Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritukai

Gavau kraujo atsakymus - kraujas idealus, jokių nuokrypių nuo normos, geležies apsčiai, hemoglobinas aukštas - hmmz, tai reiškia aš šiaip nuo vaikų priežiūros mirinėju? biggrin30x30.png
Atsakyti
Labas smile30x30.png

QUOTE(Telegrama @ 2016 08 02, 14:58)
ta proga ir cukuosena pasidariau ir makiaza ir sukne nusipirkau ir basutes ant kulniuko

su mantu yra reikalu iseiti. vakar zviegianti parnesiau namo, nes negraziai elgesi lauke.

pasirodyk kąąąą tongue30x30.png

em.. dabar net susimąsčiau,akd neatsimenu, kada mums tai buvo paskutinį kartą. tfu tfu tfu smile30x30.png kažkaip lauke kai tos erdvės daugiau, tai sutariam visai neblogai. būna, pasinervina dėl ko nors, bet normos ribose. jei kokie jau ekstra piktumai tai namie. bet, žiūriu, maniškis jau toks gerutis daugumoj daros,jei mato, kad mama pikta, tai arba į akį nelenda, arba ateina meilintis "mama, mes visi draugai taip? " ax.png "mama, tu nepikta?". bet va jei būnam pas senelius, tai ten kitas scenarijus, rodo kaprizus, nes yra kas užstoja. o su manim tai turbūt jau perpratęs, kad bus girežtai, bet teisingai. nors nežinau, gal jam ir neatrodo kartais teisingai...

QUOTE(terteliene @ 2016 08 08, 11:21)
*nes su sloga baisuline, o dar ir krūminukai kankina nabagutį baisiausiai

** aš įsivaizduoju, kad gyvenant nuolatiniam skausme žmogaus asmenybė gerokai išsikreipia.

***Nu neaa, ne tokie dideli mūsų namai... viską praknisau, žinok... ir draugėms rūbų neskolinu...

4*Man tai ji dėl to ir skamba kaip koks košmaras, nes jau ir taip tą košmarą turiu, tai dar baisiau nenorėčiau... O dar ir būna visko su ja, nžn, bijočiau tokio kontracepcijos būdo.

5*Aj, biški buvau papykus aš ant jo per tas atostogas, nes nu kai kurie dalykai pasidaro savaime suprantami, kai tu tarkim negali gerti, tai akivaizdu, kas baliavos, o kas vaikus dabos. Bet juk tai nereiškia, kad ir aš kartais nenoriu pailsėti nuo ABIEJŲ vaikų. Deja, tokio poilsio seniai neturėjau ir greitai neturėsiu.

*krūminiai? blink30x30.png mano M vis dar su 5 dantimis biggrin30x30.png tiesa, irgi baisulinė sloga, bet ir D šiektiek apsirgęs, MB irgi kapanojasi, tai įtariam virusą... bet gi gali būt keli dalykai vienu metu. krūminiai...eina sau smile30x30.png

**na taip, tiesos yra...

***žinok, ir pas mane mistiškai dinginėja daiktai, o butas tikrai mažesnis už Tavo biggrin30x30.png paskutinėm dienomis niekiap tapkių nerandu, įsivaizduoji? biggrin30x30.png tų, kur po namus nešioji. visus kampus apėjau, nu nėra lotuliukas30x30.png

4* tai va, nepatinka ir man tas būdas... bet hormonus ir taip labaiilgai vartojau, be to man dėl odos hormoninė netinka (nes tipo veikia atvirščiai nei tabletės), o tai kas daugiau lieka? tik barjeras?.. tas irgi kažkaip man nelabai... rolleyes.png

5*va va, taip gerai kartais nusirauti ir pabūt be vaikų smile30x30.png bet vyrams tai paprasčiau...

QUOTE(terteliene @ 2016 08 09, 12:09)
Gavau kraujo atsakymus - kraujas idealus, jokių nuokrypių nuo normos, geležies apsčiai, hemoglobinas aukštas - hmmz, tai reiškia aš šiaip nuo vaikų priežiūros mirinėju? biggrin30x30.png

o tai tipo būtų labai neįtikėtina? biggrin30x30.png
Atsakyti

Labukas,
Terteliuk, kaip negerai, kad per atostogas pavargai! Man irgi taip budavo biggrin30x30.png tai taip gera budavo grizt namo - nes namie ir baldai jau pritaikyti ir nereikia klijuot su lipnia juosta ir ziuret kad sprando mazas nenusisuktu smile30x30.png
As vis dar stebiuosi kaip jus ryzotes su mazium su autiku vaziuot iki Nidos!! normaliai issedejo?
Paskaiciau ir supratau, kad pasiilgau to graziojo Lietuvos kampelio. galvoju gal nuvaziuosim ir mes gal net su autiku biggrin30x30.png nes va siandien isvarom i mano teviske o is ten rytoj i Ventspili - kad maziau kelio butu vienai dienai. bet oras orelis! visiskas ruduo! ryte vos koju nenusalau. tai nezinau kaip as ten istversiu biggrin30x30.png o pagal prognozes po Ventspilio turetu atsilti biggrin30x30.png smagumelis biggrin30x30.png

Jau kaip noriu atostogu! kaip niekada! taip nusivariau nuo koju per kelias paskutines savaites. nors ir daug labai padariau bet ziauriai pavargau. Biskiuka alga pakels man, bet ir darbu pridejo - niekas nieko veltui neduoda smile30x30.png na darbu as nebijau. labiau bijau, kad pareis daugiau komandiruociu i uzsieni, ko as nemegstu... na bet gal man to ir reikia... gal reikia dar per kazkokius kompleksus, baimes perlipt... nors kai pasauly tokie dalykai daros... tai atrodo geriau sedet kur nors pas mociute kaime, o ne po oro uostus trankytis :)prisiemiau knygu, zurnalu. oj kaip laukiu apie nieka negalvot, neskubet, nestresuot.

terteliuk, tau reikia poilsio, jei kraujas geras. bet tai kur jo gauti? va cia klausimas su mazu vaiku/mazais vaikais - misija neimanoma!
o mmm gausios gal del to kad dar hormonai neapsiramine... o dar maitini pati?


