Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralės įdėjimas

apie spirales galiu papasakoti ir as siek tiek. Idejimo visai nejauciau, tik gydytoja pasakojo ka daro ir tik perspejo kad dabar turetu buti siek tiek nemalonus jausmas, nors as jo taip ir nesulaukiau. As buvau isidejusi MIRENA tai menesines mano buvo dingusios tik retkarciais tepliodavo, kuriu metu pilnai pakakdavo kasdieniniu iklotu, bet erzindavo tai kad tu tepliojimu nenuspesi...Spirale nesiojau 3,5 metu, tada nusprendem kad mums reikia dar vieno leliuko, spirale issiemiau lapkricio menesi, o sausio menesi jau buvau nestuke.gif , ir dabar visia seimyna laukiam spalio ir musu mazo 2.gif . Po gimdymo vel grisiu prie spirales ir tuo net neabejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akai: 20 liepos 2006 - 19:16

Mano menesines ir taip visada skausmingos ir labai gausios budavo,tai del to kaip ir nepergyvenu.Man svarbiau tos spirales patikimumas ir ar nepakenks,bet kaip matau pergyventi nera del ko ax.gif Tik va dar vienas klausimas,visi kontraceptikai daugeliui moteru atsiliepia svorio atzvilgiu,o kaip su spirale yra?Ar nuo jos auga svoris?
Atsakyti
jei spirale pirksi MIRENA, t.y. hormonine, ji veikia kaip tabletiniai kontraceptikai, tik ne per skrandi, o jei pirksi ta varine ar dar kitokios jos buna, pagrinde u raides, ne hormonine nuo jos tikrai neaugs svoris.nuo hormonines gali, bet cia individualiai nuo organizmo(kalbu apie hormonines), kitoms neauga ir nuo hormoniniu
Atsakyti
Jau pusę metų esu su spirale.Skausmo įvedant nebuvo jokio.To bijot tikrai nereik.Tačiau aš va turėjau(o gal dar ir turiu g.gif ) probelmų su mėnesinėm.Jos smarkiai pagausėjo ir pailgėjo keliom dieno(na sako,kad tai normalu).Būdavo taip,kad visą mėn varau kaip iš kibiro,tik su vaistais nustoju kraujuot,o kitą mėn visai nekraujuoju verysad.gif Kažkoks nesusipratimas...Ėjau pas gydytoją,pažiūrėjo echoskopu,sakė viskas puikiai atrodo,neturėtų jokių bėdų būt,bet matyt kiekvienos organizmas vis kitoks.Mano labai ilgai nesusigyvno su svetimkūnių schmoll.gif Dar ir dabar su baime laukiu mėnesinių.Vis nežinau kaip šį mėn bus... verysad.gif
Dėl svorio,tai man jis nepakito,bet ir vėl tai labai indvidualu.
Pabandyti verta,jei netiks,nepatiks,neužteks kantrybės,bet kada bus galima išsiimti.
Sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Na, ir man aktuoli ši tema tongue.gif
O kokios kainos spiralių?
Atsakyti
Rytoj kaip tik einu spirales isidet, pirkau Mirena, sekmadieniais Eurovaistinej perkant 15 proc. nuolaida, tai mokejau 507 Lt (reikia tureti Norfos arba Maximos nuolaidu kortele). Atrodo brangu, bet 5 metams perkant tabletes trigubai daugiau isleisit, o ir maitinti galima, tai man ypatingai svarbu.
Apie sia spirale galite psiskaityti cia http://www.moteris.l...ipsnis0403.html
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 07 24, 08:49)
jei spirale pirksi MIRENA, t.y. hormonine, ji veikia kaip tabletiniai kontraceptikai, tik ne per skrandi, o jei pirksi ta varine ar dar kitokios jos buna, pagrinde u raides, ne hormonine nuo jos tikrai neaugs svoris.nuo hormonines gali, bet cia individualiai nuo organizmo(kalbu apie hormonines), kitoms neauga ir nuo hormoniniu


Visiskai sutinku su agniux911, kad kiekvienas organizmas i hormonus reaguoja skirtingai. Man anksciau nei nuo tableciu, nei isidejus MIRENA svoris visiskai nesikeite.
Atsakyti
O kiek Mirenos įdėjimas kainuoja?
Atsakyti
Jei teisingai atsimenu as mokejau ~70lt. O poliklinikoje pagal mane turetu nieko nekainuoti.
Atsakyti
QUOTE(akai @ 2006 07 24, 18:45)
Jei teisingai atsimenu as mokejau ~70lt. O poliklinikoje pagal mane turetu nieko nekainuoti.


Ačiū 4u.gif Na, aš kažkaip savo poliklinikos gydytoja nelabai pasitikiu schmoll.gif Eisiu privačiai.
Atsakyti
o ne harminines? kajp jos? kas kiek laiko reikia keisti?
Atsakyti
Uz nehormonine mokejau 150 lt su idejimu. Ji tinka 5 metus. Ziuresiu kaip bus toliau, bet dar nepajutau jokio salutinio poveiko, tikiuosi ir nepajusti unsure.gif
Atsakyti