Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

[FONT=Times]Tarakoniukai , o kaip mums i vidu ilysti ir vaizdeli pamatyti ?? g.gif
Tie zebriukai buna vienas uz kita grzesnis
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 10 22, 09:07)
O cia mano zebras.
O gal atsiras mergaite,kuri kepe draugyste,siandien bandysiu pirma kart 4u.gif Idomu kokiu at ten nera plonybiu kurias verta zinot,o suzinai kai iskepi pyraga g.gif


Tarakoniuk, matyti, kad gražiai dryžuotas tavo zebriukas thumbup.gif .
Na aš buvau įkėlus į temą "saldumynai su nuotraukom" kelis draugystės receptus. Pažiūrėk pyragas "Draugystė" (receptas kažkurios merginos iš šio forumo, dažniausiai pagal jį ir kepu) ir dar vieną variantą, tiesa, jis neišmėgintas dar pyragas"Draugystė" ir dar Cinsidė kepė panašų Varškės pyragas su obuoliais (a'la "Draugystė")

Taigi sėkmės renkantis, lauksim pyragų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 22 spalio 2008 - 12:57
aciu,jum o as zygiuoju kepti draugyste jei viskas gerai pasirodysiu vakare 4u.gif O i zebriuko vidu jau neilisiu nes jis jau suvartotas thumbup.gif sekanty karta galesiu vidu pademonstruoti bigsmile.gif
Atsakyti
Radau Negriuko recepta sios temos pirmoje dalyje. Ir galvoju, noretusi, kad butu panasus i toki, kokius parduotuvej pardavineja, tokie mazi grazus keksiukai. Kazin cia jie visi tokie gaunasi, ar gal kas zinot tu parduotuviniu keksiuku recepta? g.gif
Atsakyti
pasoviau savo pyraga draugyste,na bet man kazkaip kirba mintis,kad kazka negerai padariau nes kai pirma sluoksni pakepiau isitraukus apziurejau kad jis kietas kaip kaulas gavosi doh.gif uzdejau tuos sluoksnius obuolius ir varske,gal nuo ju sudreks mastau g.gif .dar minusas per maza skarda pasiemiau tai prikroviau visko virs krastu na ziuresiu kas cia gausis.bet kaip sakoma pirmas blynas prisviles doh.gif bet sirdi viliuosi,kad labai bus skanu nes su meile gaminau blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Valio thumbup.gif mano draugyste fantastisko skonio ir labai pavykusi.rekomenduoju kepti. clap.gif
Atsakyti
TARAKINIUK , DUOK GAGALELI blush2.gif kaip tik kavute uzsiplykinau , taip skanu butu rolleyes.gif
Atsakyti
Tarakoniukass - labai gražus pyragėlis išėjo - o pagal kurį iš tų receptų keptas?
Atsakyti
tarakoniuk,noriu tavo draugystes,koki recepta naudojai,laukiam atsakymu. 4u.gif
Atsakyti
Kepiau pagal RiMami recepta kuri jinai irgi isbande nes dar vienas kazkoks yra neisbandytas.tikrai nesunku ir viskas gaunasi,tik as nedejau razinus,nes neturejau blush2.gif
Papildyta:
RiMami receptas keliais postais aukstyn.
Papildyta:
aciu RiMami uz saunu recepteli bis.gif prasom vaisintis.mastau koki kita isbandyt recepta dar nesugalvojau,gal ka skanaus pasiulins bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 10 23, 12:45)
Kepiau pagal RiMami recepta kuri jinai irgi isbande nes dar vienas kazkoks yra neisbandytas.tikrai nesunku ir viskas gaunasi. RiMami receptas keliais postais aukstyn. aciu RiMami uz saunu recepteli 

Na visų pirma tai nusikratysiu recepto autorystės blush2.gif Jį jau seniai kažkur čia, atrodo, kad naminiuose pyraguose radau ir išmėginau blush2.gif Kas autorius nežinau blush2.gif Man labai labai patinka šis pyragas, vienas iš mėgstamiausių thumbup.gif Tas, kuris neišmėgintas, tai irgi ne mano, ten yra nurodyta, iš kur aš jį ištraukiau ax.gif

QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 10 22, 19:40)
pasoviau savo pyraga draugyste,na bet man kazkaip kirba mintis,kad kazka negerai padariau nes kai pirma sluoksni pakepiau isitraukus apziurejau kad jis kietas kaip kaulas gavosi doh.gif uzdejau tuos sluoksnius obuolius ir varske,gal nuo ju sudreks mastau  g.gif .dar minusas per maza skarda pasiemiau tai prikroviau visko virs krastu na ziuresiu kas cia gausis.bet kaip sakoma pirmas blynas prisviles doh.gif bet sirdi viliuosi,kad labai bus skanu nes su meile gaminau blush2.gif

Oi kokie gabaliukai liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif, net užsimaniau, jau pati senokai kepiau ax.gif Kaip džiaugiuosi, kad tau gavosi thumbup.gif ir kad skanu buvo thumbup.gif . Sakai pakepus pagrindą kietas, kaip kaulas buvo g.gif Aš tai iš akies pakepu kažkiek, kol paviršius lengvai lengvai parusta ir ištraukiu (neiškepu jo iki galo, o tik apkepu), po to sudėjus sluoksnius viskas gaunasi ok thumbup.gif Aš šį pyragą kepu didelėj gilokoj skardoj (iš to recepto apačioje nurodytų didesnių proporcijų: 5 kiaušai ir t.t.).
Atsakyti
TARAKONIUKAI !!!!! blink.gif , o tai tau dar mazai cia receptu ????? blink.gif
O gal tu jau visus isbandziusi ???? unsure.gif
user posted image
Atsakyti