Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2009m.

QUOTE(ddovilux @ 2015 12 04, 07:35)
Tai kad dvi jau nupirktos  biggrin.gif

Bet tai juk nebūtina iškart sudovanot visko, kas nupirkta. Galima juk palikt ir kitai progai - pvz. vieną per Kalėdas, o kitą per gimtadienį, kuris labai jau greit bus.
Atsakyti
Musu Adeles siemetinis sarasas Kaledu seneliui: 1. Samsung S4 (nes drauge toki turi), 2. gertuve (irgi tokia, kokia turi drauge), 3. Kad per jos gimtadieni snigtu.
Siaip pats laiskas vertas demesio - labai gausiai dekoruotas, pati parase visa laiska, dar pridejo ir papildomus pasiulymus (pvz, kad jeigu negales padaryti, kad snigtu, tai kad atnestu storu piesimo lapu stora sasiuvini). Be jokio mano isikisimo. Klaidu, aisku, yra, bet mane tai is koto isverte turinys. Na, ir ka dabar daryti - pirkti jai telefona? Kol kas jis tikrai jai nereikalingas. Zaidimui tik, nes tai draugei nori skambinti ir tai daro is naminio arba is mano mobilaus. Tai teko garsiai pasvarstyti, kad Kaledu senelis tikriausiai tokios dovanos neatnes, nes paskui uz telefona teveliams reikia moketi, ir jie turi vaikui telefona nupirkti...

Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2015 12 04, 11:05)
Aš gal nevadinčiau to masinėmis. Tiesiog, visos gimdėm kartu. Dabar toks etapas, kai vaikai ūgtelėjo ir mes pamatėm, kad nieko neturim. Į ką atsisukam? Į sutuoktinį, nes jis arčiausiai. Ach tu toks ir anos, aš tau gimdžiau vaikus, o tu gyvenai kaip norėjai. Aš tiek metų praradau. Ir t.t. Užsuktas ratas.

ddovilux, nepyk, bet doh.gif Nenori išsišokti su tokia dovana arba nenori nusileisti, kad nebūtų parsčiausia dovana. Blin doh.gif Gerą grupę turit, turiu pasakyt biggrin.gif


Gal nori mainytis? lotuliukas.gif Mes turim, kas uzpildo tarpus tarp didziuju ir man del to jau stogas vaziuoja doh.gif Kirpeja siryt atsaukiau ketvirta karta verysad.gif Trys dienos darzely ir vel serga doh.gif Pas gydytoja profilaktiniam sveikatos tikrinimui (del busimo darbo) atsaukiau tris kartus.... Esu gavusi dovanu masaza, bet negaliu panaudot kupono.... doh.gif Kai tik turiu laisve minute, nakti skaitau knygas, vakare siuvu karnalavinius kostiumus. Su MB nebendraujam ir del to nesuku galvos biggrin.gif

QUOTE(irminija @ 2015 12 04, 11:22)
Ddoviliux, o jūs darželyje neaptariat sumos, kuri bus skirta vaikų dovanoms? Darželyje visad sutardavom dėl vienodų dovanų. Dabar Rusnės klasėje sutarėm sumą, ir renkamės iš vaikų norų. Mokytoja labai padirbėjo tuo klausimu, kad norai būtų realūs ir neišsišokantys (pvz planšetė ar išmanusis telefonas).


Sutariam del A4 formato.
Kamiles grupej kabo didziulis plakatas-laiskas kaledu seniui. Vienas vaikas nori mokyklines kuprines, o visi kiti lego, leliu barbiu, hotwheels trasu ir taip toliau biggrin.gif

Sugedinot mane del elzos blush2.gif tai galvosiu kazka kita kamilei. Kas pagal kitu darzeliu standartus yra normalu (turiu omeny tas grupes, kur dovanos skirtingos, nes kai skirtingos dovanos, kartele tikrai aukstesne nei kai perkama bendrai)? Maiselis guminuku ir pliusinukas is saldziuju maju tiktu?

Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2015 12 04, 13:10)
Bet tai juk nebūtina iškart sudovanot visko, kas nupirkta. Galima juk palikt ir kitai progai - pvz. vieną per Kalėdas, o kitą per gimtadienį, kuris labai jau greit bus.


