Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Labas mergytes,


As jau irgi 4 menesius laukiu to stebuklo ir niekaip... Turiu 5 metuku berniuka, taciau antrasis leliukas neskuba ateiti i musu seima. O taip norisi...
Mano mm visada kaip laikrodukas, o si menesi jau antra diena kaip veluoja, skauda pilva, strenas, krutine..kazko panasaus nebudavo Taip bijau eilini karta vel nusivilti. Gyvenime nemaniau kad man taip gali nutikti (pirmasis leliukas gavosi is pirmo karto - todel maniau, kad esu sutverta pastojimui tongue.gif ). Tai su vyru dabar abu esame laukime. Bijau net i WC eiti atlikti reikalu, kad nepamatyciau taip nelaukiamu mm... doh.gif Na ka - ateinanti savaite lemiama. Sekmes Jusm merginos ir daug daug kantrybes !


Atsakyti
Sveikos, šiandien antrą Nt sugadinau, ir įsitikinau, rodo II wub.gif
[URL=http://www.part.lt/perziura/0bde083046c64232c12f7e7bafc450db746

Dabar reikia labai saugotis.. Ir po švenčių pas daktarėlę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2015 12 14, 20:02)



Eilini karta gandrai musu neaplanke verysad.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif
Kaip keista, niekad nelaikiau savęs visiška žalia šia tema, tačiau mintyse tiek daug visko, pirštai patys rašo nors žinau kad čia dauguma nekantrauja sužinoti ar pavyko pastoti smile.gif
Šiandien yra 20 ciklo diena, ciklas paskutiniu metu svyruoja 25-28d.
Jau sugadinau 3 testus, visi neigiami. Žinau, kaip ir ankstoka, tačiau nesusivaldau biggrin.gif
Kolkas tik vienas ryškesnis požymis - ziauriai trukdo papai, padidėję, skaudūs. Dar papykina kartais.
Gaila gyvenu ne Lt. Ir tas šventinis laikotarpis- nėra kur skubiai išsitirti kraują :/
Atrodo vidinis balsas šaukia, kad jau, pavyko, bet taip bijau nusivilti kaip paskutinį pusmetį nusiviliu atėjus mmm...
Sėkmės visoms bandančioms pastoti smile.gif
Atsakyti
laba,laba 4u.gif
gal galite padeti man ir papasakoti kaip kas,ar i az placiau parasyti...nes jau nebezinau ka daryti..
mano beda tokia,kad gyvenu ne LT,kalbos nelabai cia moku kad susikalbeti pas daktarus...o i LT galimybes grysti pas daktarus nera... Man menesines pradejo visai kvailioti..siaip nuo pirmo karto kai jos atsirado nebuvo reguliarios,bet anksciau dar budavo velavimas 1-2sav.o dabar nebeturiu po 3men. 2015 metais per visus metus sirgau tik 5 kartus..lapkricio men po 3 menesiu nesirgimo turejau tepima( ruda)14 dienu ilgio,ejau pas ginekologe nes paskaiciau kad gali but koks uztegimas,apziurejo,pasake kad viskas gerai.gruodi susirgau bet labai sunkios man jos buvo. o dar pasake man gine kad pas mane nera ovuliavicos,o su vyru leliulo norim labai,bandem keliata menesiu taciau nieko nebuvo nes pas mane neatejo mano mm..gruodzio men nusipirkau ovuliacijos testus dariau.juosteles buvo dvi ganetinai ryskios,dirbom savaitele kaip daktare sake,po 10d padariau testa neigiamas,bet likus laukt iki bus tos 10 diena mazdaug 5-6 diena mane ir pykino,ir skaudejo visur,temperatura pakilus buvo net iki 37.8 vakarop...pagal dienas turejau susirgti jau sausio 2 diena.bet nieko... gal ka patarsit nes labai leliulo norim,o kiek bandom neiseina ir tas vienas pagaliukas testuki labai skaudina vidui verysad.gif taip norisi kad butu blogas testukas.gal dar viena padaryt,nes vidui taip atrodo kad galbut nestuke.gif galbut atsirastu kuri moteris galetu placiau pabendraut per az su manim ir man padet,patart,nes labai vienai sunku kai nieko per daug apie viska nezinau verysad.gif buciau labai dekinga jei atsirastu kas pabendrautu su manim ax.gif
Atsakyti
ne ten parasiau zinute,atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Ir aš jungiuosi prie planuojančių, jei priimsite smile.gif
Jau antras mėn bandome, laukiame, kad užkibtų. Pirmą mėn tiesiog nesisaugojom, bet neskaičiavome dienelių ir nieko. Antrą mėn jau pradėjome stengtis stipriau. Paskutinių mm pradžia gruodžio 7-10d., gaudėme O apie 22-25d. mm, kaip suprantu turėjo jau prasidėti, tačiau jų nesulaukiau. Savaitgalį buvo tokie pilvo spazmai užėję, kaip per gimdymą, net nospos reikėjo sad.gif galvojau jau pareis mm, bet nieko. BT apie 37.5. Šiandien ryte dariausi testą tai toks lyg vaiduoklis buvo, bet vos vos įžiūrimas, gal labiau fantazija. Taip bijau, kad neprasidėtų mm, lakstau vis į tuliką smile.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaliasbalionelis @ 2015 12 28, 08:02)
Sveikos wink.gif
Kaip keista, niekad nelaikiau savęs visiška žalia šia tema, tačiau mintyse tiek daug visko, pirštai patys rašo nors žinau kad čia dauguma nekantrauja sužinoti ar pavyko  pastoti smile.gif
Šiandien yra 20 ciklo diena, ciklas paskutiniu metu svyruoja 25-28d.
Jau sugadinau 3 testus, visi neigiami. Žinau, kaip ir ankstoka,  tačiau nesusivaldau biggrin.gif
Kolkas tik vienas ryškesnis požymis - ziauriai trukdo papai, padidėję,  skaudūs. Dar papykina kartais.
Gaila gyvenu ne Lt. Ir tas šventinis laikotarpis- nėra kur skubiai išsitirti kraują :/
Atrodo vidinis balsas šaukia,  kad jau, pavyko, bet taip bijau nusivilti kaip paskutinį pusmetį nusiviliu atėjus mmm...
Sėkmės visoms bandančioms pastoti smile.gif