Leo, pasirodysiu kai turesim foto. kas is tu selfio foto biggrin30x30.png ? galvoju gal bus grazesniu smile30x30.png)) parodysiu butinai smile30x30.png
Papildyta:
Kokios nefainos naujosios sypseneles!!! kazkokie nemieli veidukai,. reiks deti kita karta ju maziau.
Atsakyti
Sveikutės,
Aną savaitę pasidariau pietų miego terapiją, o ir suvokiau vieną dalyką - aš taip jaučiuos, nes man nukritęs spaudimas. Tiesiog sykį eilinį kartą taip įkyriai skaudėjo galvą, ir supratau, kad jausmas grynai kaip per nėštumą! Na tai bandau dabar atsisakyti kavos - nes man atrodo, kad ji man nepridėdavo energijos, o atimdavo - skirtumo jokio, tikrai ji man nereikalinga, tik kad nebūčiau mieguista, po kontrastiniu dušu palendu - ale su mažium aš kartais tik nusiprausiu, po dušu nelabai spėju palįsti, bet kol kas tai visai nieko jaučiuos. Penktadienį išmiegojom su mažiais 3 valandas! Bet po langu kaimynas žolę pjovė, tai aš miegojau viena akim, o mažių maitinau net tris kartus per vieną miegą! Bet vis tiek energijos pasikroviau. Na ir pagaliau. Nes reikalų reikalėlių - sugalvojau siūti peteliškes vienodas vyrams krikštynoms, ir gėles moterims iš lino, tai kol man rankos daeis ir kol laiko atrasiu... Bet padaryti reikia.
Ryt kitos krikštynos - ir ne bet kokios. Mes netikėtai būsim krikšto tėvai. O krikštynos pagoniškos, kažkur Labanoro vidury vyks, lauke, oras belekoks, po to dar ir pikniką gamtoj daryt planuoja, kaip rengtis neįsivaizduoju... Na bet kažką sugalvosiu. Jau ne vien save aprengti reikia, bet ir dar tris šeimos vyrus. Telegram, pažįstama situacija? biggrin30x30.png Monikutė turbūt krikštynų rūpesčiais apsikrovus, tai net neįlenda smile30x30.png

QUOTE(leonila @ 2016 08 11, 15:12)
*maniškis jau toks gerutis daugumoj daros,jei mato, kad mama pikta, tai arba į akį nelenda, arba ateina meilintis "mama, mes visi draugai taip? "
**krūminiai?  krūminiai...eina sau smile30x30.png

*Hehe, kur man tai girdėta, Ai tipinė frazė "mama, o mes susipykę?" biggrin30x30.png
**Na, jie tikrai dar nedygsta. Matosi, kad jų eilė dabar, nes guzai baisiausi, ir jau ruošiasi vis tiek lindimui. Ir iltys nežmoniškai sutinę ir dar raudonos. KArtais panašu, kad iltys dar ir anksčiau išlįs. Na nežinau, kada čia jie bus, bet įtariu, kad iki metų dar krūva dantų išlįs. Nu, anksti tikrai. Jis aštuonių mėnesių jau turėjo metinuko dantų normą - aštuonis, per vieną mėnesį išlindo 4.

QUOTE(Telegrama @ 2016 08 12, 16:06)
*As vis dar stebiuosi kaip jus ryzotes su mazium su autiku vaziuot iki Nidos!! normaliai issedejo?
Paskaiciau ir supratau, kad pasiilgau to graziojo Lietuvos kampelio. galvoju gal nuvaziuosim ir mes gal net su autiku
**Jau kaip noriu atostogu! prisiemiau knygu, zurnalu. oj kaip laukiu apie nieka negalvot, neskubet, nestresuot.
***terteliuk,  tau reikia poilsio, jei kraujas geras. bet tai kur jo gauti? va cia klausimas su mazu vaiku/mazais vaikais - misija neimanoma!
****o mmm gausios gal del to kad dar hormonai neapsiramine... o dar maitini pati?
5*Kokios nefainos naujosios sypseneles!!! kazkokie nemieli veidukai,. reiks deti kita karta ju maziau.

*Nu tai aš tau sakau - mes išprotėję biggrin30x30.png Dėl to ir privargstu per tokias atostogas. Jo, išsėdėjo, t.y. išgulėjo ramiai, nes miegojo papą apsižiojęs tiek pirmyn, tiek atgal biggrin30x30.png Kaip faina, kaip faina - ne tik jūsų žygiai mus įkvepia kelionėms, bet ir mūsų jus!
**Tikiu! Aš tai va kai nedirbu, tai ne taip smarkiai atostogų laukiu smile30x30.png Bet tas darbinis stresas man atrodo taip toli, ir taip aš jo nepasiilgau. Skambino šefas, klausė, kada planuoju grįžti, nes kitų metų biudžetus sudarinėjo, bet neskubino smile30x30.png Tik mandagiai užsiminė, kad manęs trūksta. Na, sakau, tai ir gerai, kad laukiat biggrin30x30.png O aš po gimdymo dar darbe net nebuvau! Vis neprisiruošiu biggrin30x30.png Beje,o tavo broliai šaunuoliai jau leidžia tau ramiai knygas per atostogas skaityti? wink.png
***Otdochnutj mne nado, žinau biggrin30x30.png Praeita savaitė buvo paskutinė vyro senam darbe ir paskutinė iki 19 val smile30x30.png Keičiasi mūsų gyvenimas nuo antradienio. Dabar aš Ai vežiosiu į darželį ryte, o vyras vakare pasiiminės, nors turbūt pakankamai dažnai ir aš pasiimsiu, bet pagaliau pagaliau turėsiu normaliu darbo laiku dirbantį vyrą! O mažius jo per aną savaitę taip išsiilgęs, kad nė per žingsnį nepaleidžia, tik jis išeina kur nors, kas kad pilni namai žmonių - rėkia su ašarom akyse. Tai ir aš šypsau sau į ūsą, o vyras dėl tokio pripažinimo (pagaliau! Nes iki šiol mamyčiukas buvo visiškas) laimingas kaip slyva biggrin30x30.png
****Žinok, labai gali būti, o ir plaukai slenka, manau, dėl to, nes nu daryk ką nori, o jų vis tiek saujom prisišukuoju po kiekvieno plovimo. Jooo, maitinu, ir dar visai nemažai, nors jis jau visai normaliai ir žmonių maistą valgo. Kartais tai toks amžinai alkanas atrodo, o va atėjo laikas, kad gerojo papulio neatsisako, jei tik pasiūlai, nes gi kol visai mažas buvo, tai ištisiniai "papų karai" buvo. Bet na ir valgytojas, jeigu nesimigdo, tai ant galvos žįsdamas atsistot pagatavas, dažnai tą beveik ir padaro, o pvz migdydama arba paryčiais kai maitinu, tai ramiai miegot irgi negaliu, nes tvatina ta savo rankyte viską aplinkui, baisu, kad negaučiau ir aš kokio vieno prasileidus biggrin30x30.png O ir žnaibos, nu ir visokių kitokių prijomų išdarinėja, bet Leo supranta, apie ką aš kalbu.
5* O, reiškia ir tu jas matai, o tai galvojau, kad tik aš viena bigsmile.png
Beje, sveikinimai su algos pakėlimu! Uuuuf, koks man "algos" sumažėjimas tuoj ateis, laaabai seniai neteko gyvent iš tokių mažų pajamų, kažkaip reikės priprasti truputį labiau skaičiuoti. O kaip ten bebūtų, du papildomi žmogai šeimoj jaučias, jaučias. Mažiui ieškau paprastų baltų marškinukų krikštynoms, nu neina rast! Vakar radau reservede, na bet nekilo ranka 13 eurų mokėt dėl vieno apsirengimo...
Atsakyti
QUOTE(Telegrama @ 2016 08 12, 16:06)
namie ir baldai jau pritaikyti ir nereikia klijuot su lipnia juosta ir ziuret kad sprando mazas nenusisuktu smile30x30.png

Kokios nefainos naujosios sypseneles!!! kazkokie nemieli veidukai,. reiks deti kita karta ju maziau.

va va, ir man tas pats smile30x30.png nesmagu svečiuose lankstyti iš paskos ir saugoti, kažko neleisti, nes žūrėk tuoj ir vaikas susiervina, o jei dar žmonės be vaikų, tai žiūri į tave kaip į su vaiku nesusitvarkančia. krc, namuose ramybė biggrin30x30.png o lauke dar didesnė. nebent vaikas su basutėm, o nori lipti į balą biggrin30x30.png

aha, ir man ties šypsniukai nelabai...

