Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritukai

Aš tik prisiduodu, kad gyva, nes užsikasus reikalėliais reikalais... Kada nors parašysiu.

QUOTE(Monikutia @ 2016 10 14, 13:19)
Terteliene, kaip gerai, kad avarija tik tokia.. Bet streso vistiek kiek.
Kaip šiaip laikotės? Gal jau pasibaigė dantų augimas jums? Gimtadieniai artėja abiejų, ką planuoji?

Tau tai atsakysiu, drauge miela smile.gif Ple, tie dantys turbūt pasibaigs, kai iki dviejų metų visi 32 išlįs... Kokias 3 dienas buvo "ramybė", o po to iltinis žiauriai žiauriai žiauriai trenkė vaikui per smegenis. Aš jau po poros dienų tokių non-stopinio rankinuko klykinuko pati su smegenim nebesivaldžiau wacko.gif Bet šiandien ramėlesnis, tai biški atsigavau. Gimtadieniams užsakiau žaidimų kambarį panoramoj, bandau tikrajam Ai gimtadieniui padaryti cacke popsų pagal Pinteresto receptus, jeigu pavyks, darysiu ir tikram gimtadieniui tokių, tortą darysiu, šiaip gasriniu tema viską dekoruoju, nu žodžiu prisigalvojau velniavos kai visada biggrin.gif O ką tu B gimsiui ruoši? Kaip tavo mažius, netipena dar? Man galvoj netelpa šitie gyvenimo tempai, aš nu tikrai ką tik važiavau gimdyt, tas jausmas, lyg ta rytinė šalna lindo man po suknele dar užužvakar, o dabar tas žmogiukas jau vaikšto...?
Atsakyti
Beje, laikykis ir tu, Monikut. Bjaurus tas laikas aplink pirmą gimtadienį, o dar kai jis mums atėjo ir bjauriuoju metų laiku, kai tenka vaiką rengti žviegiantį ir išlaužinėjantį egzorcisto vertas pozas every f*** day po bent du kartus, tai ommm ommm... nu bet kaip nors. Kaip aš sakiau mergoms po zumbos, kai tos verkė - vėl vakarai bus tamsūs, gi laiką tuoj persuksim. Sakau taigi tuoj ir pavasaris biggrin.gif Svarbu niekuo nepagrįstas optimizmas, o mums jo netrūksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terteliene: 22 spalio 2016 - 20:48
Monikutia, man atrodo, pats laikas mums pradėt susirašinėt tiesiogiai, arba susiskambint smile.gif Nes nu... smile.gif
Žodžiu, kur aš buvau dingus. Gavau biški darbelio, iš tos srities, kur tu dirbi. Nukrito iš dangaus, pinigai ne labai lengvi, bet vis dėlto pinigai - papachalinau, sakau va, vaikinų šventė jau atsistos, ir dar biški liks (ant dovanų). Tai buvo parduotos vaiko miego valandos, bet šiandien paskutinį darbą pridaviau, tai visa galva nersiu į gimtadieninius reikalus - t.y. tortus ir kitokius snacksus smile.gif Dariau gi cake popsus, bandžiau, ar gaunasi - na gaunasi, Ai dekoravo, tavo teismui:
user posted image
Žodžiu, darysiu popsus, mini keksiukus picos skonio (nors kokio velnio, gi žadam ir picą užsakinėti...?), sumuštinukus, tortą, iš naminių sulčių dėžės liepiau vyrui padaryti gaisrinę, apklijavus krepiniu popierium biggrin.gif arau gi gaisrinių tema. Aš net nežinau, kažkokia užsiparinus esu, niekad nedarėm gimtadienio žaidimų kambary, tai man atrodo, aš smarkiai ruošiuos persistengt su maistu, nu bet daug žmonių bus biggrin.gif Su visais vaikais ir suaugusiais netyčia 22 gavos - bet čia skaičiuojant ir metinukus. Šiaip tokių daugiau mažiau pilnaverčių valgytojų - 20 (I know, I know - OMG). Nežinau, ar mes ten tilpsim biggrin.gif
Kaip jūsų miegai? Neapsitvarkė? Pas mus irgi vis dar kosmosas, na bet ir vaikščiojimas, ir dantukai, ir šiaip gudrėjimas supergreitas - viskas jiems duoda savo, pilnos įspūdžių dienos, šiandien pusvalandžiukui į lauką išėjom, tai jis akis išpūtęs medžio žievę lupinėja, tai balas tyrinėja... Kiek jiems kas dieną atradimų, kur jie ten miegos gerai... Vieni įspūdžiai. Vy miegai irgi keisti, tiek dienos, tiek nakties, o dar toks prisiurbtukas paliko, neina atimt (.), kai įsisiurbia, tai taip ir pramiegu vartydamasi nuo šono ant šono. Serga irgi ištisai man jie, jau dvi neblogules slogas abudu apturėjo šį rudenį, Vy ir toliau kažkaip keistai kosti, Ai irgi tokia giluminė sloga likus, o jam dar ištisai kraujas iš nosies bėga, tai šiaip ne taip pavyko apgydyt... Jis jau kokie metai labai draskosi nagus, tas odeles aplink juos, tai prisidraskė - vienas pirštas supūliavo, tai tikiuos, kad užteks antibiotiniu tepalu patepliot. Aj aj, o dar viena naujiena - buvo mano tėvai kurį čia savaitgalį, išleido mus pabimbinėt dviese, tai su vyru į savo pirmo pasimatymo kavinę nuėjom, prie to paties staliuko atsisėdom, brangių ir neskanių patiekalų pavalgėm biggrin.gif ...ir, po trijų valandų nebesugalvoję, ką daugiau veikt, grįžom namo biggrin.gif o mano mamai pasisekė - tą dieną Vy miegojo kaip meška biggrin.gif Nes po to varėm su Ai dar į vieną pramogą - dėdė jį su fūra pravežė, tai mama į lauką su Vy išėjo, tai jis pietų pramiegojęs beveik 3 val užlūžo dar ir vežime ir geras 45 minutes prapūtė į akį biggrin.gif
O po to - dar geriau! Mano tėvai išvažiuodami pasiūlė Ai varyti kartu, ir tas sutiko. Pas mus toks įvykis pirmą kartą gyvenime, buvo keistoka pabūti tris dienas vėl vienvaikiais, bet, turiu pripažinti - labai lengva biggrin.gif O po to atvažiavo mano tėtis porai dienų, atvežė Ai, ir pamatė tikrąjį Vy veidą, nes jis mane šokdino baisiau, negu baisiai. Dar savaitgaliui ir draugų šunį turėjom prižiūrėt, tai buvo Vy dar viena priežastis išsiklykt, kai tas šuva prie jo nors prisiartindavo. Bet po to skausmai, matyt, apmažėjo, tai jis pasidarė vėl toks visai svajakas, ir su šuniu visai draugiškai sutarė smile.gif Dabar aš svarstau, spės jam iki pirmojo gimtadienio tos dvi iltys išlįst, ar ne - na įtariu, kad ne biggrin.gif
Atsakyti
Labas, Terteliene biggrin.gif Likom visai visai dviese biggrin.gif

