Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl temų patvirtinimo

QUOTE(fuksas11 @ 2011 05 24, 14:48)
auuuuu ar yra kas gyvi?????

QUOTE(linuciukas41 @ 2011 05 25, 09:17)
sveiki..tiesiog smalsu kodel nepatvirtinat mano skelbimo del aukles darbo kaune,aciu


Primenu, kad visų pirma tvirtinamos temos, kurios yra sukurtos pagal visas taisykles. Jei temos pavadinimas ir aprašymas rašomas be lietuviškų raidžių, tokios temos patvirtinimo teks laukti ilgiau.

QUOTE(Nulika @ 2011 05 26, 09:07)
cia nieko nera....auuuuuuu..kur musu temos  unsure.gif


Jūsų skelbimas nebus patvirtintas, nes neatitinka šio skyrelio taisyklių.
Atsakyti
Laba diena,

norėjau pasiteirauti, kada bus patvirtinta mano tema? Vieną paskelbiau 06.17 d., tačiau maniau, kad kažkur prapuolė, todėl 06.20 d. ją pakartojau.
Atsakyti
nieko nesuprantu, kode temos nera? tai kam tada isvis skelbimu lenta sita reikal oi negrazu, negrazu g.gif
Atsakyti
 i 
Visi skelbimai, atitinkantys reikalavimus, vakar buvo patvirtinti.

Papildyta:
QUOTE(Vijolė @ 2011 06 20, 16:37)
norėjau pasiteirauti, kada bus patvirtinta mano tema?

Jūsų skelbimas perkeltas čia.
Atsakyti
kazin kada man tema bus patvirtinta
Atsakyti
turiu didelio prasimo pirma skelbima anuliuoti tik antra patvirtinti nes tik antras pagal reikalavimus parasiau aciu labai. prasau patvirtinti ta skelbima kur siulausi buti aukles o po apacia klaipeda kretinga palanga
Atsakyti
QUOTE(broberta @ 2011 08 30, 19:42)
tik antras pagal reikalavimus parasiau aciu labai.

Na, ne visai pagal reikalavimus - bent temos pavadinimą privaloma rašyti lietuviškomis raidėmis.
Tema patvirtinta 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
kazkodel negaliu paskelbti temos Aukliu lentoje, nors bendroje temoje apie Vilniaus aukles skelbimas isidejo. Bandziau keleta kartu, todel stovi kelios tokios pacios temos , bet neaktyvios, jei gerai supratau.
Atsakyti
QUOTE(angela77 @ 2011 09 13, 10:13)
kazkodel negaliu paskelbti temos Aukliu lentoje, nors bendroje temoje apie Vilniaus aukles skelbimas isidejo. Bandziau keleta kartu, todel stovi kelios tokios pacios temos , bet neaktyvios, jei gerai supratau.

O jūs pirmą temos žinutę perskaitėt?
Atsakyti
Sveiki, prašyčiau netrinti mano skelbimo po 2 savaičių. blink.gif

Man auklės reikės kovo-balandžio mėnesiais, tačiau norėčiau tuo pasirūpinti iš anksto.
Juk jeigu ištrinsite, sukursiu vėl naują ir prašysiu įdėti. smile.gif
Juk tai nedraudžiama? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2011 11 28, 11:32)
prašyčiau netrinti mano skelbimo po 2 savaičių. blink.gif

Skelbimų taisyklėse nustatyta, kad:
4. Visi 2 savaičių senumo skelbimai trinami automatiškai.
QUOTE(Individualistė @ 2011 11 28, 11:32)
Juk jeigu ištrinsite, sukursiu vėl naują ir prašysiu įdėti. smile.gif
Juk tai nedraudžiama? ax.gif

Juk Jums nieks nedraudžia savo temą pakelti į viršų bent 1 kartą per savaitę smile.gif
Atsakyti
O Nauja tema del aukliu kaune bus?
Atsakyti