Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS #57

QUOTE(open @ 2015 11 25, 22:59)
Dabar tuoj sulauksim atsako, jog uz viena gyva duos desimt negyvu. Ta prasme paskatinom imtis nauju grobiu smile.gif

Aha, pagrasins, kad mūsų vyrus eis viliot lotuliukas.gif . Savo superturbonerealiomis smegenimis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 25 lapkričio 2015 - 23:04

QUOTE(tam_kartui @ 2015 11 25, 22:44)
O jums gyvenimo laimės pagrindinis ingridientas vyras? Tuomet man jūsų nuoširdžiai gaila. Gyvenimas gali duot daug daugiau nei tik vyras. Patikėkit mano žila galva.

drinks_cheers.gif laimė išvis yra vidinė būsena, proto būsena, kuri nepriklauso nuo aplinkos, pinigų, vyrų etc.
Atsakyti
Angliskai skaitancioms
Atsakyti
QUOTE(felisha @ 2015 11 25, 23:21)
drinks_cheers.gif laimė išvis yra vidinė būsena, proto būsena, kuri nepriklauso nuo aplinkos, pinigų, vyrų etc.

Bet kazkaip neiseina ijungt proto ir buti laimingai su tuo vyru, kuri samoningai issirinkai kaip partneri ir mylimaji. Nu ne taip ir paprasta but laimingai paciai is saves ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 25 lapkričio 2015 - 23:32
QUOTE(GAILE* @ 2015 11 25, 23:09)
Jau matau, kaip sėdi tam kartui, pensininkė, ir žiūri į tą niekinamą vyrą, kurį pusę gyvenimo išdurinėjo. Ir tikrai galėčiau lažintis, kad ji jausis šlykščiai ir beprasmiškai, nes neturės to artumo, tos bendrystės, kuri metams bėgant tampa vis svarbesnė

Ne laimė čia, surogatas. Geriau jau išdrįstų išsiskirt ir pamėgint surast savo obuolio puselę, o ne vaidint sex bombą

obuolio pusele... irnesakyk.gif
netikiu as rimtai jokiom obuolio puselem
kai aplink besipesanciu besiskirianciu pilna, tai kartais pagalvoji, kad jeigu daugmaz normaliai sugyveni be dideliu rietenu tai reik ir gyvent.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 11 25, 23:32)
Bet kazkaip neiseina ijungt proto ir buti laimingai su tuo vyru, kuri samoningai issirinkai kaip partneri ir mylimaji. Nu ne taip ir paprasta but laimingai paciai is saves ax.gif

Isijunks tas protas, tiksliau ne isijunks o grys. Ne visi gyvenimo periodai buna vienodi, i duobe ir gali ikrist.
Atsakyti
QUOTE(Pasakų fėja @ 2015 11 25, 23:37)
Isijunks tas protas, tiksliau ne isijunks o grys. Ne visi gyvenimo periodai buna vienodi, i duobe ir gali ikrist.

Tai sakai gris protas ir gris laime, kad gyveni salia tokio nuostabaus vyro. Na ne nuostabaus, bet va laiminga ir tiek su juo. Na gal.
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 11 25, 08:26)
bent jau nekelia juoko, kaip visi tie ak, jausmai  šeštam dešimtam meilužiui.


berods sioje temoje tokiu nera daug g.gif

QUOTE(virga @ 2015 11 25, 09:09)
*Ar nebus Dali nauju niku prisiregistravus? **Nors anksciau neminejo, kad ji advokate.  lotuliukas.gif



*Man taipogi tokia ideja kilo skaitant sios personos postus cool.gif
** Yra gi tokiu istaigu, kur gali netgi Napoleonu buti, jei tik yra noras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 11 25, 23:40)
Tai sakai gris protas ir gris laime, kad gyveni salia tokio nuostabaus vyro. Na ne nuostabaus, bet va laiminga ir tiek su juo. Na gal.

Gris. Neabejoju.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 11 25, 23:32)
Bet kazkaip neiseina ijungt proto ir buti laimingai su tuo vyru, kuri samoningai issirinkai kaip partneri ir mylimaji. Nu ne taip ir paprasta but laimingai paciai is saves ax.gif

nepaprasta, sutinku. bet verta stengtis.
o meilužiuose ne laimės ieškoma. malonumo ir gyvenimo džiaugsmo, tik tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(felisha @ 2015 11 25, 23:59)
nepaprasta, sutinku. bet verta stengtis.
o meilužiuose ne laimės ieškoma. malonumo ir gyvenimo džiaugsmo, tik tiek mirksiukas.gif

Nu man tai malonumas ir dziaugsmas yra vienas is laimes saltiniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 11 26, 00:05)
Nu man tai malonumas ir dziaugsmas yra vienas is laimes saltiniu ax.gif

jie sudaro sąlygas pasijust laimingu, bet nėra laimės šaltinis. lygiai kaip alkoholis verčia jaustis žmogų laimingu ar heroinas. bet laimė yra ne juose, o vidinėje būsenoje.
Atsakyti