Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

QUOTE(Apola @ 2015 12 07, 16:37)
jo, pilvas issiputes ir man smile.gif sia savaite ir as pradejau draugaut su pykinimu ir panasiais smagiais dalykais. kai skrandis pilnas, tik tada nepykina. tai va, visa diena po krekeri kas 10 min valgau biggrin.gif turetu eiti 7 sav. buvau pas gine, bet tada dar buvo 4, 5 sav. lygiai kaip ir pas tave mate taskiuka, dabar eisiu 16d. tikiuosi, matysis daugiau wink.gif

Jau tikrai matys, man sake tikrai jau turėtų širdutę matyti, o bus tik 7 sav. pasidėjusi rolleyes.gif kaip pats pilvukas pamaudžia? O krūtinė? Man kasdien speneliai jautresni ir jautresni ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Munytė* @ 2015 12 07, 13:24)


Dabar bijau net pajudėti, visa dieną jaučiu maudimą dešinėje kiaušinėje. Jau visko prisigalvoju.

Tiesa, mėnesinės pradidėjo 10.31, vadinasi turėtų būti jau 5 sav. nėštumas, o pagal HTC gaunasi tik 2-3 sav. sad.gif

Maudžia ir man, ypač kai buvo mmm laikotarpis rolleyes.gif ginė sakė kad normalu, gimda kietėja, auga, ruošiasi mirksiukas.gif
Kol su echo išmatuos, tai skaičiuojasi pagal mmm mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kraisle @ 2015 12 07, 18:48)
Sveikos.su vyru bandome jau 3men...prie 5d.pradejo nezymiai teplioti ir dar nesiliauja.o menesin.turi pasirodyti tik rytoi. Testo nesidariau.dar ankstoka.ar nera blogai tas kraujavimas.nors ir keli laseliai per diena..ar kuri susidure au tuom?kada baigesi tepliojimas?
labai tikiuosi kad cia pumpurelis bando uzsikabinti😊

Man su pirmu nestuke.gif net 2 mėnesius tepliojo. Ginė sakė viskas gerai, neatsisloksniuoja, širdutė plaka.. tik liepė visus myliukus nutraukti...
Atsakyti
Neatsisloksniuoja..cia blogai kazkas yra g.gif gal pas gine pasirodyti.planavau eiti jei mmm nepasirodys sia savaite ir tepliojimas nesustos. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2015 12 07, 21:37)
Neatsisloksniuoja..cia blogai kazkas yra g.gif gal pas gine pasirodyti.planavau eiti jei mmm nepasirodys sia savaite ir tepliojimas nesustos. unsure.gif

Atsisloksniavimas kai placenta atsiskiria nuo gimdos sienelės. Pamėginciau nt pasidaryt ir pasirodyt ginei. Dabar tepliojant dufa israso, gal ir jums tiek tereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2015 12 06, 14:27)
sveika. o ciklas reguliarus tavo?
siaip siulyciau darytis hcg kraujo tyrima ir vus viskas iskart aisku!:)
ir nevisur reikia ilgai laukti. as kaune dariau apie 15 h o po 18 h jau atejo rezultatai.smile.gif
sekmes

Sveika o kur Kaune tai greit padaro? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Skotuke* @ 2015 12 08, 17:10)
Sveika o kur Kaune tai greit padaro?  4u.gif

Kaip tavo nt? Ar darei dar? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Skotuke* @ 2015 12 08, 17:10)
Sveika o kur Kaune tai greit padaro?  4u.gif

Via medika, Sukilėlių pr. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pūkutė* @ 2015 12 08, 19:05)
Kaip tavo nt? Ar darei dar?  rolleyes.gif

Dariau buvo neigiamas, siandien 42 CD ir ner mm, buvau pas gine tai sake kad turetu neuzilgo buti, su echo paziejo sake gleivine tokia kaip pries mm blush2.gif tai va lauksiu draugiu pareinant 4u.gif parekomendavo nakvisu pagert ir dufasono jei uz savaites nebus mmm
Papildyta:
QUOTE(Manolitta @ 2015 12 08, 23:58)
Via medika, Sukilėlių pr.  4u.gif

