Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

QUOTE(Adelė0724 @ 2016 01 21, 18:24)
O rožinis ar mėlynas geriau?

rozinis jautresnis, 10, o melynas 25
Atsakyti
Na pasidariau benu rožinį. Dar vieną rytui nusipirkau.
Ir vėl nesijaučiu užtikrinta. Vaizdas po 3min labai neryškus.
user posted image

Vaizdas po kokių 12min jau kaip ir aiškus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adelė0724 @ 2016 01 21, 22:08)
Na pasidariau benu rožinį. Dar vieną rytui nusipirkau.
Ir vėl nesijaučiu užtikrinta. Vaizdas po 3min labai neryškus.



Aš manau, kad viskas su jumis aišku 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dionėja @ 2016 01 23, 15:49)
Aš manau, kad viskas su jumis aišku  4u.gif  drinks_cheers.gif

Taip taip.Jau ir kraujas parodė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelė0724 @ 2016 01 23, 16:03)
Taip taip.Jau ir kraujas parodė 4u.gif


Sveikinimai 4u.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kuriai taip buvo, kad nestuma parode ot testas? Siandien man 33 cd, gali buti kazkur 2 savaites dpo, o ot testo juostele ziauriai ryski ( dariaus ot, nes nt neturiu)... Kokia jusu nuomone?
Atsakyti
QUOTE(Dionėja @ 2016 01 24, 12:46)
Sveikinimai  4u.gif  clap.gif

Dėkui wub.gif Tik dar bijau džiaugtis.
Atsakyti
Ar dar nežinodamos apie neštumą jautėte išpampusį pilvą? Maniškis kažkos keistas, lyg paburkęs, kai paspaudžioju, lyg ir kietokas, krūtinę skauda net einant, atrodo, kad nukris tuoj, kokios sunkios.
Man 24 cd, nt kol kas nieko nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dionėja @ 2016 01 28, 11:32)
Ar dar nežinodamos apie neštumą jautėte išpampusį pilvą? Maniškis kažkos keistas, lyg paburkęs, kai paspaudžioju, lyg ir kietokas, krūtinę skauda net einant, atrodo, kad nukris tuoj, kokios sunkios.
Man 24 cd, nt kol kas nieko nerodo  verysad.gif

na man kaip ir buvo panasu kad toks pilnas pilvas ypac kai po mmmm tai toks jausmas kad neisbego tas kas turejo isbegt. nors as ir sirgau pusdieni biggrin.gif (tai jauciu ten implantacinis galejo but).
o krutine tik praejus 2 men pradedu jausti kad skaudanti darosi. nes mano pms krutine nekisdavo nei dydziu nei jautrumu, nei skausmo budavo. bet kad nukris jausmo ner
Atsakyti
sveikutes ax.gif ir as noriu prisijungti smile.gif mes taip pat planuojames antra vaikuti. pirmas bandymas si men. rolleyes.gif siandien yra 15cd, vakar ir uzvakar bandziau darytis ot tai abu buvo neigiami, pagal viska jau turetu rodyti tegigiama g.gif labai skauda kairiji sona, taip kad net pakoseti skauda, uzkietejo viduriai verysad.gif krutine po biski pradeda skaudeti, ne zymiai bet jauciu soki toki pokyti. gal kas pakomentuotu mano atveji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2016 01 28, 22:24)
na man kaip ir buvo panasu kad toks pilnas pilvas ypac kai po mmmm tai toks jausmas kad neisbego tas kas turejo isbegt. nors as ir sirgau pusdieni biggrin.gif (tai jauciu ten implantacinis galejo but).
o krutine tik praejus 2 men pradedu jausti kad skaudanti darosi. nes mano pms krutine nekisdavo nei dydziu nei jautrumu, nei skausmo budavo. bet kad nukris jausmo ner

O man kuo toliu tuo blogiau su krupine, net miegu su liemenele.. karstas dusas kazkiek padeda, bet tik tam kartui kol duse verysad.gif
na po 4 dienu bus aisku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dionėja @ 2016 01 30, 10:10)
O man kuo toliu tuo blogiau su krupine, net miegu su liemenele..  karstas dusas kazkiek padeda, bet tik tam kartui kol duse verysad.gif
na po 4 dienu bus aisku. smile.gif

ech mano didieji planai zlugo. biski pavelavo bet sesutes parbego. verysad.gif
Atsakyti