Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

QUOTE(virga @ 2016 10 23, 17:51)
Labuka. Zinau tik kaune Jorku rojus. Susirasyk su jais ir susitark del grazinimo jei netiks. Rubai ju kokybiski. Visada, kai bunu Lietuvoje, ten uzsuku.
Dar girdejau, kad siuva suniukams rubelius pagal ismatavimus. Jei domina, galiu pasiklausti.  mirksiukas.gif

Aciu! Pasidomesiu bigsmile.gif
Atsakyti

Laba diena, perskaiciau visa tema, pradzioj nejauku buvo ilysti del temos pradzioje vykusiu konfliktu, bet pagaliau isdrysau ir noriu pasiteirauti jusu.

Musu namuose atsirado jorksyriuke, bet ji jau didele 5metukai, gavosi taip, kad teko priglausti is draugu, kurie nebegali auginti. Labai faina ir miela kalyte, draugiska, supratinga, ismokinta, bet vat musu namuose beda, vis is po nakties prisiusina. Pirma syki vyras pamate kad ant kilimo padare, subare kad negalima. poto nubego ant kedes padare. nakciai nuemem kilima, tai is po nakties radom savo guolyje pridaryta vel. ir jau net neateina pasitikti, guli atsigulus ir viskas. tai jau kai neatbega, jauciasi prasikaltus, mes zinom kad kazkas netaip. o anuose namuose nedare nieko, viskas budavo gerai, jokiu tokiu nesamoniu. nevalge irgi kelias dienas, nei sauso nieko, tai davem nuo stalo po gabaliuka, poto suvalge siaip ne taip koncervo truputi. bet ji pas mus tik 10 diena. vakar jau jau pradejo ir zaisti, ir draugauti aktyviau. tai vat noriu jusu patyrusiu paklausti, ar cia stresas ar kas, kodel ji sisioja namie, nors vakare isvedziota buna ir viska atlieka.

 

Meta, maciau kad Jus gaminat pati maisteli, tai norejau pasiteirauti, gal isties taip geriau ir mums bandyti daryti, kad nestresuotu ir valgytu, nes sauso needa visai. jus tiesiog viska isgarinat ir sumalat, ir porcijom i kamera. o kokios tos porcijos dienos turi buti?

 

Kas galit, patarkit, pagelbekit mums :rolleyes: .

 

P.S. visu suniukai tokie mieli ir grazuciai....

 

Atsakyti
QUOTE(limma @ 2016 10 28, 10:16)

Sveika prisijungus. mirksiukas.gif
Prasta is manes patareja. Kyra mano pirmas "vaikas". Eksperimentinis. Dar dabar gauname nuo veisejos velniu, kad lepiname. Mes ja vedziojame i lauka kas 2 -3 val.
Nakciai ir anksti ryte turime palute. Perkame vaistineje(Lietuvoje irgi yra)As dar turiu spec. remeli nusipirkus Jorku rojuje.
Kai atsivezeme Kyra, ji jau buvo ismokinta ant palutes atlikti reikalus. Bet nauja aplinka, tai budavo ir pro sali.
Tada veiseja mane pamokino, paimti vata ar servetele ir pavilgius i jos balute, pernesti ant palutes. Kad susigertu ir suniukas jaustu kvapa. Pagal kvapa turetu daryti toje pacioje vietoje. Pradziai galite siaip koki nereikalinga daikta, ar sena ranksluosti patiesti. Jei matysite, kad tai padeda, pirkite palutes ir tegul guli pastovioje vietoje. Tai vis geriau, nei slapinsis visur. O gal po kiek laiko ir praeis.

Va mano tokai patirtis. Tikiuosi, kad ateis profesonales ir papasakos daugiau arba teisingiau.
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2016 10 28, 18:35)
Sveika prisijungus.  mirksiukas.gif
Prasta is manes patareja. Kyra mano pirmas "vaikas". Eksperimentinis. Dar dabar gauname nuo veisejos velniu, kad lepiname. Mes ja vedziojame i lauka kas 2 -3  val.
Nakciai ir anksti ryte turime palute. Perkame vaistineje(Lietuvoje irgi yra)As dar turiu spec. remeli nusipirkus Jorku rojuje.
Kai atsivezeme Kyra, ji jau buvo ismokinta ant palutes atlikti reikalus. Bet nauja aplinka, tai budavo ir pro sali.
Tada veiseja mane pamokino, paimti vata ar servetele ir pavilgius i jos balute, pernesti ant palutes. Kad susigertu ir suniukas jaustu kvapa. Pagal kvapa turetu daryti toje pacioje vietoje. Pradziai galite siaip koki nereikalinga daikta, ar sena ranksluosti patiesti. Jei  matysite, kad tai padeda, pirkite palutes ir tegul guli pastovioje vietoje. Tai vis geriau, nei slapinsis visur. O gal po kiek laiko ir praeis.