QUOTE(terteliene @ 2016 08 14, 15:29)
bandau dabar atsisakyti kavos - nes man atrodo, kad ji man nepridėdavo energijos, o atimdavo -

Ryt kitos krikštynos - ir ne bet kokios. Mes netikėtai būsim krikšto tėvai. O krikštynos pagoniškos, kažkur Labanoro vidury vyks, lauke, oras belekoks, po to dar ir pikniką gamtoj daryt planuoja, kaip rengtis neįsivaizduoju...

pagaliau pagaliau turėsiu normaliu darbo laiku dirbantį vyrą!

visokių kitokių prijomų išdarinėja, bet Leo supranta, apie ką aš kalbu.

žinok, jaučiu ir man panašiai... bet kažkaip tas kavos gėrimas pas mane kaip ritualas... ryte būtinai, kai vaikai užmiega pietų būtinai, kartais dar trečią išgeriu, o dar kartais ir vaikams atsikėlus. nu kažkokia ate atgaiva, poilsio minutė kai geriu net nžn. va dabar irgi susilaikiau priverstinai, kad neičiau gerti... nes naudos tikrai nuo jos man daug nėra... nes gi dar reikia kažko prie kavos... smile30x30.png))

kaip suprasti? rolleyes.png aš ne ypatingai stipriai religinga, bet juk krikšto esmė ta ir yra, kad būtum ne pagonis... rolleyes.png beje, kaip praėjo? nesušalot kas nutiko, kad krikštatėviais netikėta tapot?

sveikinu! linkiu, kad darbo pakeitimas būtų be jokių nesklandumų! smile30x30.png (į tą temą - MB pakeitė darbą, viskas eriau, alga geresnė, švaresnė, darbo sąlygos padoresnės. žodžiu vien pliusai. tik va ant dienų jau turėtų gat antrą algą, o dar pirmos nėra... mums pinigų ne tik einamiems remontams trūksta, bet ir norim paskolos vartojamosios, tai prieš banką labai gerai atrodom... )

jaaaaaa, suprantu smile30x30.png pagavoju dabar, tokia truputį nostalgija, kad nebemaitinu... bet ai prisimenu tuos karus, tai jopapa, gal ir gerai ta ramybė biggrin30x30.png

taigi labas smile30x30.png

ATOSTOGOS biggrin30x30.png D darže smile30x30.png šuo pas uošvius. atostogos ką smile30x30.png) na, kiek D laikysis neaišku, nes nėra pilnai pasveikęs, bet išleidau... jau tokiu oru namuose du 2 vaikais... ommmm smile30x30.png
tai čia linksmoji dalis. nepasakojau Jums nelabai linksmos. po mėnesio laiko namuose su 2 vaikais trūko šunio kantrybė... buvau ir daugiau faktorių, bet esmė, kad rezultate D žande 2 siūlės.. jau išimtos, randas greičiausiai liks... kas blogiausia - prie šunio lenda vis tiek ir, atrodo, kad dar labiau... aš jau nei geruoju, nei piktuoju nesugebu atplėšti... nežinau ką daryt..šuo sveikas, geras ir tikrai labai kantrus... ne išeitis jį kažkam atiduoti ar pan... bet jau nervai man tuo klausimu nelaiko.... blink30x30.png
jei pamenat, pasakojau apie būsimą mergvakarį. tai va ėjo, praėjo. pagaliau ramybė biggrin30x30.png net iš nuotraukų matėsi, kad aš ten kaip nesava... vestuves beliko atlaikyt biggrin30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leonila: 16 rugpjūčio 2016 - 13:02
Monikutia, atlisk ir tu smile30x30.png pasipasakok,kaip krikstynos praejo?
Atsakyti
Na ką, Leo, panašu, kad ir toliau dviese kalbėsimės biggrin30x30.png
Numigau posmiuką, nes jaučiausi, kad velniškai piktėju... nedaug, gal pusvalanduką, bet tikiuosi, kad pasikraut tiek užteks. Nes dar pora kartų į baseiną šią savaitę nueiti, tai tos dienos tokios sudėtingokos būna.

QUOTE(leonila @ 2016 08 16, 14:00)
*žinok, jaučiu ir man panašiai... bet kažkaip tas kavos gėrimas pas mane kaip ritualas...
**kaip suprasti?  rolleyes.png  aš ne ypatingai stipriai religinga, bet juk krikšto esmė ta ir yra, kad būtum ne pagonis...  rolleyes.png  beje, kaip praėjo? nesušalot kas nutiko, kad krikštatėviais etikėta tapot?
***sveikinu! linkiu, kad darbo pakeitimas būtų be jokių nesklandumų! smile30x30.png
4*jaaaaaa, suprantu smile30x30.png pagavoju dabar, tokia truputį nostalgija, kad nebemaitinu... bet ai prisimenu tuos karus, tai jopapa, gal ir gerai ta ramybė biggrin30x30.png
5*bet esmė, kad rezultate D žande 2 siūlės.. jau išimtos, randas greičiausiai liks... kas blogiausia - prie šunio lenda vis tiek ir, atrodo, kad dar labiau...
6*jei pamenat, pasakojau apie būsimą mergvakarį. tai va ėjo, praėjo. pagaliau ramybė biggrin30x30.png net iš nuotraukų matėsi, kad aš ten kaip nesava... vestuves beliko atlaikyt biggrin30x30.png

