Įkraunama...
Įkraunama...

Pinakolada

QUOTE(busima_mama @ 2008 03 07, 11:51)
Esu pirkus Maximoj jau sumaisyta - ispudzio visai nepaliko  schmoll.gif

Na, man taip pat.Teko perdirbti. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveiki. noreciau paklaust gal kas zinot kokteiliu su kegleviciu braskiniu?wienas jis man per stiprus ,bandziau su ananasu sultimis tai kose gawos smile.gif tai net neisiwaizduoju:)
Atsakyti
ananasu sultys ir ledukai...man skaniausia toks derinukas..kazkaip kito ir bandyt nesinori..
Atsakyti
tik su ananasu sultymis. su kitomis sultymis nesu ragavusi
Atsakyti
Teko ir man ragauti sito ''gerio'', tai antro karto jau kaip nesinori biggrin.gif Arba prastai padarytas buvo, arba jis toks bjaurus ir yra..
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
Aš darausi taip:

1 dalis degtinės (romo paprastai neturiu) (pvz. 25ml)
2 dalys koksų kremo , ne sirupo, jis baltas ir riebus, todėl grietinėlės nebereikia, būna pirkti pvz, Maxima bazėje prie tų visokių egzoinių, kur meksikietiški, japoniški ir t.t. Na netoli mėsų skyriaus smile.gif (pvz 50ml)
4 dalys ananasų sulčių (pvz. 100ml)

Viską suplaku ir užpilu ant daug daug ledo drožlių stiklinėje bigsmile.gif

Jei negaunu kokoso kremo, tai malibu, degtinė, grietinėlė, ananasų sultys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2009 07 01, 18:28)
ananasu sultys ir ledukai...man skaniausia toks derinukas..kazkaip kito ir bandyt nesinori..


Man taip pat sitas derinukas pats paciausias thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hellė: 29 gegužės 2010 - 17:00
Pina colada yra vienas is klasikiniu kokteiliu:

30g. balto romo
30g. juodo tomo
Half&Half (t.y maisomas pienas su grietinele 60% pieno ir 40% grietineles - cia tam kad vien du grietinele gaunasi perdaug riebu ir tik puta o ne pats skystis)
Bei ananasu sultys ir kokosu sirupas.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 07 22, 15:02)
Pina colada yra vienas is klasikiniu kokteiliu:

30g. balto romo
30g. juodo tomo
Half&Half (t.y maisomas pienas su grietinele 60% pieno ir 40% grietineles - cia tam kad vien du grietinele gaunasi perdaug riebu ir tik puta o ne pats skystis)
Bei ananasu sultys ir kokosu sirupas.


Darau iš romo, kokosų pieno, šviežių ananaso sulčių, grietininių ledų - mano skoniui išeina panašiausiai į tai, ką pilsto, pvz., Pietryčių Azijoje.

Bet kartą neturėjau šviežio ananaso, ir sumaišiau iš paprastų ananasų sulčių - ir merginoms patiko labiau, nes mažiau rūgšties, daugiau saldumo:)
Atsakyti
nu ir uzsimaniau tos pinacolados cia jusu recepteliu pasiskaicius biggrin.gif
Atsakyti
o as jei buciau neragavusi, tai po kai kuriu receptu ir nebenoreciau ragaut smile.gif

Pina Colada gaminama is Malibu+ananasu sultys+kokoso pienas+grietinele, viskas ant ledo.
Atsakyti