Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXVI Tema)

QUOTE(Lionesss @ 2015 12 21, 19:49)

drinks_cheers.gif
bet pabaiga tik žiauri, o šiaip thumbup.gif
---
LABAS vakaras 4u.gif
baigiau - Московская борзая [2015, криминал, мелодрама - patiko 4u.gif
ir pradėjau _ Влюбленные женщины / Любовницы (1-12 серии из 12) /[2015, мелодрама - pasakojimas apie keturias geras drauges ir jų gyvenimus/sėkmes/nesekmes thumbup.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 12 21, 21:40)
ir pradėjau _ Влюбленные женщины / Любовницы (1-12 серии из 12) /[2015, мелодрама - pasakojimas apie keturias geras drauges ir jų gyvenimus/sėkmes/nesekmes thumbup.gif  4u.gif

Parasykit veliau atsiliepima, cia kazkas jau ziurejo, bet neapsisprendziau g.gif Ar ner labai banalus?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 12 21, 15:24)
"Временно недоступен" /2015/

nesižiūri kažko šitas g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 12 21, 21:15)
Parasykit veliau atsiliepima, cia kazkas jau ziurejo, bet neapsisprendziau  g.gif Ar ner labai banalus?

Aš jį žiūrėjau ax.gif Na man nepasirodė banalus, priskirčiau prie lengvų serialų, patiko.
Labas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 12 19, 15:01)
Сегодняшняя премьера

"Охотник за головами" /2015/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1403634

user posted image

Siuo metu su vyru ziurim sita. Jei ne ta durna merga, kuria man norisi priploti, serialas butu visai nieko. Sekasi rusams kepti detektyvinius serialus drinks_cheers.gif
Aisku, daug liapsusu, pvz, merga sneka dar su trumpais plaukais, varo i nusikaltimo vieta jau su ilgai, grizta atraportuoti-vel trumpais lotuliukas.gif Arba, nusikaltimas ivyko lapkricio 5, policininkai aprisirenge kailiniais paltais, salikais-nu juk ruduo biggrin.gif O saule kad sviecia, aplinkui medziai zali zali, surfinijos zydi biggrin.gif O labiausiai patiko, kai buvo gaudynes, parode miesta stambiu planu, o ten zmones vaiksto trumpom rankovem(primenu, jog pagal scenariju-lapkritis lotuliukas.gif ). Zodziu, serialas vertas tik 7 balams, bet ziuriu.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 12 21, 22:15)
Parasykit veliau atsiliepima, cia kazkas jau ziurejo, bet neapsisprendziau  g.gif Ar ner labai banalus?

nėra banalus_kol kas labai įdomus, bet kaip sakoma, kiekvienam - savas stilius 4u.gif

QUOTE(kami_ @ 2015 12 21, 23:50)
Aš jį žiūrėjau ax.gif Na man nepasirodė banalus, priskirčiau prie lengvų serialų, patiko.
Labas.

drinks_cheers.gif

labas rytas 4u.gif dabar - darbelin, po jo - startuosiu toliau su "Įsimylėjusiom moterim" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2015 12 21, 20:40)
ir pradėjau _ Влюбленные женщины / Любовницы (1-12 серии из 12) /[2015, мелодрама - pasakojimas apie keturias geras drauges ir jų gyvenimus/sėkmes/nesekmes thumbup.gif  4u.gif



QUOTE(GammaOrionis @ 2015 12 21, 21:15)
Parasykit veliau atsiliepima, cia kazkas jau ziurejo, bet neapsisprendziau  g.gif Ar ner labai banalus?


Žiūrėjau, man nepasirodė banalus. Šiaip toks lengvas filmas, parėjus vakare lengvai peržiūrai.
Nors buvo vietų, kurios labai privertė susimąstyti. Aš čia apie gyvenimo posūkius.
Gražūs aktoriai parinkti.

Tikiuosi bus antras sezonas.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 12 22, 12:36)
Žiūrėjau, man nepasirodė banalus. Šiaip toks lengvas filmas, parėjus vakare lengvai peržiūrai.
Nors buvo vietų, kurios labai privertė susimąstyti. Aš čia apie gyvenimo posūkius.
Gražūs aktoriai parinkti.
----
Tikiuosi bus antras sezonas.

o kam Tau tas antras sezonas? g.gif juk viskas baigės labai aiškiai 4u.gif
---
LABAS RYTAS 4u.gif
nesenai baigiau žiūrėt - Влюбленные женщины / Любовницы (1-12 серии из 12) /[2015, мелодрама - patiko labai 4u.gif buvo ir gerų patarimų, ir gerų minčių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Džiugių švenčių smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Visoms ramių, skanių ir sočių kūčių 4u.gif
Ziuriu Vliublionyje zenshyny 4u.gif labai patinka man 4u.gif
Atsakyti