*Tai žinai, aš pajaučiau, kad ritualo jokio nebeliko, nes rytais susiverti tą kavą paskubom, naudos nejaučiu ABSOLIUČIAI jokios - faktiškai, dabar jaučiuos dar žvalesnė, ir nepasigendu jos visai. Nebuvo jokių lomkių biggrin30x30.png Jei noriu ritualo ir TIKRAI turiu jam laiko, tai pasidarau arbatos smile30x30.png
**Nu taip ir suprask biggrin30x30.png Buvo palaiminimo apeigos pagal senovės baltų tikėjimą, druska pabarstė, grūdais pabarstė, kelias dainas padainavo prie laužo... Šiaip man tai iš tikro šaltoka buvo, nes dar ir gamtoj šventėm po to. Tėvai nusprendė taip daryti, nes nenori vaikui primesti jokios religijos. O mes krikšto tėvais tapom, nors turėjo būti kitas vyro brolis su drauge, bet jo draugė susirado kitą darbą, ir jai teko nuo iki senajame atdirbti. Tai va mus paėmė. Gerai, kad jau dovaną buvom kartu nupirkę, nereikėjo nieko daug ruoštis ar galvoti.
***Na dėkui smile30x30.png O kaip taviškiui ten baigėsi galiausiai? Va šita vieta ir man neramu, nes taip įdomiai suformuluota darbo sutartis atlyginimo klausimu, bet visi kolegos sako, kad su pinigais jokių keblumų nėra buvę. O išėjo vyras ant mažiau, toliau nuo namų, beeet - iki šiol jis 10 metų sėdėjo "studentiškame" darbe, tai šitas bent jau skamba panašiai, kaip jo specialybė - tai kažkokių perspektyvų gal bent jau galima tikėtis. O veiklos pilna, mergiotė, kuri dirbo prieš jį, panašu, kad dirbti nustojo kovo - balandžio mėnesį, nors išėjo tai tik dabar...
4*Tai va va. Kartais guli šalia trūkčiojančia akim, ir bandai išsisukt nuo mažo kumštuko...
5*Eina sau! Pas jus auksiukas, ar ne? Sunkiai tikėtina, kad tą gerietį galima taip išvesti iš kantrybės... Kiek jam metų? Kaip šunio atostogos praėjo? Jau grįžo į šeimą? O jam pačiam ne stresas būti svetimoj aplinkoj, ar patinka pas uošvius?
6*Mm, aš pagalvoju apie mergvakarius, ir kažkaip per solidi jau tokiam renginiui pasijaučiu biggrin30x30.png Bet iš tikro, ką iš aplinkos girdžiu, kiek žmonės dabar investuoja į tuos mergvakarius/bernvakarius, anksčiau tikrai po 50-60 litų atrodydavo daug, dabar metasi po 100-200 eurų, į sodybas varo, pramogas visokias užsakinėja... Bliam bliam, gerai gyvent pradėjom. O kada vestuvės?

Tai papasakosiu dar apie mus, kol mažasis miega. Buvau šian neplanuotai pas gydytoją, nes mažiui ištino ir užpūliavo pirštukas. Matosi, kad skaudus toks. Tai išrašė tepaliuką tepti, tikiuosi, biški pagerės, nes prieš miegą tai toks baisulinis atrodė. O paturbintas jaunuolis, eina sau. Užlipa jau beveik ant visų lovų, na išskyrus miegamojo, nes ji aukšta, ir į miegamąjį dieną jo niekas neleidžia smile30x30.png Šiandien be jokios pagalbos jau ir ant svetainės sofos užsikorė... Energijos bomba visiška, prieš miegą jam būtina nusiduoti tiek, kad jau kristų komoj. Neima nuo giimo jokio čiulptuko, bet nepripratinau ir prie jokios kitos priemonės, kuri padėtų užmigti. Gerai, jei prie (.) užmiega - bet ir taip jau būna retai. Na tai ką, guliu šalia, jis kuičiasi, stojasi, šokinėja, dainuoja sau po nosim, kol pagaliau atlūžo. Migdžiau šiandien antro miego beveik valandą, tai po to iš tos nevilties mečiau visus darbus ir priguliau šalia. Vakar buvau su abiem bičais pas okulistę - tai gerai sekės, nors neramu buvo, kaip man pavyks su jais tvarkytis. Nieko, susitvarkiau. Superinė gydytoja papuolė, o ir bičų akytės tokios, kaip turi būti. Varysim kitą savaitę su berniokais į kaimą pas mano tėvus, na tiksliau mamą, nes tėčiui darbymetis, tai jis grįžta naktį, 7 ryto jau būna išvažiavęs... Bet gal prabėgom ir su juo pasimatysim. Monikut, šį šeštadienį bandom pasiorganizuot mytą su senosiom lapkritukienėm ir lapkritukais, gal sudalyvautum? wink.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terteliene: 23 rugpjūčio 2016 - 16:57
Sveikos, ilindau bent jus paskaityt trumpam ir vuolia, kvietimas iskart i masini pasimatyma :-) terteliene, manau visai sudalyvauciau, jei su seimyna ko nesumastysim veikt. kur ir kelinta bus?
As tai neilendu, nes 1) kompas apgedo, trumpam isijungia, bet issijungineja, tai pirksiu nauja zaisliuka sau :-) 2) baisiai laiko nera, tevukas grizo, paskui krikstynos, paskui inirtingas keliones ieskojimas.. buvo pasiulymas su draugais skristi, bet gaila neisejo susiderint laiko.
Tai ilisiu manau pasipasakot, kai kompa turesiu, labai nemegstu tapsnot su telefu.. o trumpai tai gyvenam gerai, krikstynos liuks praejo, namie galingas pratesimas buvo su sokiais ir dainom :-D laukiu fotkiu labai.. ir neveltui visi taip bernardinus dievina, klebonas labai jaukiai, siltai ir taip betarpiskai pravede ceremonija.
Ir mazas mano jau visa 1 danti turi :-D ir yra apkirptas, jez kaip gaila tu ilguuuu garbanu buvo, bet gana mano svelniabruozi mergaite laikyt :-D
Leonila, gaila del situacijos su suniu, gaila ir vaiku, ir suns..
Terteliene, nu kada spejo tie musu leliai taip uzaugt??? Jau toks tavasis mandras, sakes!
Nu ka, einu dicki guldyt, mazas jau parpia.
Atsakyti
Labukos,

sveikinuosi apsikrovus namus darzovem ir stiklainiais! mano didysis metu konservavimo sezonas isibegejo. kadangi darzoviu gaunam karta per metus, tai tenka susikist i stiklainius. na bet man visai patinka, nors ir pavargstu, ir uzknisa tie apsikrovimai, bet siaip konservavimas man kaip mezgimas biggrin30x30.png jau puse darzoviu kalno iveikiau. puse liko.

Atostogos buvo ziauriausiu oru kokiu tik teko atostogauti per visa mano gyvenima:D buvo baisu - vejas, lietus, +15. ir taip istisai. gal kokia viena diena ir buvo su saule, bet vis tiek nesilta. tai neislindau is dzinsu, megztiniu ir striukiu. siaubas kazkoks! visai ne mano oras. tokiu oru as galiu tik egzistuoti o ne atsipalaiduoti biggrin30x30.png bet su tokiu vyru kaip maniskis, tikrai neliudejom-labai daug ka pamatem - ir muziejus, ir planetariuma, ir akvaparke buvom (bent maudymke uzsidejau nauja biggrin30x30.png tik tiek kad crocsines sliopkes mano pavoge ten - taip pykau), su dviraciais pavazinejom, vaiksciojom kad ir per lietu. na tikrai nebuvo nei vienos dienos, kad nesugalvotume ka veikti. kai lijo istisai viena diena, tai vaziavom i siaure uz ventspilio - svyturius apziurejom, kazkoki raga (nepamenu pavadiniimo), kur susilieja Baltijos jura ir Rygos ilanka. labai ispydinga ta vieta! o kiek prisigrybavom su vaikais kopose-visa maisa grybu patsivezem, paskui apdorojom su draugais, virem baravykiene, paskui siaip padaza darem. Griztant is Ventspilio Kuldiga aplankem - jei kada vaziuosit, uzsukit-grazus miestukas su graziu parku, salia teka Venta su kriokliukais. labai grazu. dar i tokius smelio urvus uzvaziavom. Biski baisoka man buvo - net kazkokia klaustrofobija eme, bet kadangi grupe linksma buvo su juokeliais visokiais, tai kazkaip iveikiau.
Tai va o grizom i miesta ir atsilo. tas ir nervina. galejo ir toliau lyti biggrin30x30.png

Dabar jau namie kuiciames. kazkiek reikia rugsejui vaika suruost, bet neypatingai daug-po truputi po truputi. dar atostogauju, tai geris smile30x30.png Nelaukiu grizimo i darba, daug darbu ir nauju, visokiu komandiruociu laukia, ko as niekad nemegau.. na bet taip reikia gal man siuo gyvenimo etapu. Galvoju, kad bus viskas i gera-gal dar reikia kokius kompleksus iveikti smile30x30.png



QUOTE(terteliene @ 2016 08 14, 14:29)
*Ryt kitos krikštynos - ir ne bet kokios. Mes netikėtai būsim krikšto tėvai.

