Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralės įdėjimas

as spirale naudoju jau 4 metai esu ja labai patenkinta. kitos guodesi man jog nuo spirales pagausejo ir pailgejo mm,na o man visai atvirksciai thumbup.gif sergu tik pora dienu galima sakyti kitas dienas tik (teplioju) ir man sake jog tai yra spirales deka. seniau,pries dukryte sirkdavau labai gausei ir ilgai... ir beto kaip indeda spirale reikia daznai lankytis pas savo ginekologe,ka as ir dariau. su ja konsultuodavausi todel man nebuvo jokiu keblumu,mane priziurejo ji stebejo. todel manau ysidejusi spirale moteris negali saves apleisti,ir turi nueiti bent y 2 menesius karta pas savo daktate. ir tada nebus nenusisekimu ja naudojant. sekmes visom! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2011 11 09, 16:36)
as spirale naudoju jau 4 metai esu ja labai patenkinta. kitos guodesi man jog nuo spirales pagausejo ir pailgejo mm,na o man visai atvirksciai thumbup.gif  sergu tik pora dienu galima sakyti kitas dienas tik (teplioju) ir man sake jog tai yra spirales deka. seniau,pries dukryte sirkdavau labai gausei ir ilgai... ir beto kaip indeda spirale reikia daznai lankytis pas savo ginekologe,ka as ir dariau. su ja konsultuodavausi todel man nebuvo jokiu keblumu,mane priziurejo ji stebejo. todel manau ysidejusi spirale moteris negali saves apleisti,ir turi nueiti bent y 2 menesius karta pas savo daktate. ir tada nebus nenusisekimu ja naudojant. sekmes visom! smile.gif

o kokios mėn buvo prieš įdėjimą?

aš tai ir dabar sergu vos porą dienų ir negausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2011 11 09, 16:58)
o mane domina ar įsidėjus spiralę nepasireiškia kokie šalutiniai poveikiai ar kraujavimas, nes planuoju po keleto dienų skristi atostogauti, tai bijau , kad man ji atostogų nesugadintų mirksiukas.gif

pasirodo...na bent man tai buvo lengvas pakraujavimas,skaudejimas sioks toks. bet galima iskesti smile.gif atostogoms manau nesutrugdys tokie pozymiai smile.gif sekmes atostogaujant 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 09, 17:39)
o kokios mėn buvo prieš įdėjimą?

aš tai ir dabar sergu vos porą dienų ir negausiai doh.gif

ziaurei gausios,skausmingos labai. sirgdavau mm visa savaite su didziuliu skausmu,bei kraujavimu. mano mama naudojo spirale,todel man ji ir patare pirmause ja apsisaugot,nes ji apmazina mm ju skausma ir tt. nors kiek zinau ne visom ji daro tik gera poveiky. kitom atvirksciai buna. bet kiek mano draugiu,giminiu tarpe ja naudoja visos patenkintos. ir savo dziaugsmu dalinuosi su kitom,gal ir kitom spirale atnes toky poveiky kaip man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 09, 16:19)
Mireną naudojat?
ar skaudėjo įdedant?

eisiu konsultacijai pas gyd apie spirales  g.gif  galvoju mest tablečių reikalą  doh.gif kepenys šaibom eina



Paprastą varinę, atsikandau tų hormonų, mečiau irgi tabletes dėl visokių šalutinių poveikių doh.gif O kadangi Mirena irgi su hormonais, tai apie ją nė negalvojau...
Įdedant man skausmas buvo kaip per mm, toks gan stiprus maudimas tuo momentu, bet ėjau išgėrus dvi tabletes nuo skausmo ir dar gydytoja Novokaino pripurškė kaip reikiant, nes pirmas bandymas įdėti buvo labai nesėkmingas blush2.gif O kitos kiek skaičiau visai nieko nejaučia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulia: 10 lapkričio 2011 - 08:00
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 09, 16:19)
Mireną naudojat?
ar skaudėjo įdedant?

eisiu konsultacijai pas gyd apie spirales  g.gif  galvoju mest tablečių reikalą  doh.gif kepenys šaibom eina



