Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas, individuali veikla

Laba diena,
gal galėsite kas nors atsakyti.. esu nedirbanti pagal darbo sutartį, turiu vaiką virš trejų metų, ir, kaip suprantu, esu apdrausta ligonių kasų iki kol vaikui sueis 8 m. Ar vykdant individualią veiklą man reikės mokėti PSD kas mėnesį? Ar vis tiek būsiu drausta ligonių kasų ir nereikės mokėti? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giluma @ 2016 01 14, 12:49)
Laba diena,
gal galėsite kas nors atsakyti.. esu nedirbanti pagal darbo sutartį, turiu vaiką virš trejų metų, ir, kaip suprantu, esu apdrausta ligonių kasų iki kol vaikui sueis 8 m. Ar vykdant individualią veiklą man reikės mokėti PSD kas mėnesį? Ar vis tiek būsiu drausta ligonių kasų ir nereikės mokėti? Ačiū  smile.gif

Jeigu buvot nuejusi i ligoniu kasas ir susitvarket draustuma, tai kas menesi moketi nereikes, tik kai deklaruosit pajamas tada 9% nuo puses pajamu reikes uzmoketi.
Atsakyti
kiek dabar verslo liudijimas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 15, 14:04)
kiek dabar verslo liudijimas kainuoja?

https://www.vmi.lt/c...u-skaiciuokle12
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2016 01 15, 13:15)

ziurejau sita psl bet nerandau info doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 15, 14:37)
ziurejau sita psl bet nerandau info  doh.gif

Ten yra skaiciuokle, reikia tik ivesti reikalingus duomenys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2016 01 15, 14:52)
Ten yra skaiciuokle, reikia tik ivesti reikalingus duomenys  smile.gif

suvedus duomenis apskaiciuojamas - Gyventojų pajamų mokestis, bet as noreciau verslo liudijima isigyti
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 15, 16:05)
suvedus duomenis apskaiciuojamas - Gyventojų pajamų mokestis, bet as noreciau verslo liudijima isigyti

Ten apskaiciuojama visa suma kiek jums apseis VL
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2016 01 15, 15:48)
Ten apskaiciuojama visa suma kiek jums apseis VL

aisku 4u.gif verslo liudijimas ir PSD, idomu kiek verslo liudijimas metams kainuoja g.gif

o kazin VSD nereikia moketi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 15 sausio 2016 - 15:56
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 15, 16:55)
aisku 4u.gif verslo liudijimas  ir PSD, idomu kiek verslo liudijimas metams kainuoja g.gif

o kazin VSD nereikia moketi g.gif

Taigi viskas skaiciuoklei yra.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2016 01 15, 23:07)
Taigi viskas skaiciuoklei yra.

skaiciuoklej suprantau tik VL mokestis
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 18, 09:41)
skaiciuoklej suprantau tik VL mokestis

Visus duomenys suvedat pirmam lape tada spaudziat toliau, paskui vel spaudziat toliau, tada suvestine ir visi mokesciai parasyti kiek ko moketi, VSD irgi ten yra.
Atsakyti