Su gimtadieniu taviškius ūdriukus wub.gif Sveikatėlės daug jiems tamsiuoju periodu ir daug smagių dienų bei šypsenų 4u.gif

Necituoja kažko, tai gal ir gerai, kad nedaug čia kalbančių, apačioj matysiu žinutes biggrin.gif

Nu tu gimšę ruoši kaip tie naujieji lietuviai visi biggrin.gif biggrin.gif Bet labai faina, kad dar randi tam laiko, ūpo ir sveikatos smile.gif Nors šiaip esmė ta, kad yra kam tam gimtadienyje dalyvauti.. Nes pas mus kažkaip kai nėra kam, su vyro familija švenčiam jo tėviškėj, čia Vilniuj lieka keli šventikai, nu tai aš per daug kažkaip nesureikšminu gimtadienio, nes nu man ir babkių gaila, ir energijos stengtis dėl penkių žmonių. Geriau tam vaikui pačiam prigalvot kokių atrakcijų. Nu aišku jei jau imt kambarį, tai ir darželio draugus kviestume, atsirastų gal dalyvių daugiau, bet gal kitąmet, nes dabar skiepijam B nuo meningokoko, tai ir dėl to nesinori išlaidauti ax.gif Beje, aš net darželiui sausainių NUPIRKAU, nes pas mus labai grupė pavyzdingai lankanti, tai daug tektų kept keksiukų biggrin.gif