Mes del gimtadienio dovanu buvom kaip ir sutare, kad dovanosim monster high unsure.gif

QUOTE(egmara @ 2015 12 04, 14:24)
Musu Adeles siemetinis sarasas Kaledu seneliui: 1. Samsung S4 (nes drauge toki turi), 2. gertuve (irgi tokia, kokia turi drauge), 3. Kad per jos gimtadieni snigtu.
Siaip pats laiskas vertas demesio - labai gausiai dekoruotas, pati parase visa laiska, dar pridejo ir papildomus pasiulymus (pvz, kad jeigu negales padaryti, kad snigtu, tai kad atnestu storu piesimo lapu stora sasiuvini). Be jokio mano isikisimo. Klaidu, aisku, yra, bet mane tai is koto isverte turinys. Na, ir ka dabar daryti - pirkti jai telefona? Kol kas jis tikrai jai nereikalingas. Zaidimui tik, nes tai draugei nori skambinti ir tai daro is naminio arba is mano mobilaus. Tai teko garsiai pasvarstyti, kad Kaledu senelis tikriausiai tokios dovanos neatnes, nes paskui uz telefona teveliams reikia moketi, ir jie turi vaikui telefona nupirkti...


As vaikystej norejau barbes ir slidziu. Nei to, nei to negavau, bet gavau kazkokiu kitu dovanu, nepamenu, ko, ir labai laiminga buvau. Kaledu senis buvo pridejes laiska su paaiskinimu, kodel neatnese to, ka prasiau. Man ta laisko mintis labai patiko wub.gif

Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 12 04, 12:53)
Su MB nebendraujam ir del to nesuku galvos  biggrin.gif

tai mes atsibusim po dviejų metų, easy cool.gif aš jau pradedu nerimaut, ar bus apie ką kalbėti tada.. išskyrus vaikus.

žydryne, sveikatos mamai 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2015 12 04, 15:14)
tai mes atsibusim po dviejų metų, easy cool.gif aš jau pradedu nerimaut, ar bus apie ką kalbėti tada.. išskyrus vaikus.


Gal paskui atrodys kitaip, bet dabar manau, kad butu ivairiu temu, jei tik laiko butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 12 04, 13:53)
Su MB nebendraujam ir del to nesuku galvos  biggrin.gif

QUOTE(madrugada @ 2015 12 04, 14:14)
tai mes atsibusim po dviejų metų, easy cool.gif aš jau pradedu nerimaut, ar bus apie ką kalbėti tada.. išskyrus vaikus.

Tai va, Ddovilux, mūsų mažiausieji jau paaugę tiek, kad mums atsirado laisvo laiko nuo vaikų ir tada pabundi tarsi iš letargo miego. Prasideda kitas etapas gyvenime. Ir kai pamatai, kad neturi nieko bendro su vyru, išskyrus vaikus ir vonios kambarį, pasidaro labai negera, pikta ir visaip kitaip.
Atsakyti
Pas mus darželyje šiemet taip pat dovanoms vienintelis kriterijus - kad tilptų į A4 formatą. Tai galima įsivaizduoti, kokių variantų bus, bet nesuku galvos. Nupirksiu kažką spontaniškai. Norus senis pildo namuose - ir yra užprašytas kažkokio skraidančio rutulio, dar tokio akyse nesu mačius. Kažkas iš dronų serijos. Dar neieškojau - ot bus seniui, kai neras, teks irgi pasiaiškinimo laiškus rašyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 gruodžio 2015 - 11:19
QUOTE(egmara @ 2015 12 04, 13:24)
Musu Adeles siemetinis sarasas Kaledu seneliui: 1. Samsung S4 (nes drauge toki turi), 2. gertuve (irgi tokia, kokia turi drauge), 3. Kad per jos gimtadieni snigtu.
Siaip pats laiskas vertas demesio - labai gausiai dekoruotas, pati parase visa laiska, dar pridejo ir papildomus pasiulymus (pvz, kad jeigu negales padaryti, kad snigtu, tai kad atnestu storu piesimo lapu stora sasiuvini). Be jokio mano isikisimo. Klaidu, aisku, yra, bet mane tai is koto isverte turinys. Na, ir ka dabar daryti - pirkti jai telefona? Kol kas jis tikrai jai nereikalingas. Zaidimui tik, nes tai draugei nori skambinti ir tai daro is naminio arba is mano mobilaus. Tai teko garsiai pasvarstyti, kad Kaledu senelis tikriausiai tokios dovanos neatnes, nes paskui uz telefona teveliams reikia moketi, ir jie turi vaikui telefona nupirkti...