As pries metus dejausi Mirena iskart po varines isemimo, ta pacia diena. Pasirinkau Mirena, nes turejau labai skausmingas ir gausias menesines ir daktare tikino, kad su Mirena viskas susitvarkys.
Iskart po idejimo jauciausi gerai, bet po 15-20 min atsiduriau ligonineje, nualpau.
Turejau labai skausminga ir gan ilga adaptacini perioda, beveik 2 savaites negalejau is lovos islipti, nuskausminamieji nepadedavo visiskai. Paskui pradejau atsigaudineti, kaip ir viskas susitvarke, menesiniu yra 1-2 dienas visiskai be skausmo. Bet turiu salutini poveiki ir ne viena :svoris padidejo 10kg. (visiskai ta pati mytiba), aktyvumas (net padidinau); nuotaika prastesne, vyras sako, kad pradejau nebeklausyti, nebekalbeti, o iskart pulti, atakuoti.
Tai dabar ieskausi kito kontracepcijos ir trauksiu ja lauk. Na cia asmeniniai mano isgyvenimai su Mirena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eclair @ 2011 11 11, 15:32)
nuotaika prastesne, vyras sako, kad pradejau nebeklausyti, nebekalbeti, o iskart pulti, atakuoti.


man tas pats pasidarė kai tabletes pradėjau gert tik dabar supratau kas su manim darosi unsure.gif
Atsakyti
Bandykite kitas priemones, jei tokie išgyvenimai. Tikrai yra iš ko rinktis šiais laikais. Yra patogios ir patikimos kontracepcijos.
Atsakyti
QUOTE(angeliukas0902 @ 2011 11 23, 13:14)
Bandykite kitas priemones, jei tokie išgyvenimai. Tikrai yra iš ko rinktis šiais laikais. Yra patogios ir patikimos kontracepcijos.

pvz?
Atsakyti
Turejau dvi spirales, abi varines, pirmaja isnesiojau lygiai 5 metus ir iskrito pati, po to antra isnesiojau 3 metus, neseniai issiemiau. Idejimas siek tiek skausmingas, bet kai eini tam skausmui pasiruosus, tai ir tenka atlaikyti nesiskundziant. Kiek pamenu, po spirales idejimo negalima 5 ar 6 dienas tureti santykiu, kad gerai isitvirtintu.


QUOTE(angeliukas0902 @ 2011 11 23, 13:14)
Bandykite kitas priemones, jei tokie išgyvenimai. Tikrai yra iš ko rinktis šiais laikais. Yra patogios ir patikimos kontracepcijos.

O kokiu yra patogiu ir patikimu dar? Ir kad ne hormoniniu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-Prancuze- @ 2012 01 16, 15:05)
Turejau dvi spirales, abi varines, pirmaja isnesiojau lygiai 5 metus ir iskrito pati, po to antra isnesiojau 3 metus, neseniai issiemiau. Idejimas siek tiek skausmingas, bet kai eini tam skausmui pasiruosus, tai ir tenka atlaikyti nesiskundziant. Kiek pamenu, po spirales idejimo negalima 5 ar 6 dienas tureti santykiu, kad gerai isitvirtintu.
O kokiu yra patogiu ir patikimu dar? Ir kad ne hormoniniu  schmoll.gif

Naturalus seimos planavimas yra smile.gif tik prireikia laiko kol viska perpranti, reikia stebeti save smile.gif bet sis budas nekenkia organizmui kaip kt smile.gif
Atsakyti
Ar kam buvo kad idejus spirale (pas mane nova t) prasidejo dazni uzdegimai , infekcijos ? as nesioju ja tik 2 menesius, bet per antra menesi jau viena karta buvo pienlige, kita karta slapimo pusles uzdegimas, tiesiog anksciau tuo visiskai nesiskundziau ir toki ubedu neturejau...
Atsakyti
QUOTE(Akva17 @ 2012 02 07, 22:04)
Naturalus seimos planavimas yra smile.gif tik prireikia laiko kol viska perpranti, reikia stebeti save smile.gif bet sis budas nekenkia organizmui kaip kt smile.gif


Kol perprasi gali ir penkių vaikų susilaukt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 08, 00:14)
Ar kam buvo kad idejus spirale (pas mane nova t) prasidejo dazni uzdegimai , infekcijos ? as nesioju ja tik 2 menesius, bet per antra menesi jau viena karta buvo pienlige, kita karta slapimo pusles uzdegimas, tiesiog anksciau tuo visiskai nesiskundziau ir toki ubedu neturejau...


Anksčiau ir pas mane būdavo visokių bėdų, bet ne manau, kad tai vien dėl spiralės ax.gif .
Atsakyti