Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

Apklausa: Ar jau galvojate apie Kalėdinių dovanų pirkimą? (29 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Frofesorė @ 2015 12 01, 22:28)
eik miegot motin, mes pacios issiaskinsim user posted image  lotuliukas.gif


neisiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2015 12 01, 22:36)

bet jei ryte gimdysi musu nekaltink, kad neissimiegojai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2015 12 01, 23:13)
o kur kitos ?  biggrin.gif

turejau verslo susitikima ax.gif (deruosi del savo versliuko pardavimo, sirdi skauda, bet as fiziskai nebepatempiu)
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2015 12 01, 22:43)
bet jei ryte gimdysi musu nekaltink, kad neissimiegojai biggrin.gif


negimdysiu, dar egles nepasipuosiau ax.gif

QUOTE(?angeliux? @ 2015 12 01, 22:45)
turejau verslo susitikima


o pristabdyt neina ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2015 12 01, 22:50)
negimdysiu, dar egles nepasipuosiau  ax.gif


nieks taves neklaus ko tu nori, sitas reikalas prasideda nepriklausomai nuo tavo noru biggrin.gif man terminas pamenu buvo 7 diena, praejo 7, praejo 8, 9... liepos 10 jau sakiau dzin kada, dzin kaip, bile ne 13 lotuliukas.gif nu ir gime, labai graziai 13 diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2015 12 01, 22:58)
nieks taves neklaus ko tu nori, sitas reikalas prasideda nepriklausomai nuo tavo noru biggrin.gif man terminas pamenu buvo 7 diena, praejo 7, praejo 8, 9... liepos 10 jau sakiau dzin kada, dzin kaip, bile ne 13  lotuliukas.gif  nu ir gime, labai graziai 13 diena biggrin.gif


lotuliukas.gif kaip as sakau vaikas su charakteriu - geras vaikas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2015 12 01, 23:00)
lotuliukas.gif kaip as sakau vaikas su charakteriu - geras vaikas  lotuliukas.gif  thumbup.gif

jo thumbup.gif tai zodziu gruodzio 13 lauk lotuliukas.gif siaip labai grazus ir protingi vaikai 13 diena gimsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2015 12 01, 23:02)
jo thumbup.gif  tai zodziu gruodzio 13 lauk lotuliukas.gif  siaip labai grazus ir protingi vaikai 13 diena gimsta biggrin.gif


lotuliukas.gif nu tinka, vis ne po termimo ar per kucias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2015 12 01, 23:50)
o pristabdyt neina ?  g.gif

ne, nes zinau, kad ir po leliuko as neturesiu kada dirbti papildomai unsure.gif be to, mano igudziai ir zinios niekur nedigs, o per ta laika gal ir kitu minciu atsiras bigsmile.gif
Atsakyti
O vaikyti...koks vakaras...Ne gana to kad vyras grojo pianinu,bet ir dukra neatsiliko... wub.gif Tokiom akimirkom supranti kaip myli,kaip džiaugies ....
Aš vis dar pasipuošus lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir šampanizuojuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2015 12 01, 22:13)
kaip tylu  rolleyes.gif Barbaske baliavoja, NoTa su Frofe mezga, o kur kitos ?  biggrin.gif

NoTa, tai su pirmom vistom miegoti nuejo biggrin.gif 10 val jau lovoj gulejau smile.gif

QUOTE(Barbaškė @ 2015 12 02, 00:42)
O vaikyti...koks vakaras...Ne gana to kad vyras grojo pianinu,bet ir dukra neatsiliko... wub.gif  Tokiom akimirkom supranti kaip myli,kaip džiaugies ....
Aš vis dar pasipuošus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir šampanizuojuos  biggrin.gif

Grazu skaityti wub.gif

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Pikų*dama @ 2015 12 01, 23:21)
kaimynka, nuori, as tau ryt nupirksiu ? ax.gif


Ačiū už rupesti, nebent pakeliui kur būtų ax.gif

QUOTE(Frofesorė @ 2015 12 01, 23:22)
ne nu olivute, rimtai, kur tu gyveni? tai tu mano, ar PD kaimynka labiau? biggrin.gif


Teisingai PD pasakė, tu gal 300 m arčiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Barbaškė @ 2015 12 02, 01:42)
O vaikyti...koks vakaras...Ne gana to kad vyras grojo pianinu,bet ir dukra neatsiliko... wub.gif  Tokiom akimirkom supranti kaip myli,kaip džiaugies ....
Aš vis dar pasipuošus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir šampanizuojuos  biggrin.gif


thumbup.gif , mano vyras nebent padainuot gali, kaip padaugina biggrin.gif
Atsakyti