Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 58 tema

Sveikos 4u.gif

Ateinu prašyti pagalbos blush2.gif Gal kas turite ir galite nuskanuoti 2 klasės "PUPOS" I dalies DALINAMOSIOS MEDŽIAGOS (84-85) puslapį? LABAI LABAI REIKIA 4u.gif

AČIŪ, jei kas pagelbės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2015 12 07, 07:30)
Labas rytas,
pirmadienis-nauja savaitė, tikiuosi „perliuko ožiai“ (nežinau ar galima taip pavadinti“ nepasirodys. Tėvai žino jo šiuos reikalus, nes namuose tas pats. Mane glumina tai, kad visa tai mato vaikai, kurie greit gali bandyt daryt tą patį, nes toks pavyzdys užkrečia.  g.gif


Sveikos,
Nemanau, kad vaikai kopijuos šį elgesį. Aš turiu panašų vaiką. Vaikai įprato matyti tą nenorą ir ašaras, bet aš irgi bandžiau visaip prakalbinti, kad darytų kas liepta, jokio efekto. Kai pamačiau, kad esu bejėgė, tai ir nebekreipiu dėmesio. Darom su visa klase ką reikia, o tas vaikas po kažkiek laiko pradeda kažką daryti, po to ir tai ką reikia. Supratau, kad neverta gaišti laiko, tiesiog palieku ramybėj ir tai praeina. Kaip suprantu tad dėmesio nekreipimas irgi veikia, nes toks elgesys -tai irgi dėmesio reikalavimas tik kitokiu būdu.
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2015 12 07, 22:14)
Sveikos,
Nemanau, kad vaikai kopijuos šį elgesį. Aš turiu panašų vaiką. Vaikai įprato matyti tą nenorą ir ašaras, bet aš irgi bandžiau visaip prakalbinti, kad darytų kas liepta, jokio efekto. Kai pamačiau, kad esu bejėgė, tai ir nebekreipiu dėmesio. Darom su visa klase ką reikia, o tas vaikas po kažkiek laiko pradeda kažką daryti, po to ir tai ką reikia. Supratau, kad neverta gaišti laiko, tiesiog palieku ramybėj ir tai praeina. Kaip suprantu tad dėmesio nekreipimas irgi veikia, nes toks elgesys -tai irgi dėmesio reikalavimas tik kitokiu būdu.

Praktikuoju nekreipimą dėmesio su vienu pirmokiuku savo. Bet, kai pradedam žaisti kokį žaidimą, tai jis pirmas prisistato. Tada jam sakau, ne, tu nedirbai su vaikais, todėl žaidimo nežaisi. iš pradžių, oho, kokius vėjus kėlė, o paskui, suprato, kad kitaip nebus.Dabar arba dirba, arba sėdi nusiminęs, kai į žaidimą nepriimu, bet triukšmo nekelia. O tų žaidybinių situacijų tai pakankamai daug. 4u.gif taip ir auklėjamės bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gelbėkit, niekur nerandu pašte kalėdinės pasakos. Tokios, kurią reikėtų sukarpyti ir sudėti į Advento kalendorių. Gėda, bet Advento kalendorių tik dabar gaminu. Praėjusią savaitę su auditu draugavom, tai Kalėdos nelabai rūpėjo... bigsmile.gif

Norėjosi ką nors gražaus paskaitinėti su pirmokais. Gal kas primins, kur ieškoti pasakaičių ar gal kas ką nors galėtų atsiųsti?
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2015 12 08, 00:09)
Sveikos 4u.gif
Gelbėkit, niekur nerandu pašte kalėdinės pasakos. Tokios, kurią reikėtų sukarpyti ir sudėti į Advento kalendorių. Gėda, bet Advento kalendorių tik dabar gaminu. Praėjusią savaitę su auditu draugavom, tai Kalėdos nelabai rūpėjo... bigsmile.gif

Norėjosi ką nors gražaus paskaitinėti su pirmokais. Gal kas primins, kur ieškoti pasakaičių ar gal kas ką nors galėtų atsiųsti?

