Įkraunama...
Įkraunama...

Pierre'o Dukano dieta

QUOTE(toza @ 2015 11 03, 15:59)
Pagaliau namuose, tai be klaidų parašysiu:) lupti tave maže reikia  mirksiukas.gif , skaitei, kad galima 10 dienų laikytis, o ar skaitei su kokiu antsvoriu, ir kiek  norint numest tas 10 dienų galima sėdėt doh.gif  Aš atsimenu kaip mane senbuvės šios temos "audė", kai aš pasigyriau, kokia aš  nereali ir  jau 7 dienas atakos atlaikiau blink.gif  šiaip aš manau išsibalansuoja medžiagų apytaka, vien tik ant baltymų sėdint, o jei dar ir su vandenuku nelabai draugaut, tai gali duot tokia mityba ( sutikim , kad nelabai pilnavertė) per visus organus doh.gif

Kalta, kalta. Pavasarį 7 dienas laikiausi (reikėjo 25kg numest), nukrito gal 2,5kg tik, tikėjausi daugiau, kai tuo tarpu panos panašiu viršsvoriu per 5 dienas po 5-6kg atsikratydavo. Tai pamislijau, kad ilgiau galiu laikytis, gal daugiau nukris, juolab kad nebereikia tiek numest. Bet rezultatas vis tiek tas pats. Nustoju kvailiot (čia gal naujokės susimąstys, ko aš nepadariau), prikirtau daržovių, žengiu į kaitaliojimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 11 03, 16:29)

Kai liks mažiau nei 10kg numest, pamatysi kg pradės patys tirpt ..išsijudina procesas...tik dar toks pastebėjimas...kad kreivi veidrodžiai pasidaro mirksiukas.gif tai reikia tos ribos tarp sveiko proto neprarast blush2.gif
Atsakyti
Turiu savo ribą nusistačius, kadangi ūgis nedidelis, esu numetus ir iki 50kg. Buvo faina būti mergaičiuke, bet jau nebenorėčiau tokia būt ax.gif mano riba min 55, max 58kg. Tai buvimas tam tarpe man būtų idealus. Nors džiaugčiausi ir 60 sverdama, reikia dar pasiekti tiek rolleyes.gif Dabar mano tikslas peržengti į 69, aš mažais žingsneliais ax.gif be to kai turtas(.)(.) didelis, tai jau dabar turiu didelį odos perteklių. Dietos gale galėsiu kamšytis į kelnes lotuliukas.gif verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Kaip gyvenat

pietums siandien kotletukai smile.gif vakarienei dar varskes apkepo turiu

ryt gal sumeistrausiu pyraga su mesa...baisiai patiko, labai skanu smile.gif

sia savaite as jau prijungiau atsilenkimus, tai dabar skauda , net juoktis negaliu biggrin.gif kiekviena diena po 150 atsilenkimu

apie tikslus...kaledom noriu pasiekti -16 tai taip grisiu i priesnestumini svori smile.gif na o paskui iki birzelio 1 reikes nuridenti likusius smile.gif Dukanas man paskaiciavo kad turiu sverti 67, tai man pilnai uztenka smile.gif cia mazdaug mano mergautinis svoris biggrin.gif visada sveriau apie 65, tik per vestuves sukudau 57 sveriau, bet ten turbut nuo nervu krito, po vestuviu greit atgavau formas lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, man po vakar BD 200gr pliusas (reikia svertis tik pirmadiniais jaučiu), šiandien dar viena BD. Pusryčiams suvalgiau kiaušinienę su agurku, tebegeriu kavą. Šį rytą į darbą nereikia, tai tinginiauju wub.gif Vėliau prasivirsiu košės, pabandžiau su kiaušiniu tai labai patiko ir sočiau bigsmile.gif Išsiėmiau vištos ketvirtį, jaučiu paprastai vandenyje išsivirsiu, prie jo šaldytų daržovių g.gif Vakar draugas pradžiugino, penktadienį atskrenda, tai paprašė savo brolio, kad man varškės paimtų, kaip tik iš Lietuvos grįžta, tai gausiu porą kilų thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Šiek tiek humoro iš dietininkių pastebėjimų SM forume...trumpai apibendrinus išryškėja 3 pagrindinės priežastys dėl ko auga/nekrenta svoris mirksiukas.gif :

1. Pilnatis ( bet ateis delčia ir svoris magiškai pradės kristi);
2. MM ( tokia būsena, kai nei iš šio nei iš to tas nelemtas svoris pradeda augti, gali tęstis ir savaitę ir 2,o kai kam ir visą mėnesį įskaitant PMS, po MS ir pan.)
3. Dėl to , kad kaupiasi skysčiai ( nes iš vakaro sūriau pavalgė, pagėrė vandens ir pan.)

Gerbiu moteris, nes fantazija jų begalinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2015 11 04, 21:09)
Labas vakaras 4u.gif

Šiek tiek humoro iš dietininkių pastebėjimų SM forume...trumpai apibendrinus išryškėja  3 pagrindinės priežastys dėl ko auga/nekrenta svoris mirksiukas.gif :

1. Pilnatis ( bet ateis delčia ir svoris magiškai pradės kristi);
2. MM ( tokia būsena, kai nei iš šio nei iš to tas nelemtas svoris pradeda augti, gali tęstis ir savaitę ir 2,o kai kam ir visą mėnesį įskaitant PMS, po MS ir pan.)
3. Dėl to , kad kaupiasi skysčiai ( nes iš vakaro sūriau pavalgė, pagėrė vandens ir pan.)

