Įkraunama...
Įkraunama...

Nesudėtingi, bet labai įdomūs patiekalai

QUOTE(79asta @ 2011 02 01, 19:37)
sveikutes 4u.gif ,siandien toki experimenta padariau ax.gif  ir visai nieko gavosi ax.gif ,mano vaikai nemegejai mesos,tai ypac jiem patiko smile.gif

paemiau paprastus uzpilamus makaroniukus,uzpyliau,pabrinkinau,tada keptuveje ant sviesto juos apkepinau,pries baigiant kept uztarkavau surio ir viska maisiau kol suris issileido. Viskas,uzsipylem ketciupo ir valgem,labai greita ir paprasta mirksiukas.gif

sveikiau man atrodo paprastų maskaronų išvirt. vaikai mėsos nemegėjai o komentaras apie makaronus nelabai įkirtau
Papildyta:
QUOTE(georgiana @ 2011 02 04, 09:43)
man labai pasiteisino Avocetes salotos: morkos kinietiskai sloikiukas, bananas, pupeles ir majonezas; beje dejau pirma karta karaliskas pupeles tad pastebejau, kad skaniau mazesnes 4u.gif is pradziu maniau viau, bet kai padariau pirma karta tai valgome kone kasdien, lengva, greita ir skanu

bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 02 04, 09:43)
man labai pasiteisino Avocetes salotos: morkos kinietiskai sloikiukas, bananas, pupeles ir majonezas; beje dejau pirma karta karaliskas pupeles tad pastebejau, kad skaniau mazesnes 4u.gif is pradziu maniau viau, bet kai padariau pirma karta tai valgome kone kasdien, lengva, greita ir skanu



Aš ir prisidėsiu prie giriančių šią mišrainę. Neįprasta, skanu thumbup.gif Patiko net mano vyrui, labiau jau tradicinių patiekalų gerbėjui. Sakė geras derinys morkų aštrumas, banano saldumas ir švelnumas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta: 07 vasario 2011 - 23:06
QUOTE(Asta @ 2011 02 07, 23:04)
Aš ir prisidėsiu prie giriančių šią mišrainę. Neįprasta, skanu  thumbup.gif Patiko net mano vyrui, labiau jau tradicinių patiekalų gerbėjui. Sakė geras derinys morkų aštrumas, banano saldumas ir švelnumas  smile.gif

user posted image
Atsakyti
O aš pabandžiau pasidaryt sumuštinukus pagal tokį receptuką:
karštai rūkytą jūros lydeką (hekas, ar kaip kitaip ją dar vadina... na, ji turi tik 1 tokį kaip trikampinį kaulą per vidurį... ax.gif ) susmulkinti, smulkiai įpjaustyti svogūno ar (ir ) poro, galima dar ir svogūnų laiškų, krapų (čia jau kaip kas ir ką mėgstat), truputis grietinės, majonezo (jo dėjau kiek didesnę dalį nei grietinės) - viską sumaišyti ir tepti : ant paskrudintos bulkos, keptos duonos, keptos bulkos, trapių sūrių sausainėlių, krekerių ar trapučių, galima ir į tuos sausaininius krepšelius dėti - ką turit po ranka, ant to ir tepkit, su viskuom skanu ir greit pagaminama smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytenė: 08 vasario 2011 - 09:24
QUOTE(vytenė @ 2011 02 08, 09:23)
O aš pabandžiau pasidaryt sumuštinukus pagal tokį receptuką:
karštai rūkytą jūros lydeką (hekas, ar kaip kitaip ją dar vadina... na, ji turi tik 1 tokį kaip trikampinį kaulą per vidurį...  ax.gif ) susmulkinti, smulkiai įpjaustyti svogūno ar (ir ) poro, galima dar ir svogūnų laiškų, krapų (čia jau kaip kas ir ką mėgstat), truputis grietinės, majonezo (jo dėjau kiek didesnę dalį nei grietinės) - viską sumaišyti ir tepti : ant paskrudintos bulkos, keptos duonos, keptos bulkos, trapių sūrių sausainėlių, krekerių ar trapučių, galima ir į tuos sausaininius krepšelius dėti - ką turit po ranka, ant to ir tepkit, su viskuom skanu ir greit pagaminama smile.gif  4u.gif

