Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 27

Jau geriau anksčiau viską išsirinkti ir turėti vietoje, negu paskui panikuoti. Būna, kad ir konkrečių daiktų nebūna vietoje, reikia užsakinėti, laukti, tad patiriama daug bereikalingo streso.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 03, 14:06)
Tad kai neseniai irengynejom virtuve , dejom butent ta popsini balta varianta is ikejos baldu bet su spalviskai identisku ikejinam termopaliniu stalvirsiu. taipat derinau prie turimu grindu (tamsesnis azuolas). gavosi graziai  wub.gif

user posted image

Tikrai graziai gavos. 4u.gif Grazu del to, kad yra tas sviesus ruozelis ant grindu. Kas tai? Plyteles? Bet nesimato sujungimu... jei plyteles, greiciau meskit foto is arciau, kaip atrodo sujungimas tarp plyteliu ir mediniu grindu ( laminatas?) Daug kam idomu butu. *****, o gal tai tiesiog kilimukas???? bigsmile.gif

Jei grindys butu medines visos, ir virtuvinis stovetu "ant" mediniu grindu, nebutu taip grazu.

Patys montavot Ikejine virtuve? O ar patogu kad kriaukle salia kaitlentes? g.gif nesimato kiek stalvirsio/darbastalio jus turite is viso....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 04 gruodžio 2015 - 09:35
Mano patarimas butu toks del stalvirsio rasto "medinis" pasirinkimo:
1. Jei jusu virtuvej plyteles ne medzio rasto, geriau imti stalvirsi medini- susildo ir jaukina virtuve.
2. Jei jusu virtuvej medzio rasto grindys, jei norite medinio stalvirsio, jau reik lb ziuret kad nesipjautu medziai. Valio jei randate toki kur nesipjauna. Jei jusu pasirinkti fasadai balti ar dramlio kaulo, tuomet mazesne tikimybe kad pjausis.
3. Jei nenorite baltos ar sviesios vienspalves virtuves ( taip kaip as pvz. nes tokia turejau kelis metus kitam bute ir atsibodo jai tarnauti), tai pasirinkus margas plokstes, automatiskai belieka rinktis tik ne medinius stalvirsius...
4. Jei jusu virtuveje jau yra remontas, yra grindys ir sienu spalvos, vaziuokite ten, is kur pasirinkote plokstes, stalvirsi. Vezkites namo palike uzstata. As tris kart taip dariau - parivezi namo didesni gabala ir matai, kad namie jis nelimpa... Butinai parsivezus pabandai tas plokstes ir stalvirsi riebaluotais pirstais, bandai po to valyti slapiu skudureliu. Man buvo taip, kad rudas margas stalvirsis apie kuri labai ilgai svaigau, namie pavalius su skuduru slapiu, paaiskejo, kad lieka tamsus kol isdziuna. Tai keleta minuciu matosi kur katik valiau skudureliu... o juk virtuvej daznai vis perbrauki.. o aplink kriaukle as isvis patyliu. Siaubelis doh.gif
Aisku, nekalbu as apie balta plokste ar stalvirsi. Jie tinka visur...
Tai tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 04 gruodžio 2015 - 10:00
aš irgi ir plokštes ir stalviršius ir užuolaidas, kilimines dangų pvz. vežiausi namo
Atsakyti
user posted image
user posted image

plyteles 60x60 akmens mases blizgios.
beveik be tarpeliu tiksliau minimalus imanomas tarpas. Esu labai patenkinta spalva tokia sviesiai sviesiai kakava, skirtingai atrodo prie apsvietimo-priduoda zaismingumo.- tai balta tai sviesiai ruda. Tarpeliai labai isiziurejus matosi, bet kazkaip tikrai nekrenta i akis. o ant grindu virtuveje man kazkaip privalo buti plyteles -kitaip neisivaizduoju +kazkiek atskirti zonavima. Butas labai mazas , atitinkamai maza virtuve. todel didesniu tarpu tarp prietaisu nesigavo padaryti. tarp kriaukles ir kaitlentes toks tarpas kad tilptu puoda pastatyti....

sienines plyteles tos pacios spalvos kaip ir grindu. tik tiek kad sienines plyteles klyjavo kai baldai buvo savo vietoje.