Manau, vaikus magiškai veikia tas liečiamas ekranas. Bernarda irgi nuolat zurzia, kad jai reikia (laimei, draugės neturi, bet mato namuose) - bet iš esmės juk dėl žaidimų. Pavyko laiku nugesint visas viltis, kad senis tokį daiktą atneštų. Bet radau nuostabų kompromisą - Vtech išmanųjį laikrodį, jis būtent liečiamu ekranu, ne tik rodo valandas, bet ir fotografuoja, yra žaidimų, ir net skatina sportuoti, mokytis. Gaus gimtadieniui - beje, kaip tik šį savaitgalį Panoramos žaislų parduotuvėse su lojalumo kortelėmis 20 proc. Čia apie tą laikrodį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 gruodžio 2015 - 15:37
QUOTE(giedress @ 2015 12 04, 16:19)
Tai va, Ddovilux, mūsų mažiausieji jau paaugę tiek, kad mums atsirado laisvo laiko nuo vaikų ir tada pabundi tarsi iš letargo miego. Prasideda kitas etapas gyvenime. Ir kai pamatai, kad neturi nieko bendro su vyru, išskyrus vaikus ir vonios kambarį, pasidaro labai negera, pikta ir visaip kitaip.

Ir dar tada pyksti ant savęs, kad tipo nesužiūrėjai, kada viskas taip nusivažiavo, o jiems tai juk viskas gerai, užtenka buvimo vienoj patalpoj su antra puse, čia viskas normaliai. "Ko? Santykių nėr? Ką čia svaigsti? O tai, kad aš sėdžiu prie kompo, o tu su knyga prie tv tam pačia kambary - čia ne santykiai?" biggrin.gif
Durniausia, kad skirtis neturi nei minties, bet nužudyt noris kasdien lotuliukas.gif

Dičkės grupė šiemet gaus kvietimus į kiną, mazgės grupėj dovanas talpinsim į A4. Dar net negalvojau, ko joms reik, mažoji tik grupės sąraše paminėjus, jog nori minkšto pliušinio elniuko, kad galėtų su juo miegot. Didžioji tai skeltų ir kompą, ir dviratį, ir dar kokį gėrį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_seile @ 2015 12 05, 16:55)
Ir dar tada pyksti ant savęs, kad tipo nesužiūrėjai, kada viskas taip nusivažiavo, o jiems tai juk viskas gerai, užtenka buvimo vienoj patalpoj su antra puse, čia viskas normaliai. "Ko? Santykių nėr? Ką čia svaigsti? O tai, kad aš sėdžiu prie kompo, o tu su knyga prie tv tam pačia kambary - čia ne santykiai?" biggrin.gif
Durniausia, kad skirtis neturi nei minties, bet nužudyt noris kasdien  lotuliukas.gif


O as dziaugiuosi, jei MB kazkuo uzsiemes (t.y. zaidzia su vaikais arba daro bet ka, kad ir prie kompo, bet vaikai tuo metu nesuminusa), o as galiu ramiai skaityt knyga. Cia man beveik tobulas savaitgalis, kai ramu ir niekad man netrukdo skaityti biggrin.gif Ir neirodysit man, kad cia blogi santykiai biggrin.gif Dar si savaitgali buvo su MB koncerte, tai isitikinau, kad turim apie ka pasikalbet, ne ti apie vaikus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 12 05, 12:17)
Pas mus darželyje šiemet taip pat dovanoms vienintelis kriterijus - kad tilptų į A4 formatą. Tai galima įsivaizduoti, kokių variantų bus, bet nesuku galvos. Nupirksiu kažką spontaniškai. Norus senis pildo namuose - ir yra užprašytas kažkokio skraidančio rutulio, dar tokio akyse nesu mačius. Kažkas iš dronų serijos. Dar neieškojau - ot bus seniui, kai neras, teks irgi pasiaiškinimo laiškus rašyti  doh.gif


Erszebeth, ryt I Maxima begte, kol 40% nuolaida zaislams, yra tie skraidantys rutuliai, sooociai, bet brangus, jei be nuolaidos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaBal @ 2015 12 06, 21:22)
Erszebeth, ryt I Maxima begte, kol 40% nuolaida zaislams, yra tie skraidantys rutuliai, sooociai, bet brangus, jei be nuolaidos...  4u.gif


Aš jau Žaislų planetoje radau ir nupirkau, buvo su 30 proc. nuolaida smile.gif
Atsakyti