Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2009m.

žydryne, dievulėliau sad.gif laikykis 4u.gif

giedress, vargšė Darija.. Bet gerai, kad ištraukei, kas negero, bus galima kažkaip spręst bėdukę.

Mano kita bėda - tiek abudu užsisukę savuose reikaluose, kad vaikai našlaičiai. Neatsimenu, kada sėdėjau ir kokias bent minimalias užduotis dariau su panom. Bent pasimylavimams ir trumpiems pokalbiams stengiuos laiko rast. Jėzau, negi dabar taip bus iki gyvenimo galo, kaip voverė rate, išeini iš namų tamsoj ir tamsoj grįžti....
Nu ir santykiai mūsų tokie su diedu... jokie.

madrugada, aha, dabar praktiką dar atlikinėjau mokykloj, reikėjo vest pamokų, laksčiau tarp darbo ir mokyklos. Va, kas būna, kai nesimokai, kada laikas, prie žilo plauko reik kankintis biggrin.gif
Atsakyti
Kas čia per masinės santykių krizės unsure.gif
Atsakyti
Enita, mano norėtus žodžiu parašė.
O kad vaikai jaučia, tai tiesa...Visus nerimus, įtampas. Manau, kad jaučia, kad kažkas ne taip, o gal net pradeda galvoti, kad tai jie kalti dėl vieno ar kito dalyko. Nors žinoma visiškai nekalti. Skaičiau vieną gerą straipsnį Bernardinuose, bet taip greitai nesurandu. Jei rasiu, įmsiu.

Laikykitės ir stenkitės džiaugtis tuo, ką turite. Ir stenkitės tai išsaugoti, jei manot, kad vis dar verta.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2015 12 02, 16:06)
Sveikos,
laikykitės panos kaip nors iš paskutiniųjų console.gif  4u.gif
pas mane irgi prasti reikalai,mama krūties vėžiu susirgo,tai dabar juodas periodas... verysad.gif Nemoku net apsakyt kaip blogai jaučiuosi  verysad.gif o dar šventėm reikia ruoštis,dėl vaikų... sad.gif


Gal pradine stadija? Laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As irgi atejau skustis grizus ir Roberto susirinkimo, bet dabar geda del tokiu nieku ir skustis blush2.gif blush2.gif Bet vis tiek paklausiu. Istorija ilga, bet esme tokia, kad pas Kamile grupej dovaneles skirtingos, tai kamile gaus darzely per svente dainuojancia elza, radviles grupej visi gaus kazkoki neaisku konstruktoriu uz 3 eur ir saldainiu, o pas Roberta nutare pirkti vaikam po saldainiu dezute. Radvile dar nelabai supranta, tai del jos nesuku galvos. Bet kamile gaus lele, apie kuria rase laiske, radvile irgi kazkoki zaisliuka gaus, o robertas tik saldainiu. Visu sventes ta pacia diena. Man gaila Roberto, kad seses gaus rimtesnes dovanas, o jis tik saldainiu, nors laiska irgi rase... Bandziau darzely kovot del to, bet man pasirode, kad niekam ten nei ta svente, nei dovanos, nei vaikai nelabai rupi.... Zodziu, grizau labai nusivylus ir pikta verysad.gif Kaip Jus elgtumetes tokioj situacijoj? Aiskinti robertui, kad prastesnis kaledu senis papuole? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 12 03, 19:55)
Gal pradine stadija? Laikykites  4u.gif  4u.gif  4u.gif

As irgi atejau skustis grizus ir Roberto susirinkimo, bet dabar geda del tokiu nieku ir skustis  blush2.gif  blush2.gif Bet vis tiek paklausiu. Istorija ilga, bet esme tokia, kad pas Kamile grupej dovaneles skirtingos, tai kamile gaus darzely per svente dainuojancia elza, radviles grupej visi gaus kazkoki neaisku konstruktoriu uz 3 eur ir saldainiu, o pas Roberta nutare pirkti vaikam po saldainiu dezute. Radvile dar nelabai supranta, tai del jos nesuku galvos. Bet kamile gaus lele, apie kuria rase laiske, radvile irgi kazkoki zaisliuka gaus, o robertas tik saldainiu. Visu sventes ta pacia diena. Man gaila Roberto, kad seses gaus rimtesnes dovanas, o jis tik saldainiu, nors laiska irgi rase... Bandziau darzely kovot del to, bet man pasirode, kad niekam ten nei ta svente, nei dovanos, nei vaikai nelabai rupi.... Zodziu, grizau labai nusivylus ir pikta  verysad.gif Kaip Jus elgtumetes tokioj situacijoj? Aiskinti robertui, kad prastesnis kaledu senis papuole?  unsure.gif

