Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralės įdėjimas

o aš noriu paklausti, ar SKAUDA, KAI DEDA/IŠIMA spiralę? Labai bijau, kad skaudės rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 08 08, 20:13)
o aš noriu paklausti, ar SKAUDA, KAI DEDA/IŠIMA spiralę? Labai bijau, kad skaudės rolleyes.gif smile.gif

Jokio skausmo,bent jau man nebuvo.Paprasčiausia apžiūra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (alma @ 2004 08 08, 22:10)
Jokio skausmo,bent jau man nebuvo.Paprasčiausia apžiūra rolleyes.gif

Paguodei, ačiū clap.gif Aš irgi galvojau, kad neturėtų skaudėt, bet kažkur perskaičiau, kad esant reikalui suleidžia nuskausminamųjų. Tai ir išsigandau smile.gif
Mano ginekologė sakė, kad spiralė - geriausias variantas po gimdymo. O Mireną sakė reikia dėtis tada, kai jau nebeplanuoji vaikų daugiau turėt;)
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 08 09, 08:17)
Paguodei, ačiū clap.gif Aš irgi galvojau, kad neturėtų skaudėt, bet kažkur perskaičiau, kad esant reikalui suleidžia nuskausminamųjų. Tai ir išsigandau smile.gif
Mano ginekologė sakė, kad spiralė - geriausias variantas po gimdymo. O Mireną sakė reikia dėtis tada, kai jau nebeplanuoji vaikų daugiau turėt;)

Na aš tai nejutau nei kai išiminėjo, nei kai dėjo wink.gif

O dėt spiralę patartina ne kai išvis nenori daugiau vaikų, o kai neplanuoji jų turėti kokius 5 metelius wink.gif po tavo parašymo atrodo, kad niekad jų daugiau gali neturėt įsidėjus spiralę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 08 09, 11:54)
QUOTE (aukse @ 2004 08 09, 08:17)
Paguodei, ačiū clap.gif  Aš irgi galvojau, kad neturėtų skaudėt, bet kažkur perskaičiau, kad esant reikalui suleidžia nuskausminamųjų. Tai ir išsigandau smile.gif
Mano ginekologė sakė, kad spiralė - geriausias variantas po gimdymo. O Mireną sakė reikia dėtis tada, kai jau nebeplanuoji vaikų daugiau turėt;)

Na aš tai nejutau nei kai išiminėjo, nei kai dėjo wink.gif

O dėt spiralę patartina ne kai išvis nenori daugiau vaikų, o kai neplanuoji jų turėti kokius 5 metelius wink.gif po tavo parašymo atrodo, kad niekad jų daugiau gali neturėt įsidėjus spiralę biggrin.gif

biggrin.gif žinok, aš iš gydytojos žodžių tokį ir susidariau vaizdą rolleyes.gif Šiaip mano gydytoja naujoves labai teigiamai vertina, bet į Mireną kažko skeptiškai žiūri. Kalbėjau su drauge, ji pas vieną gerai žinomą ginek. vaikšto, tas, net keista, taip pat nusiteikęs unsure.gif Kas ten supaisys tuos medikus smile.gif
Bet jei jau neskauda, tai reiks bandyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 08 09, 19:19)
biggrin.gif žinok, aš iš gydytojos žodžių tokį ir susidariau vaizdą rolleyes.gif Šiaip mano gydytoja naujoves labai teigiamai vertina, bet į Mireną kažko skeptiškai žiūri. Kalbėjau su drauge, ji pas vieną gerai žinomą ginek. vaikšto, tas, net keista, taip pat nusiteikęs unsure.gif Kas ten supaisys tuos medikus smile.gif
Bet jei jau neskauda, tai reiks bandyt tongue.gif

Bijau ką sakyti, nes nesu gydytoja. Manau, kad jie bet kokiai kontracepcijai rastų daugiau minusų nei pliusų. Tik įdomūs jų neigiami komentarai dėl mirenos dry.gif Aš buvau už kelioliką litų 5 metams įsidėjusi ir gerai, o galvojau jei įsidėsiu mireną, tai išvis thumbup.gif , o dabar g.gif
Atsakyti

