Įkraunama...
Įkraunama...

Vedu Astrologija-PATARIMAI-PORU SUDERINAMUMAS

QUOTE(Sauramo @ 2015 12 01, 04:51)
Žinok, kiek aš pati esu bandžiusi domėtis Saturno įtaka, tai man atrodo, kad jis mane teigiamai veikia, nebent tik ligos. Bet vėl, sakau, esu optimistė. Tų ligų dėka aš labai daug gerų dalykų atradau, išmokau, įgijau, todėl aš to žala kaip ir nepavadinu. Kai žmogui eina viskas lyg sviestu patepta, jis netobulėja, tiesiog gyvena ir tiek, bet nėra dėl ko jam eiti gyliau, atrasti kitokius dalykus. Aš manau, kad man kaip tik tie Saturno "išbandymai" davė ir duoda tik gerus dalykus. Taip, kartais išgasdina, kartais liūdesys apima, bet vėl, įkvėpiu oro, pasineriu į meditaciją ir iš ten ateina nuostabūs dalykai. Kaip tai gali būti žala man? Išskirti dėl to kokio laikotarpio pas save negalėčiau, nebent kai buvau mažiukė mergaičiukė ir visai dar nesikapsčiau po save, visokius dvasinius pasaulius,nes tiesiog buvau per maža tam. Tada gal ir darė tas Saturnas man blogo. Bet nedaug ten ir prisimenu. Ką prisimenu, tai daug gražių dalykų. Bet tie gražūs dalykai, tai vėl, tai mano pasirinkimas juos matyti. Pavyzdžiui, mama sakydavo, kad man niekada nebuvo blogo oro, niekada neliūdėdavau, nenuobuodžiaudavau, visada verždavausi eiti, ieškoti, labai mėgau po pievas braidyti, lauko gėles uostyti, su medžiais kalbėtis. Niekada nejaučiau poreikio žmonėms.

Su vyru man gera gyventi ir jei po teisybei, man iki dabar skraido drugeliai laikas nuo laiko. Ir tai didelis ženklas man, kad mūsų santykiai tikrai geri. Na būna periodų, kai kokių sunkumai būna daugiau, bet nieko tokio esminio, kad muštų iš po kojų pagrindą. Aš turiu tokį paprastą metodą. Jei man kas nors netinka, tai tiesiog medituoju, einu kur viena pabūti su savo mintimis, išsikalbu savyje, sudėlioju viską ir paskui pamatau, kad nėra dėl ko, kad neteisingai perskaičiau, supratau, buvau dėl kažko pavargusi, kažko tikėjausi ir negavau, kažką susikuriau pati savo galvoje ir tai neatitiko su realybe. Tuomet nusišypsau sau, kai atrandu kur sliekiukas ir gyvenimas vėl geras. Bet jei nėra tų sliekiukų, jei matau, kad vis gi taip negerai, tai einu kalbėtis su vyru. Ir tada išsiaiškinam kur čia bėda. Kuo ilgiau gyvenu su vyru, tuo labiau įsitikinu, kad kitoks man būtų ne pyragai, kad jis, tai ko man reikia, net jei kartais to net nesuprantu. O dėl vyro, tai negaliu už jį pasakyti. Bet iš jo elgesio, iš jo rūpesčio manimi ir šeima, tai nematau jokių ženklų, kad su manimi jam bloga.

Esmė, kad nebandau gyvenimo įstatyti į vėžias pagal savo įsivaizduojamą gyvenimą (na daugelis turim įsivaizduojamą vyrą, šeimą, namus, darbą, gyvenimą ir t.t). Tiesiog atvirai dairausi ir ką duoda, priimu kaip gerą dalyką. Jei dabar ko nors nesuprantu, tai nereiškia, kad tai blogas dalykas, reikia laiko pamatyti kur tai ką gavau, tinka mano gyvenime.


esat labai ismintinga moteris, dziaugiuosi uz jus, kad turite tiek daug vidines ramybes wub.gif
Atsakyti
Saurido, tikrai pritariu 100 proc., kad ismokot surasti vidine ramybe sau tinkamu metodu... Lb dziugu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 12 01, 10:21)
Zunkeli, labai šaunu, kad domitės ir mokotės, bet astrologija visada buvo ir yra prabangos prekė, o ne būtinybė kiekvienam, todėl tausokit savo laiką, energiją ir nepamirškite priminti žmonėms, kad už horoskopų sudarinėjimą turi būti atsilyginama ne tik žodeliu "ačiū", kadangi jau dabar matau, kad   tuoj gali prasidėti "sudarykit man gyvenimo horoskopą, aš jums būsiu labai dėkinga" bigsmile.gif  rolleyes.gif

Viskas gerai, man to reikia, kad tobuleciau wink.gif Tad kai jau busiu beveik tobula ir turesiu geresni supratima tada ir pinigu prasysiu, o db wink.gif

