Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

Laba,

gal padėsit kažką išsiaiškint...

Situacija reali, tiesiog dirbu naujame darbe jau 5 mėnuo ir tiek.... (dirbu administratore). 

SAPNAS:

važiuoju galinėje mašinos sėdynėje, vairuoja vykdomasis direktorius, priekyje šalia jo sėdi generalinis direktorius. Veža mane su dar kažkuo (nebepamenu) į Briuselį į komandiruotę (nors aš į komandiruotes nevažinėju, o Briuselis matyt todėl, kad neseniai kolega ten skrido :)

Atsakyti
O as jau kokie metai sapnuoju ta pati sapna. Tik jis kartojasi ne daznai, kas keli menesiai.
Sapne as gryztu pas savo buvusi vaikina, kuri palikau. Mes vel bandome gyventi kartu, bet tos pacios problemos lenda lauk... Ir baigiasi visada sapnas konfliktais ir isiskyrimu.
Esme tame, kad musu santykiai nutruko pries 5 metus, mano iniciatyva, bet del jo kaltes (neistikimybe). Mylejau tada ji labai, tai buvo mano pirmoji rimta meile. Bet po musu santykiu as turejau kitus santykius, kurie mane tenkino.
Nesuprantu sito sapno esmes, kodel jis man vis kartojasi? Galbut, kad as negaliu ismesti savo buvusio vaikino is pasamones? Nezinau ar ji tebemyliu, labai daug laiko praejo, jis mane labai iskaudino. Jeigu galeciau rinktis, pas ji tikrai negrysciau. Bet tuomet kodel tas sapnas vis kartojasi?
Atsakyti
Sveikos sapnuotojos ir sapnu aiskintojos 4u.gif
Sianakt sapnavau idomu bei keista sapna. Buciau dekinga,jei kas pasidalintu savo izvalgomis rolleyes.gif 4u.gif
Sapnuoju dideli upeli,labai panasu i jura,vanduo skaidrus skaidrus,aplink daug zmoniu ir kazkas is minios saukia,kad guli nuskendes juodas suo. As brendu i ta upeli ir bandau ieskoti to suns,bet nerandu,.Prie manes priejo mergina ir pirstu parode kurioje vietoje guli tas suo. Pamatau ir pasineriu po vandeniu bei ji istraukiu. Ant ranku nesu dideli, juoda bei gauruota suni,beveik be gyvybes zenklu. Paskui lyg isgirstu plakant sirdi,tada gaivinau as ta suni ir atgaivinau. Tas suo visiskai atsigavo ir lakste kartu su manim palei upes kranta. bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Sapnavau, kad sergu vėžiu ir man ruošiamasi perpilti kraują. unsure.gif Nemalonus toks sapnas, tikiuosi, kad nieko blogo nebus tikrai. unsure.gif
Atsakyti

Laba, vis neišeina iš galvos sapnas,- grįžo pas mane vyras(nors jis daugiau kaip pusmetis miręs) o aš taip pergyvenu, kad atidaviau jo daiktus, o jis ramina, kad jų jam nebereiks, tada galvoju reikia pasakyt uošviams, kad jų sūnus grįžo, bet tuo metu katile kažkokiam pridaužau daug žalių kiaušinių, ir juos imdama sauja ryju, nes kitaip gali dingti vėl mano vyras... feeee koks šlykštus jausmas ryti žalius kiaušinius net sapne  :bijau2:​ 

Atsakyti
QUOTE(TiesiogRagana @ 2018 12 10, 22:28)
<p>Laba, vis neišeina iš galvos sapnas,- grįžo pas mane vyras(nors jis daugiau kaip pusmetis miręs) o aš taip pergyvenu, kad atidaviau jo daiktus, o jis ramina, kad jų jam nebereiks, tada galvoju reikia pasakyt uošviams, kad jų sūnus grįžo, bet tuo metu katile kažkokiam pridaužau daug žalių kiaušinių, ir juos imdama sauja ryju, nes kitaip gali dingti vėl mano vyras... feeee koks šlykštus jausmas ryti žalius kiaušinius net sapne  fear.gif​ </p>