Grindys laminatas ,bet pakankamai normaliai jis atrodo tikrai. (butas nuomai). Aisku su tikru medziu atrodytu kokybiskiau-bet per daug i akis nekrenta.

virsuje virs virtuves tarpelio nebera, ideta balta plokste.

virtuve irengynejome (plyteles) tada kai ant bangos yra/buvo tos ale klasikines rytietiskos mozaikines - bet as esu linkusi nesekti madu tendenciju dalykuose kuriuos sunku atlupti. Dar kaip variantas buvo tos pacios granito plyteles (kuriu kaina beveik ta pati ~60-80lt m2 ) -bet butu tesiog per marga. o vat vonioje siek tiek ju dejau. man vonioje naturalus akmuo-beveik sventa!
Papildyta:
QUOTE(marina30 @ 2015 12 04, 12:14)
aš irgi ir plokštes ir stalviršius ir užuolaidas, kilimines dangų pvz. vežiausi namo


as kilimus namo veziaus -nupirkau 4ris ir rinkausi. netinkamus pridaviau. taipat aisku stalvirsio pvz, uzuolaidas netinkamas pridaviau ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 04 gruodžio 2015 - 11:45
Jei galite, Iooo, ikelkite mums sujungimo foto tarp plyteliu ir laminato. Labai lauksim!!! bigsmile.gif
Atsakyti
labas, neatsiusiu. nes nuvykti negaliu ten zmogus gyvena.
o sujungimas paprastas plyteles ir grindys tame paciame lygyje. tarpelis minimalus ir tesiog uzsilikonintas. tu plintusiuku nedejau man negrazu, bet kai nesuvesti auksciai nieko kito ir nebelieka.

kai yra toks sujungimas pvz su kilimine danga deda toki aliuminini lankstu tarpeli (galima daryti ir bangotas linijas sujungimo)...panasiai kai atskiria zoliu gazonus nuo klombiu juodzemio su tarpeliu.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 04, 13:05)
sujungimas paprastas plyteles ir grindys tame paciame lygyje. tarpelis minimalus ir tesiog uzsilikonintas.

Man vyras aiskino, kad silikonas nelaikys. Kad medines grindys laminatas juda, o plyteles ne. Tipo bus blogai. Tai ir atsisakem plyteliu.
O va se tau... pasirodo galima. Tik reikia aukscius gerai suvest.
Aciu kad dalinates patirtimi 4u.gif
Atsakyti
nieko ten nejuda smile.gif tik reikia gerai viska pritvirtinti/priklijuoti. ir aisku aukscius suvesti.
dabar namie pas mus irgi ziuriu plyteles jungiasi su parketu (jau kokie 10-12metu senumo tas reikalas) jau ir selikonas tarpe beveik nebeliko, viskas taipat laikosi. smile.gif

vyras mano irgi megejas viska padaryti kad perdaug nesukti nei smegenu nei ....
tai cia as tokia kankintoja/prievartautoja. biggrin.gif nu blyn zmones i kosmosa skraido, o cia parketo nenorime suvesti graziai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 04, 12:48)
nieko ten nejuda smile.gif tik reikia gerai viska pritvirtinti/priklijuoti. ir aisku aukscius suvesti.
dabar namie pas mus irgi ziuriu plyteles jungiasi su parketu (jau kokie 10-12metu senumo tas reikalas) jau ir selikonas tarpe beveik nebeliko, viskas taipat laikosi. smile.gif

vyras mano irgi megejas viska padaryti kad perdaug nesukti nei smegenu nei ....
tai cia as tokia kankintoja/prievartautoja.  biggrin.gif  nu blyn zmones i kosmosa skraido, o cia parketo nenorime suvesti graziai  doh.gif

pas mus irgi parketas su plytelem sujungtas tarpelis su silikonu, bet parketas priklijuotas prie pagrindo, todel ir tinka, laminatas juda, todel gali ir nelabai laikytis
Atsakyti
o jei parketa klijuoji prie pagrindo kodel laminata negalima priklijuoti? kame skirtumas...kaiptik sakyciau medis daugiau juda nuo isipletimo ir susitraukimo -as manau cia tesiog meistriskumo ir tinginystes reikalas. pasikartosiu-zmones i kosmosa skraido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 04, 13:34)
o jei parketa klijuoji prie pagrindo kodel laminata negalima priklijuoti? kame skirtumas...kaiptik sakyciau medis daugiau juda nuo isipletimo ir susitraukimo -as manau cia tesiog meistriskumo ir tinginystes reikalas. pasikartosiu-zmones i kosmosa skraido  biggrin.gif

Laminato negalima klijuoti, jį būtina dėti ant pakloto. O vat parketą tai galima klijuoti 4u.gif
Atsakyti