Ice cream na as Jums lyg ir rasiau, kad sunkumai darbo srityje/neradimas savos srities, paskui kaip ir seimos turto trukumas, bei kazkokios bedos kurybiskumo/vaiku name. Ta itaka ipatingai turi buti stipri iki 32-36, paskui po truputi viskas turetu keistis i gera. Vaikuciai Jusu sveiki/neligoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 01 gruodžio 2015 - 12:09
Turiu žiauriai įdomų vienos poros variantą, tik bėda ta, kad vyro data tiksliai nėra žinoma, yra du variantai arba ta data, arba ta. Bet ten išties labai įdomus santykis. Gal norėtumėt panagrinėti? Gal taip ir data labiau tikroji paaiškėtų biggrin.gif Bet irgi galiu tik į a/ž parašyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 12 01, 11:06)
Turiu žiauriai įdomų vienos poros variantą, tik bėda ta, kad vyro data tiksliai nėra žinoma, yra du variantai arba ta data, arba ta. Bet ten išties labai įdomus santykis. Gal norėtumėt panagrinėti? Gal taip ir data labiau tikroji paaiškėtų biggrin.gif Bet irgi galiu tik į a/ž parašyti ax.gif

Nu zinokit nagrineju tik konkretiems zmonems wink.gif O Jus matau lb gerai zinot ir megstat gyventi svetimus gyvenimus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2015 12 01, 12:11)
Nu zinokit nagrineju tik konkretiems zmonems wink.gif O Jus matau lb gerai zinot ir megstat gyventi svetimus gyvenimus wink.gif

Tai aš ne žmogus? Ne konkretus? Apie kokius svetimus kalbat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2015 12 01, 13:01)

Ice cream na as Jums lyg ir rasiau, kad sunkumai darbo srityje/neradimas savos srities, paskui kaip ir seimos turto trukumas, bei kazkokios bedos kurybiskumo/vaiku name. Ta itaka ipatingai turi buti stipri iki 32-36, paskui po truputi viskas turetu keistis i gera. Vaikuciai Jusu sveiki/neligoti?

Ai cia apie finansus eina kalba... matot kai as nezinau kokia itaka daro saturnas tai ir nesupratau delto. Tuomet taip, apie 32 metus susiradau geresni darba iki to laiko finansai buvo tie patys tik naujo darbo psichologine atmosfera daug geresne. Vyrui taip, po 36 metu, tikrai prasidejo geresnis finansinis etapas. O tai cia visus zmones tas saturnas veikia iki 32 - 36 metu, ar tik sutapo, kad ir man, ir vyrui, ir sauramo iki tiek metu jis daro itaka.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 12 01, 11:16)
Tai aš ne žmogus? Ne konkretus? Apie kokius svetimus kalbat? g.gif

Na idomios poros varijantas ivardintas nuskambejo kaip kazkokiu pasaliniu zmoniu, kuriuos pazystate, o ne Jusu pacios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2015 12 01, 12:25)
Na idomios poros varijantas ivardintas nuskambejo kaip kazkokiu pasaliniu zmoniu, kuriuos pazystate, o ne Jusu pacios  blush2.gif

Bet aš turiu leidimą tam, nepiktnaudžiauju tikrai ir kas žino, gal netgi padėtumėte kažkuo tai porai ax.gif Ir pagalvojau, kad jei jau norite mokytis, tai būtų idealus variantas jums pačiai. Aš tikrai viską pakomentuosiu, nes viską žinau ax.gif
O manęs nagrinėti nereikia, nes neturiu jokių kabliukų santykyje su vyru smile.gif
Atsakyti
Merginos, mano pasto dezuteje yra apie 6 laiskai ir visi be TIKSLAUS LAIKO, kuris yra butinas + tiksli gimimo vieta. Neesu as Juk aiskeriage, man tas butina, kad butu galima kazka izvelgti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ice Cream @ 2015 12 01, 11:23)
O tai cia visus zmones tas saturnas veikia iki 32 - 36 metu, ar tik sutapo, kad ir man, ir vyrui, ir sauramo iki tiek metu jis daro itaka.


Saturnas veikia kiekviena zmogu, o ypatingai stipriai iki 36 metu., veikiamos sritys priklauso nuo astrologinio namo kuriame jis yra ir kokiame zenkle jis yra. Saturnas yra "gyvenimo mokytojas" ir siuncia mums karmines pamokas jauname amziuje. Jusu vyro veikia kitas sritis, nes jo pozicija yra kitokia nei Jusiskio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 01 gruodžio 2015 - 12:52
QUOTE(Zunkelis @ 2015 12 01, 13:52)
Saturnas veikia kiekviena zmogu, o ypatingai stipriai iki 36 metu., veikiamos sritys priklauso nuo astrologinio namo kuriame jis yra ir kokiame zenkle jis yra. Saturnas yra "gyvenimo mokytojas" ir siuncia mums karmines pamokas jauname amziuje. Jusu vyro veikia kitas sritis, nes jo pozicija yra kitokia nei Jusiskio

dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice Cream: 01 gruodžio 2015 - 13:01
idomu dar butu, o kur pas vyra jis yra, kokias jis karmines pamokas turi praeiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice Cream @ 2015 12 01, 12:29)
idomu dar butu, o kur pas vyra jis yra, kokias jis karmines pamokas turi praeiti  ax.gif

Zinokit kazkokia mistika vyksta cia su pastu... viskas lb streikuoja ir issitryne datos, neturiu laiko
Atsakyti