Įkraunama...
Įkraunama...

Nesudėtingi, bet labai įdomūs patiekalai

cia del tu cebureku, sinadie nuskaiciau ir as uzsimaniau tai nusipirkau vafliu, farsa, tai ryt bandysiu daryt!o i farsa reik ka idet ar gryna toki farsa naudot? o kokio storio tept ta farsa ant to vaflio??(nelabai isivaizduoju:))
Atsakyti
ir kiek laiko jus juos kepat nes manau kad reikia ant lengvos ugnies kuo ilgiau, smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 22 vasario 2005 - 09:45
Lexi 04,jeigu turi vaflių ir faršo tai tau nedaug ir liko.Faršą paruošiu kaip kotletukam:kiaušinis,svogūnas,batonas,prieskoniai.Plonai tepu ant vaflio kitu lakštu užvožiu pjaustau trikampiukais ,apvolioju lietinių plakinyje{kiaušinis,vanduo,miltai,prieskoniai]Kepti aliejuje kol gražiai apgels.
Mes kas antra diena kepame,dar neatsivalgėme.
SKANAUS thumbup.gif
Atsakyti
O man jie labai aliejaus prisigeria sad.gif Negaliu valgyt tokio riebalo. As plakini darydavau su alum vietoj vandens arba mineralini, bet visi variantai labai riebus. O man noretusi kad ceburekai gautusi tokie kaip Sventojoj pardavinedavo prie plezo ax.gif
Atsakyti
aciu tau labai, ryt tikrai bandysiu ceburekus, parasysiu kaip sekesi:)
Atsakyti
QUOTE(Laurama @ 2005 02 22, 14:27)
O man jie labai aliejaus prisigeria sad.gif  Negaliu valgyt tokio riebalo. As plakini darydavau su alum vietoj vandens  arba mineralini, bet visi variantai labai riebus. O man noretusi kad ceburekai gautusi tokie kaip Sventojoj pardavinedavo prie plezo ax.gif


Pritariu, man irgi perriebu. As darydavau su kefyru arba alum. Prisigeria riebalu ir viskas.
Atsakyti
Aš darau tešlą iš poros kiaušinių,miltų ir vandens dar prieskonių įberiu.Tirštumas kaip lietinių..Normaliai gaunasi.
Atsakyti
O kaip jei i ta tesla truputi degtines ar spirito ipilti? Kazkur girdejau, kad tada riebalai neisigeria, bet niekad nebandziau, tai bijau ir jum sumeluot, bet gal kuri zino tiksliai?
Atsakyti
O as zinau, kad verdant ceburekus, reikia imesti zalios bulves (aisku, nuluptos) gabaliuka, kad neprisigertu riebalu. Ir kiekviena kart, i puoda metant ceburekus, reikia keist ir ta bulves gabaliuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurore @ 2005 02 23, 10:20)
O as zinau, kad verdant ceburekus, reikia imesti zalios bulves (aisku, nuluptos) gabaliuka, kad neprisigertu riebalu. Ir kiekviena kart, i puoda metant ceburekus, reikia keist ir ta bulves gabaliuka  smile.gif

thumbup.gif Šitas būdas labai patikimas ir patikrintas ne kartą. thumbup.gif Bet jis tinka ne tik kepant čeburėkus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurore @ 2005 02 23, 10:20)
O as zinau, kad verdant ceburekus, reikia imesti zalios bulves (aisku, nuluptos) gabaliuka, kad neprisigertu riebalu. Ir kiekviena kart, i puoda metant ceburekus, reikia keist ir ta bulves gabaliuka  smile.gif



tai gaunasi ceburekai ir keptos bulvytes biggrin.gif
Atsakyti