Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

[quote=aguonele,2008 10 24, 22:02]
Tai naikinam obuoliukus toliau lotuliukas.gif siaip karaviau su jais visa laika,nes pyragai nesigaudavo.Taciau sis Sonatinos obuoliu pyragas uzkerejo wub.gif
user posted image
user posted image

O brendis labai butinas? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 10 27, 12:14)
visai nepavyko... cray.gif

kas aguonele nepavyo parasyk gal ispresim problema.imk baliona neverk 4u.gif kita kart pasiseks tikrai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=blondynka,2008 10 27, 18:09]
[quote=aguonele,2008 10 24, 22:02]
Tai naikinam obuoliukus toliau lotuliukas.gif siaip karaviau su jais visa laika,nes pyragai nesigaudavo.Taciau sis Sonatinos obuoliu pyragas uzkerejo wub.gif
user posted image
user posted image

O brendis labai butinas? lotuliukas.gif
[/quote]

Manau, galiu atsakyt..
Brendis pagardina. Lieka nuo jo toks, angliškai tariant, "something something" - neaišku kas, bet skanu.
Kai suvartojau pyragams visą turimą brendį, pyliau viskio. kai tas baigės - romo. kai šitas - degtinės. visus kartus liuks gavosi.
Atsakyti
Pyragas tai gražus, bet ar būtina cituoti kaskart su ta pačia nuotrauka????? Toks įspūdis, kas per paskutinius du puslapius bent šeši žmonės iškepė identiškus pyragus ir padarė identiškas nuotraukas doh.gif
Atsakyti
pragiedruliai,pyragas tai thumbup.gif skonis turbūt tai dar puikesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 10 27, 22:07)
pragiedruliai,pyragas tai thumbup.gif skonis turbūt tai dar puikesnis 4u.gif


ne mano tai pyragas.. citavau puikų aguonėlės pranešimą tiesiog smile.gif
Atsakyti
oi,nepamačiau doh.gif bet visos kepėjėlės šaunuolės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu visoms 4u.gif
QUOTE(blondynka @ 2008 10 27, 18:09)
O brendis labai butinas?  lotuliukas.gif

gali ir nedeti man atrodo, tik obuoliai igauna skoni gera.tie trys saukstai brendzio ir girtu nepadaro lotuliukas.gif

o draugystes tai varske visa su uogiene susimaise,kazkokia makaliose gavos kad net skonio nebuvo blush2.gif bet siandien kita bandysiu Sonatinos pyraga kepti,tai gal geriau gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Siandien isbandziau Sonatinos obuoliu pyraga su varske ir migdolais.skanus,tik kita karta isvis migdolu asencijos nedesiu,nes man jinai nelabai 4u.gif Skanus siaip pyragas.
user posted image
user posted image
Atsakyti
man šitas vienas skaniausių wub.gif
O dar ir nuotraukos tokios apetitnos, gal galima gabaliuką bigsmile.gif
Atsakyti
Oi liko, mielai... blush-anim-cl.gif tik man anksciau keptas vis delto labiau prie sirdies..
Atsakyti
Aš labiau trapią sviestinę tešlą mėgstu, tai man šitas skanesnis, o tas turbut Acharoni obuolių pyragas, aš jį ir su slyvom bandžiau, tai man visai įspūdžio nepaliko schmoll.gif
Atsakyti