**Tikiu! Aš tai va kai nedirbu, tai ne taip smarkiai atostogų laukiu  Bet tas darbinis stresas man atrodo taip toli, ir taip aš jo nepasiilgau. Skambino šefas, klausė, kada planuoju grįžti, nes kitų metų biudžetus sudarinėjo, bet neskubino  Tik mandagiai užsiminė, kad manęs trūksta. Na, sakau, tai ir gerai, kad laukiat biggrin30x30.png O aš po gimdymo dar darbe net nebuvau! Vis neprisiruošiu biggrin30x30.png Beje,o tavo broliai šaunuoliai jau leidžia tau ramiai knygas per atostogas skaityti?

***Praeita savaitė buvo paskutinė vyro senam darbe ir paskutinė iki 19 val


*Kaip idomu! jus gi ne pagoniai!!! tai tos krikstynos vis tiek tokios kaip zaidimas? jokiu pazymejimu niekas neisduoda? o tevai to vaikiuko netikintys?

**Oj ir neskubek! pasimegauk! nes tas laikas nepakartojamas. na nekalbu apie toki maziu kaip tavo - dabar yra dar ka veikt su juo, bet va nuo 2 metu - kaifas jau!
Is vis as po ilgo laiko per sias atostogas sugebejau knyga perskaityt!!! nerealu!(skaiciau "As pries tave" - jau kaip raudojau! seniai bebuvo kad knyga skaiydama taip verkciau. o grizus filma paziurejau, tai filmas visai neuzkabino... aktorius grazus, bet aktore man nelabai patiko ir siaip pasirode viskas dirbtina...)
is vis taip gera kai vaikai paauge! ir vakarot galejom, ir siaip visur daug daug paprasciau, kai nereikia galvot kur pamigdyt, arba va jau rekia, nes laikas valgyt ir t.t. Kadangi mantas buvo maziausias is vaiku, tai varinejom dickiams is paskos. o tie dar ir aki uzmesdavo i ta maza.

Mazas apsirges grizo is atostogu. sloga, koseja istisai tokiu sausu kosuliu. eisiu vaistu pirkti, kad atsikosejima skatintu. savaitgali planuojam dar palekt link druskininku-gal atsigausiu po moralines traumos po tokiu saltu atostogu, nes savaitgali prognozuoja karsta.

Kitais metais sakem trauksim kur pieciau-uzkniso toks oras!

QUOTE(leonila @ 2016 08 16, 13:00)
*va va, ir man tas pats  nesmagu svečiuose lankstyti iš paskos ir saugoti, kažko neleisti, nes žūrėk tuoj ir vaikas susiervina, o jei dar žmonės be vaikų, tai žiūri į tave kaip į su vaiku nesusitvarkančia. krc, namuose ramybė
aha, ir man ties šypsniukai nelabai...


**sveikinu! linkiu, kad darbo pakeitimas būtų be jokių nesklandumų!  (į tą temą - MB pakeitė darbą, viskas eriau, alga geresnė, švaresnė, darbo sąlygos padoresnės. žodžiu vien pliusai. tik va ant dienų jau turėtų gat antrą algą, o dar pirmos nėra... mums pinigų ne tik einamiems remontams trūksta, bet ir norim paskolos vartojamosios, tai prieš banką labai gerai atrodom... )

***kad rezultate D žande 2 siūlės..

****jei pamenat, pasakojau apie būsimą mergvakarį. tai va ėjo, praėjo. pagaliau ramybė net iš nuotraukų matėsi, kad aš ten kaip nesava... vestuves beliko atlaikyt

*mums kazkaip netenka su ta dilema susidurt, nes beveik visi draugai, su kuriais bendraujam, turi vaiku ir dar sakyciau isdykesniu nei musiskiai biggrin30x30.png tai kazkaip net ramiau del saviskiu buna, kad dar ne tokie isdyke

**kaip negerai del algos negavimo! vyras nekalbejo su darbdaviais kame cia reikalas?

*** oho! neapsikente suniukas?

****liuks! PASIlinksminai! pabuvai merginu kompanijoje!


Terteliuk, o vyras Vilniuj dirbs? gal kazkokiu perspektyvu daugiau nei buvusiam darbe? kokia jo specialybe?

Monikutia, faina del krikstynu su sokiais ir dainom!!! jega!
kur keliausit? jau greitai?
Atsakyti
labas smile30x30.png
QUOTE(terteliene @ 2016 08 23, 17:49)
*Tai žinai, aš pajaučiau, kad ritualo jokio nebeliko, nes rytais susiverti tą kavą paskubom, naudos nejaučiu ABSOLIUČIAI jokios - faktiškai, dabar jaučiuos dar žvalesnė, ir nepasigendu jos visai. Nebuvo jokių lomkių biggrin30x30.png Jei noriu ritualo ir TIKRAI turiu jam laiko, tai pasidarau arbatos smile30x30.png

**Nu taip ir suprask biggrin30x30.png

***Na dėkui smile30x30.png O kaip taviškiui ten baigėsi galiausiai? Va šita vieta ir man neramu, nes taip įdomiai suformuluota darbo sutartis atlyginimo klausimu, bet visi kolegos sako, kad su pinigais jokių keblumų nėra buvę.

5*Eina sau! Pas jus auksiukas, ar ne? Sunkiai tikėtina, kad tą gerietį galima taip išvesti iš kantrybės... Kiek jam metų? Kaip šunio atostogos praėjo? Jau grįžo į šeimą? O jam pačiam ne stresas būti svetimoj aplinkoj, ar patinka pas uošvius?

6*Mm, aš pagalvoju apie mergvakarius, ir kažkaip per solidi jau tokiam renginiui pasijaučiu biggrin30x30.png Bet iš tikro, ką iš aplinkos girdžiu, kiek žmonės dabar investuoja į tuos mergvakarius/bernvakarius, anksčiau tikrai po 50-60 litų atrodydavo daug, dabar metasi po 100-200 eurų, į sodybas varo, pramogas visokias užsakinėja... Bliam bliam, gerai gyvent pradėjom. O kada vestuvės?

7*Tai papasakosiu dar apie mus, kol mažasis miega. Buvau šian neplanuotai pas gydytoją, nes mažiui ištino ir užpūliavo pirštukas.