Brangias dovanas dovanokit namie, o darzeli ka kukliau. Suvienodink, kad l.neissiskirtu!
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 12 03, 21:55)
Gal pradine stadija? Laikykites  4u.gif  4u.gif  4u.gif

As irgi atejau skustis grizus ir Roberto susirinkimo, bet dabar geda del tokiu nieku ir skustis  blush2.gif  blush2.gif Bet vis tiek paklausiu. Istorija ilga, bet esme tokia, kad pas Kamile grupej dovaneles skirtingos, tai kamile gaus darzely per svente dainuojancia elza, radviles grupej visi gaus kazkoki neaisku konstruktoriu uz 3 eur ir saldainiu, o pas Roberta nutare pirkti vaikam po saldainiu dezute. Radvile dar nelabai supranta, tai del jos nesuku galvos. Bet kamile gaus lele, apie kuria rase laiske, radvile irgi kazkoki zaisliuka gaus, o robertas tik saldainiu. Visu sventes ta pacia diena. Man gaila Roberto, kad seses gaus rimtesnes dovanas, o jis tik saldainiu, nors laiska irgi rase... Bandziau darzely kovot del to, bet man pasirode, kad niekam ten nei ta svente, nei dovanos, nei vaikai nelabai rupi.... Zodziu, grizau labai nusivylus ir pikta  verysad.gif Kaip Jus elgtumetes tokioj situacijoj? Aiskinti robertui, kad prastesnis kaledu senis papuole?  unsure.gif

Man tai labiau keista, kad darželio šventėj dovanojamos tokios brangios dovanos kaip lėlės Elzos. O tai ką tuomet gaus namie, kai ateis tikros Kalėdos? Ar per Kalėdas pas jus jau senelis nebeneša dovanų, tik darželyje? Nes pas mus tai visose grupėse aiškus sutarimas, kad dovanos vsiems vienodos ir labiau simbolinės nei prabangios, nes gi ne visų tėvų finansinės galimybės vienodos - kaip pvz. jaustis kokiai nors Kamilės grupiokei, kuri irgi nori ir svajoja apie dainuojančią Elzą, o tėvai teišgali nupirkt kokią paprastą lelytę už kelis eurus? O namie jau visi dovanoja kas ką nori ir kam už kiek piniginė leidžia ir širdis geidžia.
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2015 12 03, 22:07)
Brangias dovanas dovanokit namie, o darzeli ka kukliau. Suvienodink, kad l.neissiskirtu!


O kas tai galetu buti? Nenoriu, kad kamile savo grupeje gautu prasciausia dovana, nes tada vel nusivils...Nenoriu issisokti ir kazin ko demonstruoti, bet ir kamiles nuskriausti nenoriu...

QUOTE(Enita @ 2015 12 03, 22:10)
Man tai labiau keista, kad darželio šventėj dovanojamos tokios brangios dovanos kaip lėlės Elzos. O tai ką tuomet gaus namie, kai ateis tikros Kalėdos? Ar per Kalėdas pas jus jau senelis nebeneša dovanų, tik darželyje? Nes pas mus tai visose grupėse aiškus sutarimas, kad dovanos vsiems vienodos ir labiau simbolinės nei prabangios, nes gi ne visų tėvų finansinės galimybės vienodos - kaip pvz. jaustis kokiai nors Kamilės grupiokei, kuri irgi nori ir svajoja apie dainuojančią Elzą, o tėvai teišgali nupirkt kokią paprastą lelytę už kelis eurus? O namie jau visi dovanoja kas ką nori ir kam už kiek piniginė leidžia ir širdis geidžia.