Oj aš ir nekantruolė, jau sugadinau kokia 10 testų, kiekvieną dieną dariausia tas pigias juosteles, bet nieko nerodo, o mm nepareina sad.gif nežinomybė. Šiandien ryte lyg kažkoks vaiduoklis vaidenosi, bet toks vos vos įžiūrimas tik prieš šviesą sad.gif kiekvieną dieną jausmas, kad mm ateina ir pilvą maudžia, nors anksčiau tik per mm mausdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2015 12 19, 21:21)
Eilini karta gandrai musu neaplanke  verysad.gif


Nenusimink 4u.gif lauksim šį ciklą smile.gif
Atsakyti
Laba, mergaitės,
Jungiuosi prie Jūsų. Laukiam stebuklėlio jau pusmetis. Šį mėnesį pabandėme vaisingumo lubrikantą "Conceive Plus" ir jau 5 dienos, kaip nesulaukiu raudonųjų dienų. Šlapintis varo dažnai (bet būdavo taip, kad dažnai turėdavau pūslės uždegimus...). Nuovargis didelis (o gal kad savaitės pabaiga?). Testą dariau vakar ir šiandien ryte atsikėlusi - nenudžiugino.
Esam labai dideliame klaustuke............ unsure.gif
Tarp kitko, nejaučiu jokių PMS požymių, nes visuomet būdavau pikta, kibdavau prie bet ko, viskas nervindavo, emocijos "imdavo viršų", bvūdavo ir ašarų "iš nieko" tas kelias dienas iki kraujavimo.
O dabar esu tokia laiminga. Mėgaujuosi viskuo ir džiaugiuosi.
Vyrą, tiesa, tas klaustukas dar labiau erzina-klausinėja, rūpinasi. Matysim. Bet kaip norėčiau, kad ši nuojauta būtų neapgavusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Skotuke* @ 2015 11 30, 14:13)
Jau taip nekantrauju, zudo ta nezinomybe  wacko.gif dar pamirsau pamineti, kad kai pavalgau po keliu min toks vaizdas kad skrandis sustoja, toks negeras jausmas viduj net kartais atrodo kad viskas iseis lauk  wacko.gif

sveikute 4u.gif ir ka gi parode tyrimai?
Atsakyti
laba visoms cia bunancioms.
skaitau skaitau vis ir tuo paciu vis tikiuosi, o gal... (kaip rusai sako vdrug, a vdrug tolko dety byvajut)
istorija idomi, savaitei likus iki mm nebegalejau normaliai valgyt, pora kasniu ir jau ziuriu kad jei dar kasniukas viskas pakils aukstyn, kartais uztekdavo pasiziuret i maista ir jau galvodavau kad mmmm neeee. anksciau tokiu dalyku nera buve. Taciau mm atejo 2 dienas per anksti, ir tai truko vos diena. po 2 dienu krutine pradejo nebetilpt liemeneleje. (siaip iprastai jokiu pms pas mane nebuna, nei pilvo skausmu nei krutines padidejusios). po savaites pasidariau testuka, benu ta pati jautriausia rozini. Kiek suprantu labai paskubejau nes kai praruzavavo ta pagrindine juostele, supratau kad antros ner ir padejau i sali. po kokiu 20 min priejau o ziuriu tooookia vos vos iziurima antra yra. (esme kad testas dr buvo svelniai rozinis o as tikejaus antros tokios pat ryskios kaip ta pirma ir jos nepamacius numeciau. doh.gif o ji gi buna ne tokia ryski paskui suzinojau).
tai va dabar galvoju o gal mazu pataike MB - testo nenoriu gadint kad netektu nusivilti. laukiu menesio galo (mm) kur bus aisku - ar sudurniavo hormonai ar visgi kazkas yra.
kaip jus manot? 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad reikėtų Tave sveikinti 4u.gif
Dievulis atsiuntė angeliuką, atėjo laikas turbūt smile.gif Dabar, kai žinot, pasisaugosite, labiau save tausosite, nes žinosite, kad esat jau nebe viena wub.gif
O mes šiandien nusivylėm - MėMės vėlavo 7 dienas, tačiau NT buvo neigiamas. Buvo pakitęs skonis, jautresnė kvapams dariausi ir buvom šventai įtikėję vaikučio buvimu. Netgi vaikelio kambario dizainą apgalvojau. Šiandien vakare sulaukiau MėMių... Et doh.gif Lauks dar ilgi bandymai.... unsure.gif
Atsakyti