Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS #57

QUOTE(tam_kartui @ 2015 11 25, 21:58)

Bijau sumeluot, kokie penkeri metai.

Bet ne su vienu ir tuo paciu "uzklasiniu" zmogum tie penkeri metai?
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 11 25, 22:01)
Bet ne su vienu ir tuo paciu  "uzklasiniu"  zmogum tie penkeri metai?


Buvo du trumpalaikiai nuotykiai, kurie tęsėsi apir pusmetį ir susitikimai buvo reti. baigėsi, nes man nebuvo įdomu su šiais žmonėmis. Visgi man smegenys stipriausia erogininė zona smile.gif Su dabartiniu viskas šviežia, nežinau kiek laiko tęsis. Teisingumo dėlei reiktų pasakyt, kad pagundą pažįstu seniau, nei jis tapo pagunda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tam_kartui: 25 lapkričio 2015 - 21:14
QUOTE(delele @ 2015 11 25, 19:32)
Norge as jau isvaikciojau nuo a iki z. Ir tam man nereikejo klotis po kazkokiu seniu... As esu as..Tu  nasle likai jau su kitu gyvendama...

Sakei, kad zinai mano gyvenima. Nuo pradziu ar nuo galo? As nasle likau jauna budama. O daugiau nebuvau nasle. Ifo netiksli. Eik dar pastudijuok.
Dabar jau neabejoju, kad is Dali tapai dalele. Ta megdavo knaisiotis po kitu gyvenimus. Pacios tai liudnas tikriausiai?
Atsakyti
QUOTE(Nerimeja @ 2015 11 24, 23:52)
O makee matau slampineja po tema  biggrin.gif. Kaip tu gyveni? Kas naujo?


Pas mane nieko naujo...o kad ir būtų nematau tikslo čia pasakotis...nes tema jau susireiksminusiu davatkų.o ne pagundu
Atsakyti
QUOTE(tam_kartui @ 2015 11 25, 20:58)
Manau, kad pakankamai vykęs. Man visko užtenka, nežinau, gal man mažai reik. O dėl padėkos, nemanau, kad turėčiau kažkam dėkot, ar man kažkas turi dėkot. Aš turiu teoriją, kad žmogus yra šalia tol, kol jam kažko iš tavęs reikia (lygiai taip pat aš), reikėti gali ne tik materialių dalykų. Tai gali būt emocijos, patogumas, bet kas. Jei mano vyras šalia manęs, vadinasi jam dar yra ko iš manęs pasiimt, lygiai kaip man iš jo. O toliau bus kaip bus. Žmogus gimsta vienas ir miršta vienas...
Bijau sumeluot, kokie penkeri metai.

Na idomiai gyveni, nes pasak taves tai jis tave kazkada iskaudino ir pasidare px jis tau del vertes i tavo istikimybe. Aisku, ne viskas i ja remesi, bet atleist tu jam neatleidai to ir nesusitaikei. Pasirinkai kitaip gyvent. Pasidarei abejinga artumui, nereik tau meiles, nereik atsidavimo is sirdies. Gyveni vedama inkstinktu, o gal kersto.
Na tavo kita tiesa ir tegul, nes jau toks ir yra tas gyvenimas, kiekvienas uz save.
Papildyta:
QUOTE(makee @ 2015 11 25, 21:51)
Pas mane nieko naujo...o kad ir būtų nematau tikslo čia pasakotis...nes tema jau susireiksminusiu davatkų.o ne pagundu

Is visu kampu baime suemus, matai iki kiek nuejai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 25 lapkričio 2015 - 22:20
Jau matau, kaip sėdi tam kartui, pensininkė, ir žiūri į tą niekinamą vyrą, kurį pusę gyvenimo išdurinėjo. Ir tikrai galėčiau lažintis, kad ji jausis šlykščiai ir beprasmiškai, nes neturės to artumo, tos bendrystės, kuri metams bėgant tampa vis svarbesnė

