Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralės įdėjimas

o svoris juk neauga nuo nehormonines? nebuna siip pasaliniu poveikiu (neskaitant nepatogumo ar maudimo) prastos nuotaikos ir t.t.?
Atsakyti
O kokiu principu veikia nehormoninė spiralė?

Kokia geriau organizmui?

Aš irgi maitinu, todėl galvoju apie nehormoninę, tačiau gal paaukti kol nemaitinsiu ir tada dėtis hormoninę? Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2006 07 25, 06:19)
Aš irgi maitinu, todėl galvoju apie nehormoninę, tačiau gal paaukti kol nemaitinsiu ir tada dėtis hormoninę? Ką manot?


Bet juk Mireną deda ir maitinančiom g.gif ? Bent jau man gydytoja sakė sulaukti 4 mėnesių po gimdymo, pasidaryti tyrimus ir,jei viskas tvarkoj, įdės Mireną.
Atsakyti
as apie 50 mokejau uz nehormonine.nepatogumu jokiu, tik priklauso kaip kis tavo MS, daugiau nieko.ji svoriui itakos neturi absoliuciai
Atsakyti
QUOTE(ferre @ 2006 07 25, 09:00)
Bet juk Mireną deda ir maitinančiom g.gif ? Bent jau man gydytoja sakė sulaukti 4 mėnesių po gimdymo, pasidaryti tyrimus ir,jei viskas tvarkoj, įdės Mireną.

Įdomiai čia kaip gydytojų nuomonės skiriasi. Mano gydytoja sakė, kad įdės spiralę tik tada, kai baigsiu maitinti. Mano kleckui jau 9 mėn greit, bet vis dar maitinu ir nežinau, dar nenusprendžiau, kada baigsiu.
Atsakyti
spirale galima det nekontraceptine kai tik susitvarko tavo reikalai su gimda, po triju menesiu jau galima.kontraceptine bet kokiu atveju veikia tavo kuna labiau ir tuo paciu pieneli, tad rinkis tik ta nekontraceptine ir pabandyk pasikonsultuot su kita gydytoja, jei tavoji nesutiks deti.taip ir pastosi kol matinsi, nebent jei aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemyna123 @ 2006 07 19, 17:58)
Pasidalinkite, prasau, patirtimi... Kokius pojucius sukelia spirales idejimas? Ar tai skausminga procedura?  g.gif  Is anksto aciu!

Idejimas nesukelia jokiu pojuciu, vat isemimas....brrrrr. Turejau metus laiko, ištisai skaudejo strenas, maude pilvo apačia, menesinem sirgau: tai ir dabar prisiminti baisu apie ta "malonuma", savaite tepa prieš susergant, savaite sergu gana smarkiai, ko niekad nebuvo (kai tik išemiau, iškart pradejau sirgti tik 3 d.), o po to dar savaite tepa. Taigi pertaukos pailseti turejau tik 1 savaite. Siaubo filmas.
Atsakyti
QUOTE(lanuks @ 2006 07 27, 16:42)
Idejimas nesukelia jokiu pojuciu, vat isemimas....brrrrr. Turejau metus laiko, ištisai skaudejo strenas, maude pilvo apačia, menesinem sirgau: tai ir dabar prisiminti baisu apie ta "malonuma", savaite tepa prieš susergant, savaite sergu gana smarkiai, ko niekad nebuvo (kai tik išemiau, iškart pradejau sirgti tik 3 d.), o po to dar savaite tepa. Taigi pertaukos pailseti turejau tik 1 savaite. Siaubo filmas.

Man nei idejimas, nei isemimas jokiu ypatingu pojuciu nesukele. Kiekvienas organizmas reaguoja skirtingai i pacia spirale, o idejimas ir isemimas manau priklauso nuo gydytojo.
Atsakyti
Oho. Taip brangiai spirales kainuoja? As esu isidejusi spirale. kadangi gimdziau uzsienyje,tai spirale nieko nekainavo. vienas nemalonumas- ginekologai tik vyrai.
Atsakyti
Uzsieni, kai kur, kiek zinau spirales yra kompensuojamos, o pas mus tokiu dalyku dar labai ilgai reiks palaukti.
Atsakyti
QUOTE(Karinga @ 2006 07 28, 17:22)
Oho. Taip brangiai spirales kainuoja? As esu isidejusi spirale. kadangi gimdziau uzsienyje,tai spirale nieko nekainavo. vienas nemalonumas- ginekologai tik vyrai.




laba!as cia dar naujoke, bet matau, kad aktualia tema plepat biggrin.gif .pasidalysiu ir as savo mintim bigsmile.gif .mano ginekologe kalbejo apie spirale, kuri kainuoja vos 60lt.ka apie tokias jus esat girdejusios?as jomis visiskai nepasitikiu.
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 07 27, 07:17)
spirale galima det nekontraceptine kai tik susitvarko tavo reikalai su gimda, po triju menesiu jau galima.kontraceptine bet kokiu atveju veikia tavo kuna labiau ir tuo paciu pieneli, tad rinkis tik ta nekontraceptine ir pabandyk pasikonsultuot su kita gydytoja, jei tavoji nesutiks deti.taip ir pastosi kol matinsi, nebent jei aktualu smile.gif

Dėkui už atsakymą. Bet gal žinote, kaip būtent veikia kontraceptinė ir nekontraceptinė spiralės?
Vaikiuko kol kas nelaukiam, tai saugomės wink.gif
Atsakyti