neprisiskaitėt kažkokių "burtų" kada su kiaušiniais? jokie kiaušiniai fiziškai jums vyro nebegrąžins (bent jau jo buvusiame pavidale), gali atgimti nebent tik kaip kūdikis, suaugęs juk jau niekaip nebebus... arba gali su jumis bendrauti energetiniame lygmenyje, astraliniame ir niekaip kitaip, deja...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas padetu isifruoti sios nakties sapna. Sapnuoju tikrai daug,bet dar tokio sapno gyvenime neteko sapnuoti blink.gif . Sapnavau,kad verdu zmogiena. Matau puode zmogaus kulsi(kojos virsutine dali) ir pati stebiuos kaip cia taip,tada griebiu is puodo ir sudedu i kampa,prie kitu maisiuku su zmogiena. ir sakau,kad reikia ismesti,nes taip negalima. Sapne jauciu pasislykstejima.
Dekui pasisakiusoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fiffan @ 2018 12 18, 16:57)
Sveikos 4u.gif
Gal kas padetu isifruoti sios nakties sapna. Sapnuoju tikrai daug,bet dar tokio sapno gyvenime neteko sapnuoti blink.gif . Sapnavau,kad verdu zmogiena. Matau puode zmogaus kulsi(kojos virsutine dali) ir pati stebiuos kaip cia taip,tada griebiu is puodo ir sudedu i kampa,prie kitu maisiuku su zmogiena. ir sakau,kad reikia ismesti,nes taip negalima. Sapne jauciu pasislykstejima.
Dekui pasisakiusoms wub.gif

gali simbolizuoti apsinuodijimą maistu, šventės gi kaip tik artėja...
o jei taip dar daugiau perkeltine prasme, tai gal kokių žmonių/žmogaus nekenčiate gana smarkiai, tai ir atsispindi
Atsakyti

Dekui. :4u: Na kad nekesciau tai nera taip,bet siuo metu yra keleta zmoniu,kurie labai nuvyle savo poelgiais, Gal tai isties ir atsispindejo sapne :unsure: 

Atsakyti
Labas rytas,
Kreipiuosi ir aš dėl sapno išaiškinimo.
Sapnuoju, kad sėdžiu kavinėj su drauge ir ateina jaunystės laikų mano meilė su draugu. Įėjęs jis man padeda ant stalo tipo dovanėlę ant padėkliuko, o ten tokios kaip dvi perskeltos, vienodos, lyg turėtų būti sulipę, stiklo puselės. Ant vienos iš jų parašytas mano vardas, ant kitos - myliu.
Ir dar padeda kažką tamisiai rudo, irgi dvi atskiras puseles, kurios kaip ir turėtų būti kartu. Man susirodė, kad tos tamsiai rudos - tai imbieriniai sausainiai.
ką tai galėtų reikšti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 21 gruodžio 2018 - 06:53
QUOTE(Agrefa @ 2018 12 21, 06:52)
Labas rytas,
Kreipiuosi ir aš dėl sapno išaiškinimo.
Sapnuoju, kad sėdžiu kavinėj su drauge ir ateina jaunystės laikų mano meilė su draugu. Įėjęs jis man padeda ant stalo tipo dovanėlę ant padėkliuko, o ten tokios kaip dvi perskeltos, vienodos, lyg turėtų būti sulipę, stiklo puselės. Ant vienos iš jų parašytas mano vardas, ant kitos - myliu.
Ir dar padeda kažką tamisiai rudo, irgi dvi atskiras puseles, kurios kaip ir turėtų būti kartu. Man susirodė, kad tos tamsiai rudos - tai imbieriniai sausainiai.
ką tai galėtų reikšti?

Labas rytas,
Vėl susapnavau keistą sapną (viršuje pirmasis sapnas (neišeiškintas)).
Sapnuoju, kad turiu mažą vaiką. Tas vaikas lyg mano, lyg ir ne mano. Jam kokie pusė metukų ir toks jausmas, kad tik po pusės metų supratau, kad tai mano vaikas. Aš jį paimu ant rankų, nešioju ir galvoju, ka ddabar pasirūpinsiu juo, nes iki tol juo niekas nesiprūpino.
Kaip paaiškintumėt (ar mokėsit paaiškinti) tokį sapną unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2018 12 27, 06:59)
Labas rytas,
Vėl susapnavau keistą sapną (viršuje pirmasis sapnas (neišeiškintas)).
Sapnuoju, kad turiu mažą vaiką. Tas vaikas lyg mano, lyg ir ne mano. Jam kokie pusė metukų ir toks jausmas, kad tik po pusės metų supratau, kad tai mano vaikas. Aš jį paimu ant rankų, nešioju ir galvoju, ka ddabar pasirūpinsiu juo, nes iki tol juo niekas nesiprūpino.
Kaip paaiškintumėt (ar mokėsit paaiškinti) tokį sapną  unsure.gif ?

Labas,
manyčiau, kad tiesiog rūpestėliai užklups smile.gif
Atsakyti