*ryte tai dar kažkuom M užimu ir turiu laisvą minutė, o tada ritualas būna, kai vaikai miega. bet tas ritualas tai jau žiūriu gaunas toks "va dabar galių vaaaalgyt." tai eina viskas iš eilės, kol pilvas išsiverčia verysad.png kažkoks siaubas... kaip išmokti per pietus neėsti... unsure30x30.png

** žinok man vis tiek neaišku biggrin30x30.png nu bet tiek to biggrin30x30.png

*** aj nu va taip ir baigės. už birželį gavo, u- liepą žada dalį šią savaitę pervest... nors maniškis tyli, bet direktoriu jau pats kalbą užvedė "labai noriu, kad neišeitum" ir pan.... o kaip pas TV suformuluota? minimumas plius priedai? biggrin30x30.png

5*auksiuko mišrūnas, kokie 7 metai maždaug. šiaip jis tikrai gerietis, bet kadangi mes jam minimum treti šeimininkai, tai trp pažeista jo psichika... nenori, bijo, liūdi vienas... dar bute sakykim suprantama, bet tarkim pas uošvius namas. tai lauke būna tik tada, jei kas nors kitas lauke yra. kitu atveju, iškart prisistato prie durų ir loja, kad įleistum. šiaip patinka jam tenais, bet yra savi niuansai. yra šuo šeimininkas, tas ne toks gerietis... be to dviem patinams reikai dalintis erdvę. o ia dar mes, tai atvažiuojam, vaikus, šunį paliekam,išvažiuojam. stresuoja šunius, aišku, ebt tai ką daryt... išvažiuojam buto remontuotis...

6*jooo, tikrai gerai chebra gyvena. aj nu bet tarkim. nor sjau baigės, bet mergvakario istorijos/bedos ne... bet nekvaršinsiu galvų jums wink.png vestuvės šį savaitgalį smile30x30.png

7*o nuo ko tas pirštukas užpūliavo? užsigavo? blink30x30.png
QUOTE(Monikutia @ 2016 08 23, 20:56)
krikstynos liuks praejo,

sveikinimai krikštukui 4u.png

QUOTE(Telegrama @ 2016 08 24, 08:35)
*Oj ir neskubek! pasimegauk! nes tas laikas nepakartojamas. na nekalbu apie toki maziu kaip tavo - dabar yra dar ka veikt su juo, bet va nuo 2 metu - kaifas jau!

**kaip negerai del algos negavimo! vyras nekalbejo su darbdaviais kame cia reikalas?

***liuks! PASIlinksminai! pabuvai merginu kompanijoje!

Labas darbininkėle smile30x30.png jau Tavo atostogų nuotykius FB peržiūrėjau, tikrai smagu, kad tokį iniciatyvų vyrą turi smile30x30.png su saviškiu tai namuke prasėdėčiau.... nes pati tokiu oru nenorėčiau niekur nosies kišti, o jis tikrai negalvotų, ką čia įdomesnio nuveikti... nu nebent žmona reikalautų...

* aham, pritarciau ir as, kad nuo 2 metų pats smagumas, bet paprastai nuo 2 metų visos ir grįžta į darbus... nors aš dabar žiūriu, su M man visai ir smagu, ir lengva. nu neskaitant to,akd jau 5 metai tarp 4 sienų, tai protarpiais pavažiuoja stogas biggrin30x30.png bet šiaip. gal kad ir antras vaikas, gal kad iš ties ramesnė, gal kad dar vasara.... visai kitaip. jau nelabai esu įsitikinus, kad ir į darbą noriu grįžti... jau ir gaila... biggrin30x30.png

**stringa pinigai iš pirkėjų, tai ir neužtenka. bet ten ne pirmas mėnuo pinigų srautai nesuvaikšto tinkamai...

*** nu kaip čia pasakius... pabuvau... pasilinksminau? vargu biggrin30x30.png ir draugės gaila buvo, nes į vakaro pabaigą mačiau jau šypseną spaudžiamą iš reikalo,o ne iš nuoširdumo...
Atsakyti
Labas,
Aš su šituo vaikinu tikrai nejaučiu užsisėdėjimo namie... Nes nu norėčiau jau daugiau nei vieną dieną per savaitę namie pasėdėti, o tai jau užkniso lakstyt visur. Nu bet ką jau čia, negaliu skųstis savo pačios susidėliota dienotvarke - betvarke :D

QUOTE(Monikutia @ 2016 08 23, 20:56)
*terteliene, manau visai sudalyvauciau, jei su seimyna ko nesumastysim veikt. kur ir kelinta bus?
**Ir mazas mano jau visa 1 danti turi  :-D ir yra apkirptas, jez kaip gaila tu ilguuuu garbanu buvo, bet gana mano svelniabruozi mergaite laikyt  :-D
***Terteliene, nu kada spejo tie musu leliai taip uzaugt??? Jau toks tavasis mandras, sakes!
Nu ka, einu dicki guldyt, mazas jau parpia.

*Šeštadienį pirmoj dienos pusėj, vieta gal Veranda? Dar nenuspręsta. Ryt spręsim tiksliai kur ir kada, nes ryt turi Jolli sužinoti, ar galės su Ž atvaryti. Kadangi jos su traukiniu varo, pasiderinsim šiek tiek ir vietą ir laiką prie jų :)
**Sveikinimai tigriukui su dantuku ir krikštynom! Kaip suprantu, dantukas be didesnių parkių išlindo? Valiooo :) Kaip norėčiau jį dabar pamatyti. Šakės... apkirpo... Vy dar net mašinėlė nelabai paimtų, toks švelnus kailiukas pas jį kaip pas ūdriuką :D
***Nežinau! Juk mes, rodos, prieš kokį porą mėnesių dar su pilvais ir su Telegrama kavinėj valgėm..NE??

QUOTE(Telegrama @ 2016 08 24, 08:35)
*sveikinuosi apsikrovus namus darzovem ir stiklainiais!
**Kaip idomu! jus gi ne pagoniai!!! tai tos krikstynos vis tiek tokios kaip zaidimas? jokiu pazymejimu niekas neisduoda? o tevai to vaikiuko netikintys?
***Oj ir neskubek! pasimegauk! nes tas laikas nepakartojamas. na nekalbu apie toki maziu kaip tavo - dabar yra dar ka veikt su juo, bet va nuo 2 metu - kaifas jau!
4*Is vis as po ilgo laiko per sias atostogas sugebejau knyga perskaityt!!! nerealu!(skaiciau "As pries tave" - jau kaip raudojau!
5*Terteliuk, o vyras Vilniuj dirbs? gal kazkokiu perspektyvu daugiau nei buvusiam darbe? kokia jo specialybe?

