Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas. Diskusijos, patarimai, įspūdžiai. 29 tema

QUOTE(*Marijaa* @ 2019 07 26, 23:06)
Lapkriti kylam į šį viešbutį
Papildyta:

Gal kad dar neteko nusivilti biggrin.gif vasario pradžioj buvom 14dienu  diena budavo +38 vakarai reik megztuko.dabar kylam lapkričio 14d.ir kažkaip galvoju kad šilta bus ax.gif  bigsmile.gif

Anomalija, ne kitaip. 38 visas dvi savaites? Kada buvote, pažiūrėsiu statistiką, dėl bendrro suvokimo
smile.gif Mes kovo mėn pabaigoje keliausime trečią kartą, tai diena 23-28. Tikiuosi nebus tų 38, nes vidurkis dienos vasarį toli gražu nuo 38.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 27 liepos 2019 - 00:41
Gal kas esat buve per Kaledas,naujus?Ar diena imanoma pasidegint,pasimaudyt?😉
Papildyta:
Gal kas buve Royal Tulip beach resort Marsa Alam?
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2019 07 28, 20:32)
Gal kas esat buve per Kaledas,naujus?Ar diena imanoma pasidegint,pasimaudyt?😉
Papildyta:
Gal kas buve Royal Tulip beach resort Marsa Alam?

Pernai buvau Šarm aš Šeiche Naama Bėjaus ilankoje. Tai panasiai iki trecios val galejo degintis, vakare reikedavo megztuko.Oras buvo iki 25 laipsniu,o kad buvom ilankoje,tai didelis pliusas- nebuvo vejo, o maudynes wub.gif Ten sausis ir vasaris skaitosi ziema, ir tais menesiais buna daugiausia uodu.O kad 38 laipsniai vasari blink.gif neitiketina.Siemet vel per kaledas skrisim i Shark bay ISLAND VIEW RESORT viesbuti ,stengemes ziureti kad butu ilankoj.
Atsakyti
QUOTE(Puma45 @ 2019 07 28, 21:31)
Pernai buvau Šarm aš Šeiche Naama Bėjaus ilankoje. Tai panasiai iki trecios val galejo degintis, vakare reikedavo megztuko.Oras buvo iki 25 laipsniu,o kad buvom ilankoje,tai didelis pliusas- nebuvo vejo, o maudynes wub.gif  Ten sausis ir vasaris skaitosi ziema, ir tais menesiais buna daugiausia uodu.O kad 38 laipsniai vasari blink.gif neitiketina.Siemet vel per kaledas skrisim i Shark bay ISLAND VIEW RESORT viesbuti ,stengemes ziureti kad butu ilankoj.

Aciu.Tik turbut tas Royal Tulip ne ilankoj:(
Atsakyti
Sveikis, balandi planuojame keliauti i albatros moderna, family room, du kambariai, AI. Ar yra kas buve? kokia kaina siam viesbuciui skaitosi gera. Vyksta 2 suauge ir 2 vaikai (7 ir 9) metai. 7 naktys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TrioSSS: 30 liepos 2019 - 12:55
Gal kas Titanic royal buvot?naujas viesb.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingaul: 31 liepos 2019 - 05:17

Gal kas Titanic royal buvot?naujas viesb.

Aga, ir man idomu, keliausim gruodi i ji, atsiliepimu mazokai (tik googlinant kiek pavyko rasti)  :happy:  bet tikiu, kad naujas yra naujas! Pernai Albatros White Beach buvom - nu pasaka, kai dar nenudrioztas, svaru grazu  :ax: 

Del oro- ir cia labai subjektyvus reikalas... 2016 lapkriti man buvo liuks, mano mamai - salta, 2017 lapkriti visi kaitom, nors salia matem ir zmoniu su striukemis  :hmm:  :D  gruodi nesitikiu +35, bet +20 ir as jau laiminga - gi gruodis! 

Atsakyti
O koks oras pas juos balandi diena/ vakare? Aciu. Niekad nesam buve galvoju gal apie velykas nuleksim?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2019 08 04, 15:31)
O koks oras pas juos balandi diena/ vakare? Aciu. Niekad nesam buve galvoju gal apie velykas nuleksim?

Siemet balandzio 21-geguzes 1 d. Hurgadoje buvo 26-28 l. silumos. Vakare megstiniu nereikejo.
Atsakyti

Dar nesame buvę Egipte, kokio oro galima tikėtis per vaikų rudens atostogas spalio pabaigoje? Tikimės, kad bus šilta  :) 

Vyksime į Marsą Alamą, ar yra buvusių, kas per kurortas? 

Atsakyti
QUOTE(Triesto @ 2019 08 05, 13:30)
<p>Dar nesame buvę Egipte, kokio oro galima tikėtis per vaikų rudens atostogas spalio pabaigoje? Tikimės, kad bus šilta  smile.gif </p><p>Vyksime į Marsą Alamą, ar yra buvusių, kas per kurortas? </p>

praejusiais metais apie +30 ir daugiau. Geriausias kurortas snorklinti 4u.gif
Atsakyti
Laba. Domintu atsiliepimai apie Reef Oasis blue bay 5* Sarm el Seiche.
Atsakyti