikatos taip ilgai ant baltymu "sedet"
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2015 11 03, 13:46)
Bijai tai bijai, bet negalima dėl sveikatos taip ilgai ant baltymu "sedet"

Norėjau 10 dienų sėdėt, tiek kiek maksimaliai leidžiama, bet nebematau tikslo, nes tualeto reikalai prasti, svoris stovi, o kritimas neįpatingas. Einu į kaitaliojimą. Bus kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 11 03, 14:23)
Norėjau 10 dienų sėdėt, tiek kiek maksimaliai leidžiama, bet nebematau tikslo, nes tualeto reikalai prasti, svoris stovi, o kritimas neįpatingas. Einu į kaitaliojimą. Bus kaip bus.

Pagaliau namuose, tai be klaidų parašysiu:) lupti tave maže reikia mirksiukas.gif , skaitei, kad galima 10 dienų laikytis, o ar skaitei su kokiu antsvoriu, ir kiek norint numest tas 10 dienų galima sėdėt doh.gif Aš atsimenu kaip mane senbuvės šios temos "audė", kai aš pasigyriau, kokia aš nereali ir jau 7 dienas atakos atlaikiau blink.gif šiaip aš manau išsibalansuoja medžiagų apytaka, vien tik ant baltymų sėdint, o jei dar ir su vandenuku nelabai draugaut, tai gali duot tokia mityba ( sutikim , kad nelabai pilnavertė) per visus organus doh.gif
Atsakyti