*Aš tai nemėgstu šito proceso... Esu vartotoja šitų gėrybių, aš geriau susišaldau, negu konservuoju. Ne konservatyvi aš :D
**Nu ne, nei mes, nei jie nepagoniai :D Jie šiaip nepraktikuojantys katalikai, sakyčiau, bent jau būdavo, bet šiaip jų pasaulėžiūra paskutiniais metais smarkiai keitės, namuose ir visokių induistiškų šventų paveikslėlių turi, tai man ir sunkoka atsakyti į klausimą, kuo jie tiki... Na ta "procedūra" sakyčiau, mano akiai, tikrai buvo pasižaidimas, nes net nelabai atitiko tikrųjų senovės papročių. Aš taip supratau, kad jie norėjo šventės ir krikštatėvių vaikui, bet nenorėjo primesti jai religijos konkrečios.
3* Nu dėkui, pasinaudosiu patarimu :) Iš tikro mėgaujuos vien tuo, kad va vidury dienos gali važinėti po miestą, reikalus tvarkytis, na tegul tą procesą ir apsunkina nešuliukas ant rankos, bet vis dėlto - kiek dirbdamas turi tokių galimybių?
4* Kaip faina! Aš irgi bliuvė ir skaitytoja, ir filmų žiūrėtoja drinks_cheers.gif Buvom su drauge vieną vakarą į Blogos mamos ištrūkusios, jau kiek prisižvengiau :D Bet keliose vietose vis tiek sugebėjau apsiašarot tyliai :D
5* Aha, Pilaitėj. Jis baigęs statybos inžineriją ir kažkokios vadybos magistrą. Perspektyvų, manau, tikrai daugiau, nes ir įmonė didesnė, ir dukterinių visokių turi, o jis savo įmonėj vienas iš dviejų žmonių su tokiu išsilavinimu. Dirba dabar papstatų priežiūros vadybininku, na butų ūkis ten realiai, bet tikiuosi, kad kažkada į kažką tai išsirutulios :)

QUOTE(leonila @ 2016 08 24, 23:28)
* žinok man vis tiek neaišku :D nu bet tiek to :D
**o kaip pas TV suformuluota? minimumas plius priedai? :D
***jooo, tikrai gerai chebra gyvena. aj nu bet tarkim. nor sjau baigės, bet mergvakario istorijos/bedos ne... bet nekvaršinsiu galvų jums ;) vestuvės šį savaitgalį :)
4*o nuo ko tas pirštukas užpūliavo? užsigavo?  blink.gif

*Biški viršuj daugiau parašiau :) Žinai, čia viešas forumas, tai nenoriu labai plėstis, žmonės taip norėjo, taip pasidarė, pasidarė sau šventę. Man krikštas, kad ir nesam labai smarkiai praktikuojantys katalikai, yra svarbus žingsnis vaiko gyvenime, ir nelaikau to religijos primetimu kūdikiui - tai tiesiog vertybių, kuriomis pats tiki, perdavimas.
**Mhm...
***O man kaip smalsu, kas ten per intrigos :D
4* Nu nea, panašu, kad atplyšo odytė ir pakliuvo kažkokia infekcija. Bet teplioju tuo baneocinu, ir jau baigia praeiti.
Atsakyti
Niu ką, laba diena :)

Turiu kompą naują thumbup.gif Plonas, gražus, džiaugiuos kaip vaikas :D Nu tai po truputį pasivysiu jus, pradedu cituoti nuo 31 puslapio :D (pradėjau apie pietus, o baigiau va tik dabar :D ir tai tik kelios citatos)

QUOTE(terteliene @ 2016 07 27, 10:11)
1 O mažiui kaip patinka, nuo krašto šokinėja (su mano pagalba, aišku), nardo drąsiai, na faina ir jam, ir man.

2 O namai kiek betvarkytum, vis baisiau ir baisiau atrodo. Kažkoks paradoksas

3 Aš kaime irgi pamirštu, kad du vaikus turiu. Bet va kai mano vyras darbuojas ten ištisai, tai privargstu su mažium, nes viską su juo ant rankų daryt turiu, nieko svetimo jis neprisileidžia.

4 Hmhm, sakau gal kokiam HBH'e čia Molėtų plente? Ten anksčiau maistas buvo nekažką, bet dabar labai pagerėjo skonis. Galima didesnį stalą rezervuotis vaių kambaryje, nereikės ganyti bent jau dičkio. Vaikams veiklos per akis, tiek viduj, tiek lauke. O šiaip ten ir šalia kabakuose (Mamagrill ir Araks) skanu labai, tik gal kiek brangoka.

5 tu primesk, aš per nėštumą pamečiau beveik naują odinę striukę.

6 Kaip faina! O kaip mažius, sėdi vežime ir lafa? Mūsiškis jau tokio amžiaus, kad sunkiai kažkur, nes sėdėt jau och kaip nenori, ant rankų irgi, reikia dalyvaut! Vyro brolis su drauge atvažiuoja, reiks gal ir mums išlįsti į miestą kažkur.


1 Labai faina tas baseinas, draugė mano irgi abu vaikus veda, alia aš matyt tokia prie tinginių, tai nevedu :D Gal kad arčiau būtų, tai susigundyčiau. Bet va dabar mūsų su ta drauge vaikai pusmečiu skirias (čia dičkiai mūsų) ir kai į baseiną kaime kartu sukišom, tai akivaizdžiai matos, kuris lankęs baseiną, o kuris ne :D

2 Aš tai vasarą išvis namus apleidau, nu nėr kada tvarkytis. Bet čia dėl to, kad man laisvą minutę visada svarbiau kavytės išgert ar kažką sau mielo nuveikt ir pasimėgaut trupučiu tingios ramybės, nuo kurios tiesiogiai priklauso mano (ne)nuvažiavęs stogas :D O tų laisvų minučių kažkaip viskam neužtenka..

3 Mano vaikas tai namie biški toks maminukas, ypač jei nenuotaikoj, tai tik mama tinka, tėtis ne, bet kai išeinam į visuomenę, tai jis gali eit per rankas, jau yra pabuvęs ant visų auklėtojų darželyje rankų, visokių sesučių poliklinikoj ir pan. :D Man aišku nuo to tik lengviau.

4 Aj, nusivedėm svečius į Katpėdėlę Banginy ir gerai :) Norėjos aišku kažko stilingiau ir gražiau, nu bet kažkaip į kitus dalykus pinigėlius suinvestavom. Pernai ten simboliškai minėjom mano gimtadienį, pasitaikė nuostabi padavėja, gražiai vakarą praleidom, o šįkart baisiau negu baisu. Aptarnavimo 0, pamiršo vieną karštą patiekalą, paskui atnešė vistiek netokį ir net neatsiprašė, nors moteriškei teko vienai valgyti, kai visi jau buvo pavalgę. Beje, Mamagrill mes nusivylėm, kažkaip kainos aukštos, o pavalgėm neskaniai, nors valgėm ne savo sąskaita ir ėmėm gerus, brangius patiekalus.. O Arakse tai tikrai skaniai esam valgę :)

5 Aš neseniai pamečiau megztinį, o vyras striukę :D Gaila, blin.

6 Aha, sėdi ramiai. Aišku geriau važiuot, o ne stovėt, bet mano nuostabai, kai nueinam su dičkiu į aikštelę, tai jis po pusantros valandos sėdi stovinčiam vežime :) Jau turbūt visas rajonas yra pareiškęs man pavydą dėl tokio vaiko ramaus :D Bet ten matyt jam vaikai patinka žaidžiantys, stebi juos.

QUOTE(leonila @ 2016 07 27, 13:55)
*iš kur Tu jį pažįsti?

**  atėjo savęs pažinimo epatas susijęs su sexy šmeksi...

*** ačiū :) aha, paradoksas dar ir tame, kad realiai sau tuos 4 metus nieko doro nepirkau, nes ale vis tiek į žmones neinu,o va kai jau reikės į darbą tai ir apsipirksiu.

