Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo klaidos

Su naujaisiais visas! 000059.gif 000054.gif

as eilini karta gaunu ta pacia zinute po kelis kartus (man siusta). Atsakau i ja - ir daugiau jokio atsakymo negaunu, itariu, kad mano atsakymai pasimeta kazkur sad.gif
Bukite geros, parazykite man kas nors AZ, as atsakysiu - patikrinsime, ar nukeliauja atsakymai?
Atsakyti
QUOTE(šokolada @ 2015 12 29, 18:56)
i el pasta gaunu zinute, kad gavau sinute i SM az smile.gif
ateinu i SM, o ten  az  - tuscia...
reikia refresinti...  tada atsiranda skaiciukas, kiek yra neskaitytu zinuciu, bet ten, kur pacios zinutes - visos zinutes tarsi perskaitytos - vokelis baltas, o ne pajuodintais krasteliais.   
va tokia beda.

vis tas pats smile.gif

kai paspaudziu ant „1 gauta zinute“ ir i ja atsakau, vis tiek rodo, kad „1 nauja zinute“ yra, tas uzrasas dingsta, kai dar karta paspaudziu ant „1 nauja zinute“, nors i jau esu atsakiusi ir tarsi uzrasas turejo dingti smile.gif
Atsakyti
Sveiki,jau tikras menuo kariauju su savo AZ sad.gif Gaunu zinute,atsakau i ja,ji man dezuteje kabo kaip "neskaityta",ateina atsakymas(labai retai kada ateina,itariu,kad ne visas zinutes gauna),vel ta pati pirmoji zinute. Ir pvz as matau,kad raso vienu nicku zmogus,o kai isijungiu zinute visiskai kitas nickas doh.gif Pavargau zaisti su nezinomybe doh.gif smile.gif
Atsakyti
Sveiki, savo žinučių "papkėje" matau kitų narių susirašinėjimą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2016 01 11, 16:12)
Sveiki, savo žinučių "papkėje" matau kitų narių susirašinėjimą cool.gif

intymu ? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2016 01 11, 17:45)
intymu ? mirksiukas.gif  biggrin.gif

Che che, gerai būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2016 01 11, 15:12)
Sveiki, savo žinučių "papkėje" matau kitų narių susirašinėjimą cool.gif


Parašiau Jums asmeninę žinutę.
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 01 11, 07:01)
Sveiki,jau tikras menuo kariauju su savo AZ sad.gif Gaunu zinute,atsakau i ja,ji man dezuteje kabo kaip "neskaityta",ateina atsakymas(labai retai kada ateina,itariu,kad ne visas zinutes gauna),vel ta pati pirmoji zinute. Ir pvz as matau,kad raso vienu nicku zmogus,o kai isijungiu zinute visiskai kitas nickas doh.gif Pavargau zaisti su nezinomybe doh.gif  smile.gif


Ir man tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2016 01 12, 16:10)
Parašiau Jums asmeninę žinutę.

Atrasiau jums, kai gavau. Kita diena vel gavau ta pacia jusu zinute. Tai nezinau, ar is naujo raset negavusi atsakymo, ar tiesiog bludija forumas.
Atsakyti
QUOTE(Virdži @ 2016 01 03, 19:41)
Zinutes rasyti leidzia, bet tarp issiustu nerodo ir sekti zinuciu neleidzia, nors pauksciuka ant kvadratelio uzdedu.


Niekas nepasikeite schmoll.gif Kada galima tiketis pasikeitimu g.gif
Atsakyti
Nesupratau... buvo gi viskas susitvarke... siandien ir vel tos pacios nesamones, vel rasau pati sau...
Tai problemos neisprestos?
Atsakyti
Sveiki,
norėjau pasiteirauti ar vis až dar neveikia? Nes jau n-tąjį kartą rašau žinutes, jas pasižymiu kad sekti ir įtraukti į išsiųstų sąrašą, bet nebematau mano rašytų žinučių, o ir atsakymų negaunu, tai matyt jos nepasiekė adresatų g.gif
Atsakyti