Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas, individuali veikla

man tai neveikia ta skaičiuoklė, pastoviai meta klaidą
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 01 18, 11:38)
man tai neveikia ta skaičiuoklė, pastoviai meta klaidą

Man veikia, gal kazko neuzpildet.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2016 01 18, 10:16)
Visus duomenys suvedat pirmam lape tada spaudziat toliau, paskui vel spaudziat toliau, tada suvestine ir visi mokesciai parasyti kiek ko moketi, VSD irgi ten yra.

kai pirmam lape suvedu duomenis ir einu toliau, tai man tik gyventoju pajamu mokesti paskaiciuoja, nėr kur toliau eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 18, 16:27)
kai pirmam lape suvedu duomenis ir einu toliau, tai man tik gyventoju pajamu mokesti paskaiciuoja, nėr kur toliau eiti doh.gif

Nu kaip tai nera kur smile.gif nemoku ikelt cia nuotraukos, kitaip parodyciau. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 18, 15:27)
kai pirmam lape suvedu duomenis ir einu toliau, tai man tik gyventoju pajamu mokesti paskaiciuoja, nėr kur toliau eiti doh.gif


tai gal nuomos veiklą renkatės?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 01 18, 19:02)
tai gal nuomos veiklą renkatės?

taip renkuosi nuomos veiklą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 19, 08:12)
taip renkuosi nuomos veiklą 4u.gif


todėl ir nerodo kitų mokesčių, nes jų nėra


Jei 2010 ir vėlesniems metams įsigyjate verslo liudijimą patalpų nuomai, tai Jums bus pasiūlyta pildyti tik 1 skaičiuoklės langą. Kadangi patalpų nuoma nelaikoma individualia veikla, privalomojo sveikatos draudimo ir valstybinio socialinio draudimo įmokų už tokius verslo liudijimus mokėti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 01 19, 09:12)
taip renkuosi nuomos veiklą 4u.gif

Nu va, galejot iskart parasyti kokia veikla smile.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif taip man reikia nuomai...bet as maniau yra du variantai arba verslo liudijimas plius PSD arba moketi GPM. Ir norejau issiaiskinti kuris man pigesnis bigsmile.gif
Atsakyti
Klausimas turintiems IVP.
Kaip yra, jeigu norėčiau teikti paslaugas ES subjektams?
Potencialūs klientai norėtų, kad išrašyčiau jiems PVM sąskaitą faktūrą su 0% PVM, bet negaliu rašyti PVM sąskaitos faktūros, nes nesu PVM mokėtoja.
Kaip turėčiau elgtis?

Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos ,tikiuosi cia papuoliau blush2.gif iskilo toks klausima koki legalu buda reiketu pasirinkt norint prekiaut Facebooke ,nekuriant savo puslapio (kol kas ) tik keliant prekes i turgelius ir grupes ? Tikiuosi aiskiai parasiau .
Aciu uz betkoki atsakyma 4u.gif uz apsvietima kaip sako smile.gif
Atsakyti
sveiki,iskilo toks klausimas noreciau issimti verslo liudiiima ,noreciau pradeti veikla nuo kovo 1 ,tai ar man reikia jau rytoj kreiptis i VMI ,nes isigalioja per 5 darbo diena ?ar uztenka kovo 1 kreiptis?ir kaip skaitosi jei rytoj pvz tvarkyciausi kad kovo 1 verslo liudijimas tai birzoje nuo rytojaus jau skaitytusi kad dirbu ar nuo kovo 1?
Atsakyti