Aciu 4u.gif kita kart zinosiu kur greit daro thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, galiu prisijungti? smile.gif Bandoma jau virs metu, niekaip nepakimba. Ko tik nedariau, viska issitikrinau, tyrimus pasidariau ir t.t. vyra irgi vaikau smile.gif Ejau net pas dvi burejas, abi sako tuoj, ant to tuoj ir uzsiciklinau... Paskutines mm 11.19, jau tris dienas skauda kazkur kur kiausides gimda ir spenelius maudziau, ar gali buti pozymiai, ar jau paranojiskai isikalbu?
Atsakyti
QUOTE(Mergina84 @ 2015 12 10, 11:35)
Sveiki, galiu prisijungti?  smile.gif Bandoma jau virs metu, niekaip nepakimba. Ko tik nedariau, viska issitikrinau, tyrimus pasidariau ir t.t. vyra irgi vaikau smile.gif Ejau net pas dvi burejas, abi sako tuoj, ant to tuoj ir uzsiciklinau... Paskutines mm 11.19, jau tris dienas skauda kazkur kur kiausides gimda ir spenelius maudziau, ar gali buti pozymiai, ar jau paranojiskai isikalbu?

Sveika prisijungus 4u.gif o ka tyrimai sako, viskas gerai? Gal hormonai kvailioja g.gif palauk mm dienos ir nt sugadink ax.gif
Atsakyti
[quote=*Munytė*,2015 12 07, 13:24]
Jau tyliai sveikinu 4u.gif gal NT nejautrūs? Kokių 25 miu? rolleyes.gif
[/quote]
Testas kasetinis iš vaistinės ankstyvam nėštumui nustatyti.

Dabar bijau net pajudėti, visa dieną jaučiu maudimą dešinėje kiaušinėje. Jau visko prisigalvoju.

Tiesa, mėnesinės pradidėjo 10.31, vadinasi turėtų būti jau 5 sav. nėštumas, o pagal HTC gaunasi tik 2-3 sav. sad.gif
[/quote]
Kaip faina! Sveikinimai! As keleta metu irgi laukiu tos dienos.. Labai puikiai suprantu tavo dziaugsma wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pūkutė* @ 2015 12 08, 00:30)
Atsisloksniavimas kai placenta atsiskiria nuo gimdos sienelės. Pamėginciau nt pasidaryt ir pasirodyt ginei. Dabar tepliojant dufa israso, gal ir jums tiek tereikia  mirksiukas.gif

vakar pasidariau HCG 2.3 rodo. tai reiškia kad niekas neuzkibo arba dar labai anksti...tepliojimas nesibaige.
vakar apsilankiau pas ginek.sako laukiam dar savaitele ir bandyti testa darytis dar karta.
kad tai butu mmm nepanasu. jokiu kitu pozymiu nejauciu.
ginek.liepe gerti progesterona jeigu HCG bus teigiamas. itaria kad gali trukti sio hormono.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kraisle: 11 gruodžio 2015 - 08:17
QUOTE(*Skotuke* @ 2015 12 10, 22:18)
Sveika prisijungus  4u.gif o ka tyrimai sako, viskas gerai? Gal hormonai kvailioja  g.gif palauk mm dienos ir nt sugadink  ax.gif

Pas mane viskas ok. Dare LP, nes galvojo, kad kiausintakiai nepraeinami, bet viskas ok. Pas vyra, tai irgi viskas neblogai, del visa ko pasiule minimalia operacija, kad pratekamuma padidinti. Gal ir hormonai, bet taip jau to leliaus noris ir taip atsibodo laukt ir paranojiskai galvoti, gal jau. Vakar nusipirkau ruzava benu, sugadinau, bet gal dar ankstoka, nes iki mm like 9 dienos doh.gif bet ziauriai paskauda abi kiausides, dar niekad taip nebuvo doh.gif nu laukiam toliau... labai tikiuos, kad sikart unsure.gif
Atsakyti