Skaitau ferero pasakas, tikrai pašte yra, jei ką, galiu įmest asmeniškai
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2015 12 07, 22:14)
Skaitau ferero pasakas, tikrai pašte yra, jei ką, galiu įmest asmeniškai


Pašte yra Ferrero "Auksinių žuvelių paslapties" nuoroda. Radau, tik galvoju, kad gal ko vaikiškesnio, paprastesnio norėtųsi...
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2015 12 07, 22:14)
Skaitau ferero pasakas, tikrai pašte yra, jei ką, galiu įmest asmeniškai

Kažkada bandžiau jas skaityti pirmokams,nepasiteisino. Pernelyg sudėtingos pasirodė jiems.Ketvirtokams-pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Vilsonyte @ 2015 12 07, 18:01)
Sveikos 4u.gif

  Ateinu prašyti pagalbos blush2.gif  Gal kas turite ir galite nuskanuoti 2 klasės "PUPOS" I dalies DALINAMOSIOS MEDŽIAGOS (84-85) puslapį? LABAI LABAI REIKIA 4u.gif

AČIŪ, jei kas pagelbės 4u.gif

siunčiu į paaštą
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2015 12 07, 22:01)
siunčiu į paaštą

LABAI LABAI AČIŪ 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2015 12 07, 20:15)
Praktikuoju nekreipimą dėmesio su vienu pirmokiuku savo. Bet, kai pradedam žaisti kokį žaidimą, tai jis pirmas prisistato. Tada jam sakau, ne, tu nedirbai su vaikais, todėl žaidimo nežaisi. iš pradžių, oho, kokius vėjus kėlė, o paskui, suprato, kad kitaip nebus.Dabar arba dirba, arba sėdi nusiminęs, kai į žaidimą nepriimu, bet triukšmo nekelia. O tų žaidybinių situacijų tai pakankamai daug. 4u.gif taip ir auklėjamės bigsmile.gif

O kaip su diktantais? Testais? Pas mane visi testai, diktantai nepatenkinami, nes ji tiesiog jų nedaro.. sėdi rankas surakinusi ir tyli... Kaip tada vertinti pusmečio pabaigoje? Žinau, kad moka, kad gali. Pažįsta visas raides, moka skaičiuoti, rašo nuostabiai, bet jeigu tik darbelis koks rimtesnis, viskas.. nieko nedaro..
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2015 12 08, 17:58)
O kaip su diktantais? Testais? Pas mane visi testai, diktantai nepatenkinami, nes ji tiesiog jų nedaro.. sėdi rankas surakinusi ir tyli... Kaip tada vertinti pusmečio pabaigoje? Žinau, kad moka, kad gali. Pažįsta visas raides, moka skaičiuoti, rašo nuostabiai, bet jeigu tik darbelis koks rimtesnis, viskas.. nieko nedaro..

Vertink žodinį skaičiavimą, skaitymą, rašymą, o diktantai, testai- nepatenkinamas, visumoj išeis patenkinamas. Maniškiui buvusiam ketvirtokui taip ir buvo. Skaitė laisvai, nerašė arba protarpiais rašė. Ką gi daryt, vertinam, ką turim.
Atsakyti
Sveikutės,
Nebedrįstu ir sveikintis, įsisukusi į darbų rutiną neùžsuku čia... blush2.gif
Bet kai reikalas prispaudžia, kur daugiau besikreipt ? ... ax.gif
Mergaitės, labai tikiuos, kad neignoruosit ir patarsit...
Pasakykit, kaip technoligijų pamokoje vaikams pasakot kaip jie bus vertinami ? Ar didelį nusikaltimą padariau, jei pradžioje nepasakiau. Prie uždavinio tik buvo pasakyta, kad jei viską įvykdys, jų laukia siurprizas. O pabaigoje įsivertinome kaip per "Vario audras", kadangi gaminome barškutį. ... Pamoka buvo integruota su muzika. Viską įvykdėme, aptarėme. Pamoka buvo tokia kūrybinė, žaisminga. Ir kolegė prikibo, kad negerai, kad vaikai nebuvo supažindinti su vertinimu...

Kaip jūs manot ?
Atsakyti