Bijau ką sakyti, nes nesu gydytoja. Manau, kad jie bet kokiai kontracepcijai rastų daugiau minusų nei pliusų. Tik įdomūs jų neigiami komentarai dėl mirenos dry.gif Aš buvau už kelioliką litų 5 metams įsidėjusi ir gerai, o galvojau jei įsidėsiu mireną, tai išvis thumbup.gif , o dabar g.gif [/QUOTE]
Man rodos, jei tau tinka, nereikia kreipti didelio dėmesio wink.gif reikia tiesiog klausti savo gydytojo, tegu paaiškina.Va mano draugė bijo dėtis Mireną, nes jai niekaip nepritaikė kontraceptikų , vis pašalinis poveikis didelis išryškėdavo. Todėl ji ir bijo, Mirenoj irgi hormonai unsure.gif Gal iš čia ir yra gydytojų skeptiškumas? kad ne visiems gali tikti?
Aš kol kas tik apie paprastą spiralę domėjausi, nes planuoju antro 2.gif sulaukti anksčiau nei po 5 metų rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukse: 10 rugpjūčio 2004 - 21:07
QUOTE (aukse @ 2004 08 09, 06:17)
Paguodei, ačiū clap.gif Aš irgi galvojau, kad neturėtų skaudėt, bet kažkur perskaičiau, kad esant reikalui suleidžia nuskausminamųjų. Tai ir išsigandau smile.gif

Nuskausminamųjų reikia, jei yra kas nors ne taip smile.gif Pas mane yra labai siauras gimdos kaklelis, per gimdymus neatsidarė nei per 1 cm. Todėl, kai dėjo Mireną, tai turėjo nuskausminti, seselė turėjo asistuoti ir t.t. Žodžiu, sudėtingesnis atvejis. Bet man kai nuskausmino, tai aš nieko ir nejaučiau biggrin.gif O jeigu viskas normalu, tai manau, kad to nuskausminimo ir nereikia smile.gif
Atsakyti
Pasidalinkite, prasau, patirtimi... Kokius pojucius sukelia spirales idejimas? Ar tai skausminga procedura? g.gif Is anksto aciu!
Atsakyti
Va va ir man rupi ax.gif Tik ne kiek del skausmingumo,kiek del veiksmingumo ir ar paskui kai jau sugalvosim nebus problemu antro leliuko susilaukti? unsure.gif Bijau kad ten nepakenktu.Pasidalinkit mamukai patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
jau antri metai turiu ta daikta ten kur reikia
idejimo net nepajusit, bent jau as nesupratau kada idejo, tik sako viskas, ka sako tikejaisi malonumo biggrin.gif cia man ginekologe taip
kada tik norit, nors terminas galiojimo apie 5metus, galit issiimti, ir kad ir sekancia diena pastoti, jokiu problemu
vyras mano aktyvus santykiu prasme, bet apsauga mano akim beveik 100 proc, kol kas nesu nescia biggrin.gif nors kai kur lyginant kontraceptikus parasyta 97-99proc patikimumo, bet prezervatyvai dar maziau proc
o pasekmes, tokios, nemeluosiu, jauciasi, bet nuokiekvieno kontraceptiko kazka jusit: MS pailgejo, bet akyviausios MS dienos sutrumpejo, tik sustiprejo, labiau pilva skauda ir gausumas padidejo, bet tai trunka 2 max 3dienas, ai budavo 4 visada, paskui tepa truputi ilgiau.buna kartais po santykiu pajunti lyg jos poveiki, jausmas kaip artejant MS, sumaudzia pilva nestipriai, paburksta pilvas, bet trumpam.na is mano patirties tiek
Atsakyti
As ja turiu antras menuo jau. Menesines nepasakyciau, kad buvo labai kitokios, gal ta gausiausia diena gausesnes, bet nebuvo jokio skausmo (pries tai ir nebuvo). Menesines man niekada nekeldavo problemu, tfu tfu tfu. Idejimas irgi truko trumpai ir neskausmingai, as tikejausi daug baisiau.
Dejausi todel, kad atsibodo ryt tas tabletes, o be to maitinant negalima, prezervatyvu nepakencia mano vyras.
Kai noresi vel pastoti, issiimsi ir pastosi, problemu neturetu buti.
Atsakyti