Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

QUOTE(Zuikelis35 @ 2019 07 10, 11:34)
<p>Laba diena.</p><p>Gal prieš kokį gerą mėnesį sapnavau, kad vyras man sako, kad turi išeiti pas brolį (brolis a.a.). Sakau, kur tu eisi, neskubėk, palauk ir manęs. Jis sako, ne, aš vienas eisiu. Pabudau ir kažkaip nesureikšminau to sapno. Šiąnakt vėl sapnuoju. Einam abu su vyru kaip į kapines, kaip į požemius kažkokius ir vyras vos ne bėgte bėga į kažkokį tunelį ir dar man šūkteli - aš pas babą išeinu (baba taip pat a.a). Pabudau išpilta šalto prakaito ir kažkaip neramu visą rytą. Kažin ką tai glaėtų reikšti?</p><p>Ačiū</p>

nu nieko gero žinokit...
žinoma, neaišku kiek jūsų sapnai pranašingi. Būna kai kurie žmonės perdėtai sapnuoja. Bet būna kurie ir labai tiksliai. Nepakenktų vyrui išsmaiai sveikatą išsitirti arba atšaukti keliones, jei kažkokios nusimato. Likimas kintamas, jei žmogus pasistengia 4u.gif
Laikykitės
Atsakyti

Monteverte, ačiū.

Atsakyti
Laba diena, aš dažnai sapnuoju , kad lipu aukštai laiptais, ir bijau pasiekti paskutinį laiptelį, pasižiūriu į apačią ir bėgu atgal....ir taip visą sapną, tada ieškau kaip tą viršų paprasčiau pasiekti. Neisigauna ir vėl lipu lipu , su tokia baime ir vėl paskutinis laptelis , leidžiuosi žemyn.....
Dažnai sapne aplanko aukštis mane....
Kokios įžvalgos būtų? 🙏🎈🙋
Ačiū🍒
Atsakyti
QUOTE(eirona @ 2019 07 18, 00:23)
Laba diena, aš dažnai sapnuoju , kad lipu aukštai laiptais, ir bijau pasiekti paskutinį laiptelį, pasižiūriu į apačią ir bėgu atgal....ir taip visą sapną, tada ieškau kaip tą viršų paprasčiau pasiekti. Neisigauna ir vėl lipu lipu , su tokia baime ir vėl paskutinis laptelis , leidžiuosi žemyn.....
Dažnai sapne aplanko aukštis mane....
Kokios įžvalgos būtų? 🙏🎈🙋
Ačiū🍒

pasąmonėje norite kažkokio didelio pokyčio, jau beveik apsisprendžiate jį atlikti ar jo siekti, bet pačiam gale persigalvojate ir taip vis vėl grįžtate atgal
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 07 05, 18:18)
taip gali sapnuotis po kokio nors apokaliptinio filmo peržiūros ar šiaip perskaičius kokį straipsnį pvz. apie ugnikalnio išsiveržimą smile.gif

tai,kad nei to nei to nebuvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 29 liepos 2019 - 22:09