Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Gisana @ 2015 12 17, 09:36)
QUOTE(gaily @ 2015 12 17, 10:34)

Turiu ir aš šitą, labai labai patinka wub.gif


Kaip suprantu, nuo jo labai blizga, ane? Kur jūs abi perkat? bigsmile.gif

Mano pirkiniai:
user posted image
ir kūno sviestas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 12 17, 17:03)
Kaip suprantu, nuo jo labai blizga, ane? Kur jūs abi perkat? bigsmile.gif

Spėju, kad pas tą pačią kirpėją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2015 12 17, 16:16)
Spėju, kad pas tą pačią kirpėją biggrin.gif

Aš šį kartą amazon.uk užsisakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2015 12 17, 14:40)

kur galima nupirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musetti @ 2015 12 18, 15:08)
kur galima nupirkti? 4u.gif

Dažniausiai perku drugstore.com sulaukusi kokios akcijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Musetti @ 2015 12 18, 15:08)
kur galima nupirkti? 4u.gif



ARBA http://www.neotericc...m/alpha-hydrox/. nemirtingas daiktas, naudoju nuo vasario, dar belenkiek jo like, uzteks visiems metams biggrin.gif
Atsakyti
Spanguolių cukraus kūno šveitiklis už bais gerą kainą bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Musetti @ 2015 12 18, 16:08)
kur galima nupirkti? 4u.gif

Iherb be jokiu tarpininkiu galima nusipirkti
http://eu.iherb.com/...oz-177-ml/52327
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 12 18, 19:00)
ARBA http://www.neotericc...m/alpha-hydrox/. nemirtingas daiktas, naudoju nuo vasario, dar belenkiek jo like, uzteks visiems metams biggrin.gif

Man irgi vos ne metams užteko, nors naudojau ir ne itin taupydama... drinks_cheers.gif


Dovana
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 18 gruodžio 2015 - 21:08
QUOTE(Blakstute @ 2015 12 15, 11:47)
Kažkoks košmaras.
Išsiploviau - plaukai kaip šiaudai, paprastai kondicionieriai labai palengvina šukavimą, [tuolabiau kai pas mane stori ir ilgi plaukai, man tai labai svarbu, bet po šito, aš praktiškai šukų negalėjau įkišt. Apie bendrą, išdžiuvusių plaukų vaizdą net nešneku, susipyniau į kasą ir svajone lik sveika juos pasileist.
Žodžiu nežinau ar tik mano plaukai atmetė šitą priemonę, ar kaip, bet gyvenime jos nei pirksiu, nei iki galo išnaudosiu.

Gal kas bandė, turi kitokių atsiliepimų? labai įdomu!

user posted image

Dar ir dabar turiu. Labai neigiami atsiliepimai. Tik riebina plauka. Nebenaudoju
Atsakyti
Jau nepamenu, kas klausė, bet "Šilkinės" šilko kokonai, grožio kamuoliukai su capuacu sviestu ir medumi tikrai patiko thumbup.gif. Iš tiesų net nežinojau, ko tikėtis, bet poveikis nustebino. Jau keliskart masažavau su išmirkytu kokonu veidą ir oda tapo akivaizdžiai išvalyta (net nosies zona švaresnė), pašviesėjusi, skaistesnė ir kartu gerai pamaitinta, net stangresnė, tarsi"patempta". Paprastai veido valymui naudoju molio kaukes, bet dabar net švelniosios sausina odą, todėl tepalieku labai trumpai. O štai kokonai ir valo, ir kartu maitina, drėkina, švelnina - po procedūros praktiškai nieko daugiau tepti nebereikia. Tiesa, valant veidą su kokonu, oda kiek parausta, bet tas paraudimas praeina. Ir pastebėjau, kad jei po oda yra koks spuogelis, po šios procedūros jis iškyla į paviršių. Tikrai tęsiu procedūras ir toliau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 19 gruodžio 2015 - 16:12
QUOTE(NORIKA @ 2015 12 18, 21:06)
Man irgi vos ne metams užteko, nors naudojau ir ne itin taupydama... drinks_cheers.gif

Labai skalsus jis drinks_cheers.gif
Atsakyti