Pirmais metais as irgi galvojau, kad darzelis - mokslo istaiga, todel kamile gavo lavinanti stalo zaidima. Dar dabar pamenu ta jos zvilgsni, kai kita mergaite gavo lele, o ji zaidima (nors stalo zaidimus ji megsta ir iki siol su juo daznai zaidzia). Norejosi atsukti laika atgal ir jei buciau galejus, tikrai buciau dovanojus lele. Todel dabar stengiuosi dovanoti tai, kas parasyta laiske kaledu seniai. O vaikam lele yra lele, jie nezino, kiek ji kainuoja, ir nemanau, kad jiems tai atrodo prabangi dovana. Kartais labai pigi lele vaikui gali but daug grazesne uz iriginalia barbe. Todel man atrodo, kad jei kamile gaus ir labai minimalu zaisla, tai bus geriau uz Roberto saldainius. Ar as klystu? Man atrodo, kad zaislas yra zaislas, o saldainiai yra tik saldainiai unsure.gif
Mes dovanojam viena dovana darzely ir viena namie. Jei darzeliui pirksiu kazka kita, tada namie teks dovanot dvi dovanas, o tai jau priestarauja mano isitikinimam...
P.s. gal nuo tevu priklauso, bet zirmunu darzely kai kurie vaikai tooookius lego rinkinius gaudavo, kokiu mes net namie neipirkdavom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 12 03, 23:14)
Jei darzeliui pirksiu kazka kita, tada namie teks dovanot dvi dovanas, o tai jau priestarauja mano isitikinimam...

Nelabai suprantu kodėl "teks" dovanot dvi?
Atsakyti
doviliux, akyčiau namuose Kalėdų senelis turėtų pildyti laiškų norus. Ar buvo ne vienas laiškas, su keliais norais. tuomet bandyti paaiškinti, kad pasirinko vieno noro išpildymą. Iš tiesų tos skirtingos dovanos kelia tik liūdesį vaikams. Kiekvienais metais būna nemažai verkiančių, nes kito dovana geresnė...Ir nebūtinai tai finansinis aspektas, tiesiog vaikai turi savus vertinimo kriterijus. O gal jiems, kai su ta pieva kito kieme. Ji visada žalesnė.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2015 12 03, 23:36)
Nelabai suprantu kodėl "teks" dovanot dvi?


Tai kad dvi jau nupirktos biggrin.gif

QUOTE(Bitelė @ 2015 12 04, 00:04)
doviliux, akyčiau namuose Kalėdų senelis turėtų pildyti laiškų norus. Ar buvo ne vienas laiškas, su keliais norais. tuomet bandyti paaiškinti, kad pasirinko vieno noro išpildymą. Iš tiesų tos skirtingos dovanos kelia tik liūdesį vaikams. Kiekvienais metais būna nemažai verkiančių, nes kito dovana geresnė...Ir nebūtinai tai finansinis aspektas, tiesiog vaikai turi savus vertinimo kriterijus. O gal jiems, kai su ta pieva kito kieme. Ji visada žalesnė.


Sutinku drinks_cheers.gif Bet ne as nusprendziau dovanas pirkti skirtingas. O verkianciu niekad ne vieno nemaciau, nors zirmuneliuose visada budavo skirtingos ir pas kamile pernai irgi buvo skirtingos. Ir tikrai ne simbolines schmoll.gif Kamiles norai, aisku, beribiai. Bet susiderejom del dvieju zaislu, kuriu labiausiai nori.
Isvis man pasirode, kad pas Roberta ten niekam niekas nerupi, susede kazkokie kelmai, kuriem viskas vienodai unsure.gif Kai aukletoja pradeda sakini "turbut mane vel palaikys tarybine aukletoja, bet..." Tai man cia viskas pasakyta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 04 gruodžio 2015 - 06:37
QUOTE(Enita @ 2015 12 03, 00:03)
Kas čia per masinės santykių krizės unsure.gif

Aš gal nevadinčiau to masinėmis. Tiesiog, visos gimdėm kartu. Dabar toks etapas, kai vaikai ūgtelėjo ir mes pamatėm, kad nieko neturim. Į ką atsisukam? Į sutuoktinį, nes jis arčiausiai. Ach tu toks ir anos, aš tau gimdžiau vaikus, o tu gyvenai kaip norėjai. Aš tiek metų praradau. Ir t.t. Užsuktas ratas.

ddovilux, nepyk, bet doh.gif Nenori išsišokti su tokia dovana arba nenori nusileisti, kad nebūtų parsčiausia dovana. Blin doh.gif Gerą grupę turit, turiu pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
turėjau ir aš karčios patirties su vaikų jausmais ir nuojautomis, kad ne viskas gerai, bet jau susitvarkė. Giedress, laikykitės 4u.gif

Ddoviliux, o jūs darželyje neaptariat sumos, kuri bus skirta vaikų dovanoms? Darželyje visad sutardavom dėl vienodų dovanų. Dabar Rusnės klasėje sutarėm sumą, ir renkamės iš vaikų norų. Mokytoja labai padirbėjo tuo klausimu, kad norai būtų realūs ir neišsišokantys (pvz planšetė ar išmanusis telefonas).
Atsakyti