Va mano tokai patirtis. Tikiuosi, kad ateis profesonales ir papasakos daugiau arba teisingiau.

sveiki, labai aciu uz patarimus smile.gif atrodo, gal radom problema, nes ji likdavo miegoti apacioj, o mes antram aukste. tad ji gal bijodavo, ar galvodavo kad musu nera....tai vat 3 naktis nebedaro nieko. paluciu dar nebandem, gal issisuksim be ju, tik vat dar salone kilimo nedesiu, stebiu kad nieko nedarytu.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Ieškome patikimo veislyno, kuriame galėtume išsirinkti naujá šeimos narį wub.gif Čia matau renkasi jorkiukú mylėtojai, tad net neabejoju, kad kas nors iš Jūsú rekomenduos rimtá veislyná.
Nuoširdus ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Yra ju lt, tikrai dauguma patikimi...
pastorale nova, kentauro alfa, - situose dabar yra lyg mazyliu. I kitus neskambinau: betelgeize, mini dao, feju era..paguglinkite yra sarasas. Visur sunys skirtingu anatomiju, tipazhu, ziurint kurie patinka. O jei jau suo parodom, tai ohhh chia gyvenimo mokslas, be pagalbos nesusitvarkysit, tiek niuansu, as iki siol negaliu normaliai suformuluot ko man reiktu - yra minciu dairytis antro.
Taipat begale uzsienio veislynu..
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2017 01 04, 21:59)
Yra ju lt, tikrai dauguma patikimi...
pastorale nova, kentauro alfa, - situose dabar yra lyg mazyliu. I kitus neskambinau: betelgeize, mini dao, feju era..paguglinkite yra sarasas. Visur sunys skirtingu anatomiju, tipazhu, ziurint kurie patinka. O jei jau suo parodom, tai ohhh chia gyvenimo mokslas, be pagalbos nesusitvarkysit, tiek niuansu, as iki siol negaliu normaliai suformuluot ko man reiktu - yra minciu dairytis antro.
Taipat begale uzsienio veislynu..

Dar pridėsiu - Elodėjos veislynas.

Looo, pasidalink savo patirtimi. Įdomu kaip auga mazgis. Dalyvavote parodose? Kaip svoris? Dar norisi mažo? biggrin.gif Kokio svorio berniukas?
Atsakyti
laba diena,mergaites gal patarsite koki pirkti wc esame nusiziureja miniuka , tai suniukas bus mazas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinderiukas @ 2017 01 09, 12:20)
laba diena,mergaites gal patarsite koki pirkti wc  esame nusiziureja miniuka  , tai suniukas bus mazas  ax.gif

Sveikas ar nesveikas (miniukas) šuo - visiems WC reikalų atlikimui skirtas laukas.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2017 01 04, 21:59)
Yra ju lt, tikrai dauguma patikimi...
pastorale nova, kentauro alfa, - situose dabar yra lyg mazyliu. I kitus neskambinau: betelgeize, mini dao, feju era..paguglinkite yra sarasas. Visur sunys skirtingu anatomiju, tipazhu, ziurint kurie patinka. O jei jau suo parodom, tai ohhh chia gyvenimo mokslas, be pagalbos nesusitvarkysit, tiek niuansu, as iki siol negaliu normaliai suformuluot ko man reiktu - yra minciu dairytis antro.
Taipat begale uzsienio veislynu..



QUOTE(Poisson'è @ 2017 01 08, 20:43)
Dar pridėsiu - Elodėjos veislynas.

Looo, pasidalink savo patirtimi. Įdomu kaip auga mazgis. Dalyvavote parodose? Kaip svoris? Dar norisi mažo? biggrin.gif Kokio svorio berniukas?

Labas rytas 4u.gif
Ačiū patarusioms dėl veislyno.
Pasirinkome Pastorale nova.
Tik vat kaip išsirinkti ta gražuolį? wub.gif Man jie visi atrodo vienodi biggrin.gif Parodose mes neketiname dalyvauti. Norime tik gražaus ir sveiko draugo šalia wub.gif
Veisėja kaip tik vakar atsiuntė 3 berniukú nuotraukas, bet vat kaip išsirinkti? Nesam patyrę šiuo klausimu...
Atsakyti
jsmilgė rinkites zemiausia ir trumpiausia. Man veiseja leido pirmai issirinkti is dvieju(tos vados tik tiek mergaiciu buvo)kalyciu. Ir dziaugiuosi pasirinkimu. Vyras iki dabar sako, paziurek kokia musu Kyra, kompaktiska. Keturkampa. Na aisku, idejau ir daug darbo, kad turetu grazia laikysena. mirksiukas.gif
Trumpumas vienas is jorku privalumu. Musu mergaite parodine, tik mes nevaikstom i parados. "Anuku" tureti nenorime. Gyvename uzsienyje.
Dar tiesa snukutis, kad butu ne smailas. Nes maciau ir tokiu jorku. Man negrazu. O jei jau niekaip neiseis issirinkti, nuvaziavus palaukite kuris pirmas prieis prie jusu, tas ir bus jusu "vaikas".

Sveikinu su pasirinkimu! 4u.gif

Kur visos dingusios? mirksiukas.gif

Nuotraukos pries pora metu darytos. Noriu parodyti laikysena. Cia Kyrai virs metu.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveikos. As siuo metu zvalgausi po veislynus suniuko. Bet nenusprendziam ko norim - berniuko ar mergaites. Vyras uz mergaite, mums su dukra gal berniukas. Veisejai konkreciai nepataria,  bet uzsimena kad namams(ne veisimui)  geriau berniukas. Kodel Jus rinkotes berniuka, ar mergaite? Beto, kad mergaites brangesnes. Gal, sakau,  mergaites nervingesnes,  jauresnes? O berniukai gal draugiskesni? suprantu, klausimas gal kvailas, nu bet reiketu patarimo :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijone: 14 sausio 2017 - 20:01