Ne laimė čia, surogatas. Geriau jau išdrįstų išsiskirt ir pamėgint surast savo obuolio puselę, o ne vaidint sex bombą
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 11 25, 22:58)

Is visu kampu baime suemus, matai iki kiek nuejai smile.gif


fool.gif fool.gif fool.gif stupid.gif stupid.gif stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(makee @ 2015 11 25, 22:35)
fool.gif  fool.gif  fool.gif  stupid.gif  stupid.gif  stupid.gif

lotuliukas.gif tik tiek tesugebi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 25 lapkričio 2015 - 22:39
QUOTE(GAILE* @ 2015 11 25, 23:09)
Jau matau, kaip sėdi tam kartui, pensininkė, ir žiūri į tą niekinamą vyrą, kurį pusę gyvenimo išdurinėjo. Ir tikrai galėčiau lažintis, kad ji jausis šlykščiai ir beprasmiškai, nes neturės to artumo, tos bendrystės, kuri metams bėgant tampa vis svarbesnė

Ne laimė čia, surogatas. Geriau jau išdrįstų išsiskirt ir pamėgint surast savo obuolio puselę, o ne vaidint sex bombą


O jums gyvenimo laimės pagrindinis ingridientas vyras? Tuomet man jūsų nuoširdžiai gaila. Gyvenimas gali duot daug daugiau nei tik vyras. Patikėkit mano žila galva.
Atsakyti
QUOTE(tam_kartui @ 2015 11 25, 22:44)
O jums gyvenimo laimės pagrindinis ingridientas vyras? Tuomet man jūsų nuoširdžiai gaila. Gyvenimas gali duot daug daugiau nei tik vyras. Patikėkit mano žila galva.

Pati sau priestarauji, nes ka tik rasei, jog turi naudos is vyro. Tai jei jau jis tiek iskaudino, kad islekei meiluziu ieskot, tai kam dar juo naudotis. Pati negali gyvent be vyru biggrin.gif Reik iskart min dvieju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 25 lapkričio 2015 - 22:51
QUOTE(tam_kartui @ 2015 11 25, 22:44)
O jums gyvenimo laimės pagrindinis ingridientas vyras? Tuomet man jūsų nuoširdžiai gaila. Gyvenimas gali duot daug daugiau nei tik vyras. Patikėkit mano žila galva.

O tai vyras tau laimės neprideda nei kiek? Tai patikėk mano žila galva, prastas tas tavo vyras, jei nieko negali duot. Beje, tavo laimės pagrindinis ingredientas meilužis, taip išeina g.gif
Papildyta:
QUOTE(open @ 2015 11 25, 22:50)
Pati sau priestarauji, nes ka tik rasei, jog turi naudos is vyro. Tai jei jau jis tiek iskaudino, kad islekei meiluziu ieskot, tai kam dar juo naudotis. Pati negali gyvent be vyru biggrin.gif Reik iskart min dvieju.

drinks_cheers.gif toks nereikšmingas, nemylimas, laimės nesuteikia, bet va pareina pas jį kasvakar, nepaleidžia. Ir dar svetimų gviešiasi. Akivaizdu kaip nereikalingi jos laimei vyrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2015 11 25, 22:57)
O tai vyras tau laimės neprideda nei kiek? Tai patikėk mano žila galva, prastas tas tavo vyras, jei nieko negali duot. Beje, tavo laimės pagrindinis ingredientas meilužis, taip išeina g.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif toks nereikšmingas, nemylimas, laimės nesuteikia, bet va pareina pas jį kasvakar, nepaleidžia. Ir dar svetimų gviešiasi. Akivaizdu kaip nereikalingi jos laimei vyrai  lotuliukas.gif

Dabar tuoj sulauksim atsako, jog uz viena gyva duos desimt negyvu. Ta prasme paskatinom imtis nauju grobiu smile.gif
Atsakyti