Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Estela_ @ 2015 12 13, 17:19)
Bus įdomu kaip patiko  smile.gif

Live clean Keratin oil šampūnas.
Skalaujant iš plaukų, tai plaukai tarp pirštų slįsta. Išdžiovinus fenu jie sunkiau šukuojami. Tačiau po nakties matyt susigulėjo, lengvai šukavosi, nebuvo pasipūtę, minkšti, švelnūs, neriebina šaknų (plaunu dukart savaitėje), todėl man tai aktualu. Turiu pasakyt, jog nenaudojau jokių kitų priemonių smile.gif
kol kas visai jokių minusų ax.gif
Atsakyti
Kažkoks košmaras.
Išsiploviau - plaukai kaip šiaudai, paprastai kondicionieriai labai palengvina šukavimą, [tuolabiau kai pas mane stori ir ilgi plaukai, man tai labai svarbu, bet po šito, aš praktiškai šukų negalėjau įkišt. Apie bendrą, išdžiuvusių plaukų vaizdą net nešneku, susipyniau į kasą ir svajone lik sveika juos pasileist.
Žodžiu nežinau ar tik mano plaukai atmetė šitą priemonę, ar kaip, bet gyvenime jos nei pirksiu, nei iki galo išnaudosiu.

Gal kas bandė, turi kitokių atsiliepimų? labai įdomu!

user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
Blakstute - aš esu naudojus ir šampūną ir kondicionierių būtent šį, bet man labai patiko, sušvelnino mano šiaudinius plaukus smile.gif Matyt, tiesiog tiko smile.gif

Ir aš apsidovanojau... ax.gif Pats tobuliausias tušas!

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 18 gruodžio 2015 - 13:08
the wet brush rinkinys
user posted image
foto skolinta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lumi: 16 gruodžio 2015 - 17:24
Lumi, is kur ir uz kiek? ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 17 gruodžio 2015 - 09:36
QUOTE(gaily @ 2015 12 17, 10:34)

Turiu ir aš šitą, labai labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2015 12 17, 09:36)
QUOTE(gaily @ 2015 12 17, 10:34)

Turiu ir aš šitą, labai labai patinka wub.gif


Mano jau visai į pabaigą, o kadangi labai patiko, perku ir antrą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lumi @ 2015 12 16, 18:17)
the wet brush rinkinys
user posted image
foto skolinta

Kuo tie sepeciai ypatingi? Maciau, per tarpininkes daug kas pirko. Turiu macadamia ir tangle teezeri mini, su kuriuo nesusidraugauju. Kuo jie geresni? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dottie @ 2015 12 16, 17:22)
Lumi, is kur ir uz kiek?  ax.gif

59€ iš JAV, per tarpininkę 4u.gif

QUOTE(GammaOrionis @ 2015 12 17, 09:45)
Kuo tie sepeciai ypatingi? Maciau, per tarpininkes daug kas pirko. Turiu macadamia ir tangle teezeri mini, su kuriuo nesusidraugauju. Kuo jie geresni?  4u.gif

Man jie visai lengvai slysta per plauką ir nepeša - su Jūsų minėtais ir aš nesusidraugavau smile.gif
Tačiau paskaičius atsiliepimus suvokiu apie įvairius šepečius, kad vis dėl to, kiekvienam savo svarbiausia atrasti smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 17 gruodžio 2015 - 13:42