Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

QUOTE(Monteverte @ 2019 09 26, 10:29)
Laba diena.
Vandens reikšmės labai plačios kaip ir pats vanduo smile.gif Peržiūrėkite savo gyvenimą, pati geriausiai jausite kuriose srityse jūs skęstate: ar su vyrais, ar su vaikais, ar darbe, ar vidinėse depresijose ar pan. Tą sritį ir stenkitės pataisyti kiek įmanoma smile.gif
Beje, dėl tų vaistų suleidimo... jūs galbūt atmetate pagalbą. Pagalvokite apie tai

Siuo metu su kudikiu sedziu namie. Labai naktim neissimiegu, esu pavargus, susirupinus sveikata, visokiu ligu prisigalvoju. O dar toks sapnas 😳
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas padetu issifruot siandienini sapna. Jis tooks aiskus ir realus,kad neiseina is galvos. Sapnavau paryciais,atsimenu iki smulkmenu
Sapnuoju,kad sedziu ant klozeto ir jauciu,kad kazkas lenda,as su ranka pasitikrinu,o ten naujagymio galva islindus. As atsargiai laikydama ta galva,nulipu nuo tuliko ir einu i lova(kaip suprantu ligonineje as), bandau laikyt,kad nepagimdyciau,saukiu sesele,bet besaukdama jauciu,kad vaikas lenda ir as jau ji laikau savo delne. Laikau labai saugodama. Atbega sesele ir man papriekaistauja,kodel nesistengiau sulaikyt,kad vaikelis negimtu. Tada sesele paima ta vaika,apziuri ir padeda man ant krutines,kad naujagimis trauktu piena is kruties.Tas naujagimis(berniukas),vis bando paiimt speneli,bet niekaip jam nesigauna,po kazkiek laiko pradeda traukti. Dar vyras pasako ,akd sugalvojo jam varda(va sito neatsimenu), zinau,kad vardas buvo is 2 vardu.Sapno nuotaiko beproto gera,silta,net palaiminga.
Realybeje vaiku neturiu ir neplanuoju.
Dekui pasisakiusom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fiffan @ 2019 11 09, 14:16)
Sveiki,
Gal kas padetu issifruot siandienini sapna. Jis tooks aiskus ir realus,kad neiseina is galvos. Sapnavau paryciais,atsimenu iki smulkmenu
Sapnuoju,kad sedziu ant klozeto ir jauciu,kad kazkas lenda,as su ranka pasitikrinu,o ten naujagymio galva islindus. As atsargiai laikydama ta galva,nulipu nuo tuliko ir einu i lova(kaip suprantu ligonineje as), bandau laikyt,kad nepagimdyciau,saukiu sesele,bet besaukdama jauciu,kad vaikas lenda ir as jau ji laikau savo delne. Laikau labai saugodama. Atbega sesele ir man papriekaistauja,kodel nesistengiau sulaikyt,kad vaikelis negimtu. Tada sesele paima ta vaika,apziuri ir padeda man ant krutines,kad naujagimis trauktu piena is kruties.Tas naujagimis(berniukas),vis bando paiimt speneli,bet niekaip jam nesigauna,po kazkiek laiko pradeda traukti. Dar vyras pasako ,akd sugalvojo jam varda(va sito neatsimenu), zinau,kad vardas buvo is 2 vardu.Sapno nuotaiko beproto gera,silta,net palaiminga.
Realybeje vaiku neturiu ir neplanuoju.
Dekui pasisakiusom 4u.gif

jei sapne nuotaika gera, tai tikriausiai jame atsispindi malonūs rūpesčiai, susiję su šeima ir tiek smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

sapnavau be galo ryškų ir emocingą sapną, gal bus jūsų tarpe išmanančių, nes sapnininkai apie tai tyli.
Taigi sapne pas mane atsirado didelis ir kietas falas ir baisiai jaudinausi, kaip dabar man reikės jį savo vyrui parodyt... :-D
Tikiuosi kad sapnas yra gera reiškiantis, nes vyriškas falas lyg ir jėgos bei autoriteto ženklas...
Atsakyti