Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo klaidos

Kas darosi su žinutėmis? Sena versija. Negaunu nei aš, nei tie, kam siunčiu. Arba gaunu, bet nerašo, kad nauja žinutė atėjo.
Atsakyti

sveiki
Vienoje temoje neleidžia įeiti į trečią puslapį (pirmus du rodo), kitose temose to nėra.
Išmeta tokį pranešimą

www.supermama.lt puslapis neveikia

www.supermama.lt buvote per daug kartų peradresuoti.
Pabandykite išvalyti slapukus.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS


Slapukus išvaliau, nepadėjo.

Atsakyti
QUOTE(finy @ 2017 01 28, 14:08)
sveiki
Vienoje temoje neleidžia įeiti į trečią puslapį (pirmus du rodo), kitose temose to nėra.
Išmeta tokį pranešimą

www.supermama.lt puslapis neveikia

www.supermama.lt buvote per daug kartų peradresuoti.
Pabandykite išvalyti slapukus.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS


Slapukus išvaliau, nepadėjo.



Ir as del to paties atejau skustis. Dazniausiai lankomoje nestukiu temoje meta ta pati uzrasa ir kiek zinau ne man vienai unsure.gif neleidzia ieiti i paskutini puslapi. Anksciau budavo karta per diena, siandien jau 3 ar 4 kartus maciau toki uzrasa:

www.supermama.lt puslapis neveikia

www.supermama.lt buvote per daug kartų peradresuoti.
Pabandykite išvalyti slapukus.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2017 01 28, 23:20)
Ir as del to paties atejau skustis. Dazniausiai lankomoje nestukiu temoje meta ta pati uzrasa ir kiek zinau ne man vienai  unsure.gif neleidzia ieiti i paskutini puslapi. Anksciau budavo karta per diena, siandien jau 3 ar 4 kartus maciau toki uzrasa:

www.supermama.lt puslapis neveikia

www.supermama.lt buvote per daug kartų peradresuoti.
Pabandykite išvalyti slapukus.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS


Ar kas s moderatoriu lankosi dar sioje temoje? blink.gif
Supratau kada man stringa tema. Kai kazkas paraso paskutine to puslapio zinute rodo kazkodel puslapiu skaiciu didesni ir tuomet neatsidaro paspaudus ant paskutines skaitytos zinutes(meta ta klaida). Paskutine zinute galima pamatyti tik paspaudus "ätsakyti".
Zodziu kai puslapiai verciasi, nes kai atsakau nors rode, kad puslapiu daug, bet mano atsakyta zinute vis tiek buna pirma naujame lape.

Imanoma ka nors su tuo padaryti??
Atsakyti

Ar kas s moderatoriu lankosi dar sioje temoje? blink.gif
Supratau kada man stringa tema. Kai kazkas paraso paskutine to puslapio zinute rodo kazkodel puslapiu skaiciu didesni ir tuomet neatsidaro paspaudus ant paskutines skaitytos zinutes(meta ta klaida). Paskutine zinute galima pamatyti tik paspaudus "ätsakyti".
Zodziu kai puslapiai verciasi, nes kai atsakau nors rode, kad puslapiu daug, bet mano atsakyta zinute vis tiek buna pirma naujame lape.

Imanoma ka nors su tuo padaryti??

Ar išsivalėt naršyklės slapukus (cookies)? 

Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2017 02 01, 10:30)
Ar išsivalėt naršyklės slapukus (cookies)? 



Taip
Atsakyti
Kaip man įdėtas ar jau pasiekusias puslapių limitų skaičių ištrinti temas iš favorite sąrašo? spaudžiu ant pašalinti, bet vis tiek lieka unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2017 02 19, 21:35)
Kaip man įdėtas ar jau pasiekusias puslapių limitų skaičių ištrinti temas iš favorite sąrašo? spaudžiu ant pašalinti, bet vis tiek lieka  unsure.gif


Naujoje versijoje turetu leisti pasalinti : hm:

-------------------

Man naujoje versijoje truksta info apie skaitancius tema narius kaip yra senojoje ax.gif klausimas moderatoriams- ar planuojama rodyti tokia info?
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2017 02 19, 21:44)
Naujoje versijoje turetu leisti pasalinti : hm:

-------------------

Man naujoje versijoje truksta info apie skaitancius tema narius kaip yra senojoje ax.gif klausimas moderatoriams-  ar planuojama rodyti tokia info?

o kaip patekti į tą naują versiją? aš viršuj spaudžiu ant to užrašo 'nauja versija', bet niekas nesikeičia, kaip buvo, taip ir yra unsure.gif
Atsakyti

Cia gal moderatores reikia uzklausti  :unsure:  Man persijungia paspaudus ant to uzraso...

Atsakyti
Dėkui, bandysim 4u.gif
Atsakyti
Neatidaro pirkinių temos grožio skyrelyje
Atsakyti