Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo klaidos

dažnai nebepasikrauna puslapis, iššoka tokia lentelė:

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 33652812
Atsakyti
Sveiki,

vakar publikuojant komentarą temoje Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra > Spuoguotos odos priežiūra, man parodė klaidos pranešimą:
vartotojo įkelta nuotrauka


Tokią pat klaidą rodo ir šiandien (bandžiau pasižiūrėti per įvairias kompiuterines naršykles ir telefone). Temos pirmus puslapius atidaryti galiu, o paskutinio, deja, ne. Pavyko peržiūrėti tik naujoje forumo versijoje. Ar tik man nepavyksta atidaryti puslapio? Cookies prasivaliau.
Atsakyti
QUOTE(aurums @ 2016 12 04, 10:25)
Tokią pat klaidą rodo ir šiandien (bandžiau pasižiūrėti per įvairias kompiuterines  naršykles ir telefone). Temos pirmus puslapius atidaryti galiu, o paskutinio, deja, ne. Pavyko peržiūrėti tik naujoje forumo versijoje. Ar tik man nepavyksta atidaryti puslapio? Cookies prasivaliau.

Kvepalų išparduotuvėje - identiška situacija jau kokias 5 dienas. Cookies išvalyti, o į paskutinį puslapį, arba apskritai į pačią temą - nepatenku. Klaida tokia pat.
Atsakyti
Kiek galima? Nei dienos be nesamonių, kada susitvarkysit?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
kodel is favorites negaliu istrinti nebereikalingų temų?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 12 05, 23:29)
kodel is favorites negaliu istrinti nebereikalingų temų?


As irgi negaliu istrinti unsure.gif
Atsakyti
Galit banint, jei norit, bet žinokit, jau užpisot su tuo Error 503 Backend fetch failed!!!!! Nenormalu, nesamonės tęsiasi kiek, nebus du metai? Čia kas, jūsų it'išnikai šūdai paskutiniai ar ką, greitai visi išsibėgios iš čia!
Atsakyti

Galit banint, jei norit, bet žinokit, jau užpisot su tuo Error 503 Backend fetch failed!!!!! Nenormalu, nesamonės tęsiasi kiek, nebus du metai? Čia kas, jūsų it'išnikai šūdai paskutiniai ar ką, greitai visi išsibėgios iš čia!

Čia serverio problemos. Priimtas sprendimas keltis į kitą serverį, kai perkelsim, tokios problemos nebeturėtų būti. 

Atsiprašome už nepatogumus.  :4u: 

Atsakyti
Hm, viskas iš naujo? biggrin.gif Kiek pamenu viskas ir prasidėjo nuo "kelsimės į naują serverį".
Atsakyti
Naudodama Mozilla naršyklę, negaliu naudotis SM, nes užėjus ant bet kokios temos, rodo tik pirmąsias puslapio žinutes ir toliau va padariau print screen`ą kaip atrodo visa tai, su kažkokiom nuorodom, paskutinėm žinutėm..
Per Explorer`į - viskas ok, bet juo nesinaudoju, nes nepatogus, o pagrindinė naršyklė mano - Mozilla. Kas čia per problema???
]vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2017 01 18, 10:58)
Naudodama Mozilla naršyklę, negaliu naudotis SM, nes užėjus ant bet kokios temos, rodo tik pirmąsias puslapio žinutes ir toliau va padariau print screen`ą kaip atrodo visa tai, su kažkokiom nuorodom, paskutinėm žinutėm..
Per Explorer`į - viskas ok, bet juo nesinaudoju, nes nepatogus, o pagrindinė naršyklė mano - Mozilla. Kas čia per problema???

Atsakymas manau čia:
QUOTE(Svajūnė @ 2015 12 11, 11:16)
Pirmos žinutės dešiniajame viršutiniame kampe yra užrašai:

[Linijinis] . Standartinis. Linijinis+ 

Paspauskite ant užrašo Standartinis ir problema bus išspręsta. Vėl matysite įprastą forumo puslapį.

Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2017 01 18, 13:07)
Atsakymas manau čia:

yahoo.gif yahoo.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti