Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

QUOTE(Eri` @ 2016 01 30, 11:52)
ech mano didieji planai zlugo. biski pavelavo bet sesutes parbego. verysad.gif


verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Man taip pat NT dar nerodė,o krūtinę skaudėjo nežmoniškai.Ir pilvą tempė lyg prieš mmm. Skauda ir dabar,bet baigiu susigyvent su tuo.Prasidėjo jau rytiniai vėmimai,tai tas krūtinės skausmas palyginus nieko visai nestuke.gif
Atsakyti
Atėjo pas mane mmm... o tai reiškia, kadaš tiesiog stora... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dionėja @ 2016 02 04, 12:21)
Atėjo pas mane mmm... o tai reiškia, kadaš tiesiog stora...  doh.gif  doh.gif

nu va, vadinas dar ne musu laikas tuos mazuosius supuot..
as tai manau isvis niekada nepatirsiu to dziaugsmo....
vyras ir tas pabego... o kitu tiesiog nebenoriu,, per daug nusivylimu is ju,. geriau jau vienai.
bet kad nors koks vyras padarytu ta vaika.. tai ne - visi tipo labai atsakingi nedaro bet kam biggrin.gif

grizam i tema, skaiciau kad tie pirmieji pozymiai, tarkim ten 6 savaite, gimda jau buna kaip greifrutas, tokio dydzio, tai ji turetu jau jaustis pilva lengvai paspaudus mano supratimu... vat idomu pasidare
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2016 02 04, 19:14)
nu va, vadinas dar ne musu laikas tuos mazuosius supuot..
as tai manau isvis niekada nepatirsiu to dziaugsmo....
vyras ir tas pabego... o kitu tiesiog nebenoriu,, per daug nusivylimu is ju,. geriau jau vienai.
bet kad nors koks vyras padarytu ta vaika.. tai ne - visi tipo labai atsakingi nedaro bet kam biggrin.gif

grizam i tema, skaiciau kad tie pirmieji pozymiai, tarkim ten 6 savaite, gimda jau buna kaip greifrutas, tokio dydzio, tai ji turetu jau jaustis pilva lengvai paspaudus mano supratimu... vat idomu pasidare


cia kol kas, nusivylimas kalba, manau, kad viskas bus gerai ir tikrai greitai supyuosyte maziuka, tiesiog gal per daug uzsiciklinimo ir itampos smile.gif
As irgi jauciu, kad esu uzsiciklinusi, ta pilva vis glostau, nors dabar ir mmm. smile.gif ir atrodo vis dideja, paspaudau, tai toks keistas jausmas
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2016 02 04, 20:14)
as tai manau isvis niekada nepatirsiu to dziaugsmo....


Net negalvok taip, anksčiau ar vėliau sūpuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2016 02 11, 17:11)
Net negalvok taip, anksčiau ar vėliau sūpuosi  mirksiukas.gif

Aciu uz palaikyma... bet kad nors vyras dar butu..... verysad.gif tai galima butu bandyt tiketis..
Atsakyti
Su pirmu nestumu remuo pradejo kamuot pacioj nestumo pradzioj ir paskui dar paskutini menesi. Nuo to laiko per 3 metus ne karto nepasikartojo. Ir stai nuo vakar mane kamuoja toks lengvas remuo. Kaip tik si menesi pradejome planuoti nestuma, tik taip jau isejo, kad LA buvo 5 d. pries ovuliacija. Dabar praejo 5 d. po ovuliacijos ir mmm turetu ateiti uz kokiu 10 dienu. Ar taip anksti gali buti remuo nestumo pozymiu? Siaip as net gal ir neatkreipciau i tai demesi, bet susimasciau del to, kad pries tai vieninteli karta gyvenime mane kamavo remuo tik nestumo metu. Ir dabar kaip tik pirma planavimo menesi vel atsirado. Ar cia tikrai tik sutapimas? Gal pas ka taip buvo?
Atsakyti
Su pirmu nestumu remuo pradejo kamuot pacioj nestumo pradzioj ir paskui dar paskutini menesi. Nuo to laiko per 3 metus ne karto nepasikartojo. Ir stai nuo vakar mane kamuoja toks lengvas remuo. Kaip tik si menesi pradejome planuoti nestuma, tik taip jau isejo, kad LA buvo 5 d. pries ovuliacija. Dabar praejo 5 d. po ovuliacijos ir mmm turetu ateiti uz kokiu 10 dienu. Ar taip anksti gali buti remuo nestumo pozymiu? Siaip as net gal ir neatkreipciau i tai demesio, bet susimasciau del to, kad pries tai vieninteli karta gyvenime mane kamavo remuo tik nestumo metu. Ir dabar kaip tik pirma planavimo menesi vel atsirado. Ar cia tikrai tik sutapimas? Gal pas ka taip buvo?
Atsakyti
Sveikos, Merginos! Mes su vyru labai laukiame mazoji stebuklelio. Meginame jau trecias menuo, bet vis nesekmingai. Ir kaip visuomet kazko tikintis norisi isgirsti ir kitu nuomoniu smile.gif

Mmm veluoja 4 dienos, pilvo apacia pamaudzia, krutine tik siandie pradejo labai skaudeti, jauciasi tempimas. Ciklo viduryje apie tris - keturias dienas rausvai patepliojo, bet greiciausiai tai buvo del to, kad buvau pas ginekologe kaklelio tyrimui, tad greiciausiai tai nebuvo implantacinis kraujavimas. Dabar labai daug sviesiu isskiru atsirado, nuovargis, nemiga, neryskus sleikstulys maistui.

NT siandien dariausi, taciau deja neigiamas. Ovuliacija si menesi buvo gan velai apie kovo 16-17 diena. Butent tom dienom ir nesisaugojom.

Butu saunu isgirsti Jusu nuomone ar vis del to velavimas ir visi simptomai galetu buti nestuke.gif ? Ir ar NT gali dar nerodyti teisybes?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Utah @ 2016 01 24, 21:01)
Sveikos, ar kuriai taip buvo, kad nestuma parode ot testas? Siandien man 33 cd, gali buti kazkur 2 savaites dpo, o ot testo juostele ziauriai ryski ( dariaus ot, nes nt neturiu)... Kokia jusu nuomone?

gali, jei nėštumas jau didesnis.bandžiau ir man "veikė" bet jau tada kai NT rodė aiškias II..
14 dpo gal dar ankstokai rodyti OT.

aš "ieškau" požymių bet jų kol kas negaliu apibūdinti, nes naudoju prog. tai pilvo jausmas gali būt ir nuo jo.kelios dienos atsirado rėmuo, kaip čia viena narė rašė, bet nežinau nuo ko jis. jei ir pavyko ir esu nėščia, negali būt dar nes per anksti, gal nuo maisto.
testo negadinau dar,ant dienų. labai tikiuos, kad pavyko unsure.gif .
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif na padiskutuokim smile.gif laukiuosi ar ne? wub.gif Situacija tokia: ciklas nera reguliarus,na bet tarkim mm veluoja apie pora savaiciu. NT rodo vaiduokliukus apie 3 savaites. Pries 1.5 savaites dariausi kraujo tyrima,tai hcg <2. Pagal krauja neigiamas. Krutine jautri jau 3 savaites. Keisti norai,galvos svaigimas uzklumpa retai ir netiketai,anksciau to nebuvo. Pamaudzia pilvo apacia. Vakar NT vaiduoklis lyg vos ryskesnis nei pries savaite. Ka manot? Nebegaliu,nublusiu nuo minciu gausos blink.gif pas gydytoja treciadieni tik smile.gif
Atsakyti