Gerbiu moteris, nes fantazija jų begalinė thumbup.gif

Dar 4 pridėčiau, kad kartais pamirštam valgyti, o ne ėsti. Į šitą reiktų atkreipt dėmesį drinks_cheers.gif

O man pagalbos reikia. Čia jau visas SOS šauksmas help.gif žodžiu ryt ir poryt BB, savaitgalį karaliaus daržovės ir toleruojami produktai. Savaitgaliui atvyksta draugas. Jau dabar kukliais pageidavimais bus cepelinai, o pusryčiams kepti sumuštiniai. Man baisu vien apie pirkinius pagalvot, o ką jau kalbėt apie gaminimą doh.gif Ką galėčiau sau skanaus susimeistrauti, kad nesijausčiau nuskriausta visų kvapų ir vaizdų? Šeštadieniui numačiau kelionę, tai reiks kažką susimeistraut išsivežimui. Iš pradžių galvojau nusispjaut ir valgyt viską kartu, bet paskui pagailo savęs, 8 dienos atakoj, visi obuolių pyragai atsakyti, organizmui irbtaip šokas... Žodžiu HELP 4u.gif
Atsakyti
Man toks jausmas, kad diskusijos vyksta tik pirmadieniais kai prisiduot reikia. Mirusi tema. Amen.
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2015 11 05, 19:51)
Man toks jausmas, kad diskusijos vyksta tik pirmadieniais kai prisiduot reikia. Mirusi tema. Amen.

mirksiukas.gif aš esu, bet irgi su savim nelabai įdomu šnekėtis doh.gif dėl maisto man kaip ir nėra pagundų, galiu gamint , kad ir visam tuntui žmonių, nes tikslas svarbiau nei kvapai....pagalvok tik ir kas tie cepelinai ar sumuštiniai??? lotuliukas.gif asmeniškai kur kas skaniau suvalgyčiau kokį kepsniuką ant grotelių ar lašišą folijoje wub.gif jei turi galimybę griliui tai pasiūlyk, o pusryčiam keksiukų išsikepk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 05 lapkričio 2015 - 20:08
QUOTE(vasara_ @ 2015 11 05, 19:51)
Man toks jausmas, kad diskusijos vyksta tik pirmadieniais kai prisiduot reikia. Mirusi tema. Amen.

siandien man sunki diena tai neprisijungiau prie pokalbiu

patarti sunku, nezinau ka megsti, kokius produktus turi smile.gif as siandien iskepiau pyraga su mesa , 2 dienas valgysiu biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau paprikos, galvoju įdarysiu faršu sau vietoj cepakų. Taip pat pasiėmiau virtos vištienos dešros, pusryčiausiu su sumuštiniais kartu. O toliau tepadeda man Dievas biggrin.gif

Toza, jeigu būtų praėję daugiau laiko būtų dzin, o čia visa šviežia po atakos, viskas dar gundo, dėl to ir bijau šiek tiek. Bet rezultatas jau dabar akivaizdus, ir pačiai malonu matyt ir dar maloniau kai aplinkiniai išsižioję žiūri bigsmile.gif Vien dėl to nesinori nugrybauti net ir šiek tiek. Azartas cool.gif

Natuliona kas per pyragas? Receptą pamesk, gal pravers ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif svarstykles nudziugino biggrin.gif prisiduosiu pirmadieni ax.gif

QUOTE(vasara_ @ 2015 11 06, 00:22)

Natuliona kas per pyragas? Receptą pamesk, gal pravers ax.gif

nezinau ar turesi reikiamus produktus smile.gif

idaras: kalakutenos (vistienos) farsas, vienas nedidelis svogunas, pora skiteliu cesnaku. Svoguna supjaustom, cesnaka susmulkinam ir i keptuve su truputi aliejaus (leistina iki 1 v.s. per diena), biski pakepinam ir dedam farsa. iberiam truputeli druskos, zoleliu pagal skoni, maisydami kepinam kol bus gatava.

tesla: 2 v.s. avizu selenu, 1 v.s. kvieciu selenu, 1v.s. Chia seklu , viska sumalti i miltus, 2v.s. kukuruzu krakmolo, 1 a.s. kepimo milteliu, 200 gr varskes, 3 kiausiniai, 2 a.s. psiliumo, 200gr kefyro, truputeli druskos.

Psiliuma iberiam i silta kefyra ir 10 min duodam isbrinkti, tada sudedam visus kitus produktus, tesla turi gautis ne skysta, tokia lipni mase.

sudedam tesla i silikonine forma, tada idaras ant virsaus

kepam orkaitej apie 25-30 min ant 180-200 laipsniu smile.gif

kazkas tokio turi gautis smile.gif tik cia dar dukano siuriu pabarstyta, as jo neturiu tai ir be jo skanu biggrin.gif

user posted image

Atsakyti