4* bet ir nuo filmuko gal priklauso. Domas su mociute kelis kartus buvo, tai kunfu panda visai gerai isziurejo,o va pikti pauksciai nepatiko... nors as cia fb uzklausiau, i koki rekomenduotu eiti 3,5 metu vaikui, tai visos mamytes sake, kad vaikams pikti pauksciai super...

5* kaip greitai jūs organizuojatės :) mes kitai vasarai paliekam. neturim krištatėvių... nors labai abejoju, ar kitą vasarą turėsim kandidatus... :( jau D tik krikštamotę turi, su M nežinau ką daryt...

6* aš spiralę bandinėju. ne hormoninę. nu tai ką... labai nepatenkinta... nžn alternatyvos kitos, bet žiauriai slegia mane ilgos, gausios, skausmingos mm, kad tik paketai naudojami, o dar tepliojimai visai netikėtu laiku, tai vos ne visą mėnesį su pampersais vaikščiot... b


* Su Montvydo tėvu susipažinom per Montvydo koncertą, jis mus su mama užkalbino ir prabendravom visą laiką iki koncerto :) Atrodė, kad kadrina mano mamą :D Bet kažkaip lyg ir ne.. Nu bet jie gatvėj susitikę sveikinasi ir pabendrauja :D

** Oho kaip anksti.. Net nežinočiau, kaip reaguoti, reikia gal pradėt šviestis ta tema.. B yra tik metęs bajerį, kai vyrą pamatė duše nuogą 'oho, kokia didelė peeempė' lotuliukas.gif

*** Nu paskolos ne paskolos, bet plika ar apskurus nevaikščiosi. Man atsimenu po paskolos paėmimo tai buvo smegenys susisukusios, tipo vsio visos santaupos šiuo metu sukištos į butą, ubagai dabar būsim.. Net vaikščiojau į dėvėtus ir pirkau ten rūbus. Bet paskui apsipratau, nu ir dabar ta paskola kabi ir ilgai kabos, bet gyvenimas vyksta. Aš dabar irgi nebaisiai daug pinigų turiu, o tuoj persiris pašalpa į antrus metus.. Nu bet vistiek neatsispyriau išpardavimams :D

4* Aš tai pati parenku filmukus. Man tie pikti paukščiai nesąmonė kažkokia, nenuostabu, kad nepatiko taviškiui :) nors vaikai aišku greit užsikabina ant tų personažų, kurių dabar VISUR pilna, man net bloga. Jau darosi sunku triusikus ne spaidermeno/pakalikų/žaibo ir pan. nupirkt, o kepurės be jokių personažų ieškojau per tris didžiausius prekybos centrus blink.gif

5* Mum irgi buvo galvos pasukimo dėl krikštatėvių. Kažkaip neapgalvotai B parinkom ir išnaudojom abu gerus variantus vienam vaikui. Bet praleidę pro ausis visokius pamokymus 'TIK giminaičiai gali krikštyti' patys ramia širdim pakvietėm draugus, su kuriais šiuo metu santykiai puikūs. O kas bus po dešimt metų niekas nežino.. Linkiu rasti kažką, kam galėtumėt patikėti šią pareigą 4u.gif

6* Galvojau ir aš apie ją.. Bet labai daug tokių atsiliepimų kaip tavo, todėl vis delsiu. Bet galvoti kažką reikia būtinai. Linkstu kol kas prie hormoninės, nes ji lyg atvirkščiai - mm padaro lengvesnes ir mažiau gausias. Bet žinoma tie hormonai nevilioja..

QUOTE(Telegrama @ 2016 08 02, 13:58)
Vestuves atsokom savaitgali. Jau kokiam graziam dvare (Jakiskiu dvaras prie Joniskio). Nuostabi vieta tokiai progai. ir oras tobulas buvo ir visos vestuves kaip pasaka pradedant nuo detaliu, baigiant viskuo :D
ta proga ir cukuosena pasidariau ir makiaza ir sukne nusipirkau ir basutes ant kulniuko


Baltai pavydžiu šventės :) Tai pasirodei mergom, kaip atrodei? :D Žiauriai smagu pasipuošti wub.gif

QUOTE(terteliene @ 2016 08 08, 10:21)
Sveikutės,
Grįžom po "atostogų" pajūryje, tai prisiduodu. Iš tikro rašau "atostogų", nes žiauriai pavargau... Pasidariau šiandien kraują, paprašiau, kad geležį ištirtų, tai kai apipasakojau simptomus, tai gydytoja dar ir skydliaukės hormonų tyrimą pripaišė,

Va sugalvojau, užrezervavau apartamentus Druskiuose, nuvarysim su krikštatėviais pabaliavosim, į vandens parką nueisim - bus šventė mums.

Man tai ji dėl to ir skamba kaip koks košmaras, nes jau ir taip tą košmarą turiu, tai dar baisiau nenorėčiau... O dar ir būna visko su ja, nžn, bijočiau tokio kontracepcijos būdo.


Blin, aš irgi jaučiuosi be jėgų kažkokia.. Bet daugmaž žinau priežastį. Kurį laiką žiauriai prastai miegojau, nes mažas labai blaškydavosi. Neverkdavo, bet vis pabusdavo, vartydavosi, lunatikuodavo, sugalvodavo vidury nakties pasėdėt :D O aš kas tik biški ir pabundu. Paskui paryčiui įmigdavo, bet jau tuoj ir keltis reikdavo. Tai kokią savaitę dabar krisdavau miegot, kai tik proga būdavo, lyg biški pasikrovė organizmas.

Nu ir šauniai sugalvojot su tom krikštynom :) Aš va pagalvoju, kiek darbo ir laiko reikėjo įdėt, kad prie visų prisitaikyti.. Tėvas vėlai labai sužinojo, kada grįš, uošviai galėjo tik vienu laiku atvažiuot, kad spėtų pas savo karves :D Nu tai kol viską suderinau.. Ir net nežinau, ar pvz. uošviam išvis viso to reikėjo, nes principe tai vyro sesuo juos įkalbėjo atvažiuot.. O geriausias bajeris buvo, kai mano uošvienė sėdėdama toj Katpėdėlėj sako "bet čia vilniuj žiūriu visi vaikšto apsirengę kaip pas mus kaime" :D Nu bet neesmė. Jei kam nepatiko, tai jų reikalas. Daugiau tai visi buvo patenkinti.

O kokio būdo nebijotum? Na ta prasme šiaip su bet kuria yra tikimybė pastot. Aišku su ta behormone spirale tai faktas, kad pašalinis poveikis nekoks dėl mm sunkesnių, mano ginė irgi tą patvirtino. Man čia galvos skausmas. Po pirmo leliaus kažkaip nesukau galvos, aš pati nenorėjau nieko vartot tuo metu, tai šiaip neitin patikimai saugojomės, bet kažkaip nebuvo netyčiuko. O jei ir būtų buvęs, tai nieko baisaus, nes vistiek antrą planavom anksčiau ar vėliau, o dabar norisi šimtaprocentinės apsaugos, bet tokios nėra (nekalbu apie tuos rišimus visokius ir pjaustymus)..
Atsakyti