Mažius mano šiuo metu ramesnis, bet aš visai nesuprantu, dėl ko jam tie psichadieniai užeina.. Mistika kokia. Gerai tiek, kad jis viešumoj bet kokiu atveju gan ramus būna, ir rengiant nežviegia, ryte išvis ramiai vežam brolį į darželį, labai jam ten patinka. Dantis vis dar keturis turi, vaikšto įsikibęs dar, nors jau tvirtėja tvirtėja tie žingsniukai, kartais ir už vienos rankos užtenka įsikibt. Bet jau toks protingas ta žmogiukas wub.gif Ką parodai, tą kartoja iškart, rodo ate, ploja, ridena kamuoliuką, tvarkosi (!) biggrin.gif Dėjau kažkada į dėžutę dėlionę, jis žiūrėjo žiūrėjo ir pabaigė dėt detales į dėžutę biggrin.gif
Aj, o apie miegą tai patyliu.. B atsimenu nuo 9 mėnesių jau beveik kiekvieną naktį išmiegodavo be pabudimų, o šitą klecką vistiek kažkas kankina, nes per naktį pabunda verkdamas po n kartų.. Ir net jei dieną nematau jokių dantų/pilvo/velniai žino kokių kitų problemų, naktį vistiek jis verkdamas budinėjasi. Fiziškai kažkaip jaučiuosi neblogai, vitaminus geriu, bet naktį atrodo noris ką nors nudobt, kai n-tąjį kartą kelies.. Ir atrodo bent suprasčiau kokia to priežastis, gal padėt galėčiau. Vienžo smile.gif

Labai smagu, kad su vyru pasibuvot wub.gif Mes savaitgalį į filmą ėjom, tai irgi biški atsijungėm nuo abiejų vaikų smile.gif B tai visą savaitgalį prabuvo pas močiutę, ramiakas biggrin.gif Noriu dar kokį spektaklį gerą susirast ir nueit. O kad sekasi kitiems su mažiais būt, tai nieko naujo biggrin.gif Netgi vyrui mano beveik visada sekasi, pramiega visą laiką. Iš kitos pusės gerai, kad auklyčių neišgąsdinai, kitą kartą vėl mielai pabus biggrin.gif O beje mano B tai jei kažkas siūlo kur nors važiuot, tai jis visada sako noriu (ir važiuotų), tik bėda, kad tie siūlantieji dažnai siūlo nesusimąstydami, kad vaikas ims ir sutiks, tada prasideda neee, neišeis, kitą kartą. Čia tėtis mano grįžęs nuolat vaiką belamūtino, važiuojam šen, važiuojam ten, o net negalvojo vežtis.. Ir uošvienė linkus siūlyt pasilikt jam, o paskui "oj, tu dar mažas, gal kai paaugsi". Nu tai biesina mane tie siūlytojai, nesuvokia, kad vaikas jau didelis, viską supranta.

Tai va, taip ir gyvenam, nieko mandro smile.gif Beje tu dėl dingimo turi rimtą priežastį, o aš atrodo nieko labai daug ir rimto neveikiu, o laiko vis nelieka. Tiesa, grįžau po ilgo laiko prie siuvinėjimo, tai stengiuosi tvarkytis ir valgyt daryt mažiui nemiegant, kad paskui galėčiau biški pasiuvinėt. Vistiek daugiau tenka dabar namie sėdėt nei vasarą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutia: 31 spalio 2016 - 18:43
Beje, Terteliene, man foto nerodo jūsų pops'ų unsure.gif

Ir laukiu gimtadienio įspūdžių pasakojimo smile.gif

Man tai petį ir kaklą, matyt, perpūtė, tai "džiaugiuosi" skausmu trečia diena.. Tai nors ir taip nieko blatno gimtadieniui neplanavau, bet dabar išvis iki minimumo planai sumažėjo.. Dar ryt į uošviją lėkt.. Tikiuosi geryn viskas eis.
Atsakyti