labai skanu, pritariu smile.gif as dar kartais dedu zirneliu ir pateikiu kaip misraine smile.gif ir atrodo graziai, ir tikrai skanu
Atsakyti
QUOTE(pupa*uoga @ 2011 02 08, 13:09)
labai skanu, pritariu smile.gif  as dar kartais dedu zirneliu ir pateikiu kaip misraine smile.gif ir atrodo graziai, ir tikrai skanu

va, čia tai gera mintis... smile.gif Reiks ir man padaryti kaip mišrainę... Nes skanu labai, tai + žirneliai (kuriuos aš mėgstu), bus dar skaniau 4u.gif
Atsakyti
padekit man zalei vistai blush-anim-cl.gif noriu vyrui vestuviu metiniu proga padaryti idaryti vista,bet jos isdarineti nemoku.gal buna maximoj ar kur pirkti jau isvalyta?
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 02 09, 15:09)
padekit man zalei vistai  blush-anim-cl.gif noriu vyrui vestuviu metiniu proga padaryti idaryti vista,bet jos isdarineti nemoku.gal buna maximoj ar kur pirkti jau isvalyta?

Jei teisingai supratau, tu norėtum nusipirkti išvalytą vištą?... tai, kad ir Maximose, ir IKI , kiek esu pirkusi vištas, visos jau išvalytos būna... Dar kažkiek iškrapštau ten plaudama likusių nereikalingų plėvių ar pan., ir viskas, jokių organų jau ten nebebūna tikrai smile.gif lotuliukas.gif
Esu pirkusi ir šaldytą jau įdarytą kalakutą - tik belieka atsišildyti jį ir iškepti, tikrai skanus buvo, bet tik tiek, kad brangus... blush2.gif smile.gif
Atsakyti
o kokia ta kaina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 02 09, 15:09)
padekit man zalei vistai  blush-anim-cl.gif noriu vyrui vestuviu metiniu proga padaryti idaryti vista,bet jos isdarineti nemoku.gal buna maximoj ar kur pirkti jau isvalyta?

As zalia kulinare karta persokau pati save smile.gif Norejau irgi padaryt dovana vyrui, tai kepiau idaryta vista. O ruosiau taip. Kadangi visos vistos jau buna isvalytos t.y. be viduriu, tai pagalvojau, kad visai skanu butu, kad ta vista dar butu ir be kaulu. Tada perpjoviau visa vista per krutine nuo uzpakalio iki pat kaklo, atskyriau mesa nuo kaulu, kad liktu tik oda, kaulus ismeciau, na galima pasilikti, kitai dienai sriuba isvirt, biggrin.gif mesa smulkiai supjausciau, pridejau virtu ryziu, prieskoniu, razinu, galima idaryt obuoliais, kopustais, na kaip fantazija leidzia ir susiuvau su adata ir storu siulu. Pastaba, kojos ir sparneliai lieka nepaliesti.
Kepiau orkaitej apie pusantros valandos.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgina77 @ 2011 02 04, 18:48)
Labos,siulau greitas, labai skanias, pigias salotas : burokas (tik nevirtas  smile.gif ) l. smulkiai supjaustytas kubeliais, obuolys, raugintas agurkas,svogunas ir pagardinam megstamu majonezu  thumbup.gif  Kai ka nors vaisinu niekas negali patiket,kad valgo zalia burokeli  ax.gif


Reikės pabandyti, įdomu, koks salotų skonis su nevirtu burokėliu?..
Atsakyti
Sveikutes,smagi temute thumbup.gif

Noriu pasiulyti bulviniu blynu recepciuka. Kaip tik vakar tokius kepiau.
Tai va reik bulvyciu prisiskusti apie 1kg,5morkytes,svogunas ir kumpio,keli saukstai miltu,pipiru druskos ir pora kiausiniu,arba paprastos daktariskos desros vietoj kumpio galima det.
Tai bulves,morkas ir svoguna sutarkuoti per burokine tarka,kumpi arba daktariska desra supjaustyti labai plonais siaudukais. I visa sita mase imusti kiausini,padruskinti papipirinti ir ismaisius visus ingredientus kepti. labai skabus ir nekasdieniski bulviniai blynai iseina smile.gif Recepciuka pasiskolinau is interneto smile.gif
Skanaus 4u.gif
Atsakyti