Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

sveikos hi.gif

dontstop - vis norėjau vakar paklausti, bet pamiršau biggrin.gif o Tu mityboj savo žiūri, kad būtų tiesiog svorio metimui, ar kartu ir sveikiau? klausiu tik dėl kiaušinienės su krabų lazdelėm, nes ten jaučiu tų krabų ir lazdelių nei su žiburiu nerasi biggrin.gif bet šiandien ryte pagalvojau, kad kažin kuom būtų galima pakeisti.. turbūt tik kokia kalakutiena tokiam pavidale daugmaž? aš vieną rytą aną savaitę turėjau pusryčiams valgyti omletą su pievagrybiais. bandžiau gamintis, eigoj taip bloga pasidarė, kad ilgam atsižadėjau tokių pusryčių mega_shok.gif biggrin.gif
ai ir dar norėjau paklaust kokį cappuccino geri su tiek mažai kalorijų? pati gamini ar iš aparato? smile.gif



aš šiandien pusryčiavau košę. kaip ir visada biggrin.gif jau kurį laiką esu įpratus pusryčiams avižinę košę valgyt, bet neverdu avižų, o tiesiog greitai paruošiamą tokią iš pakelio. pripratau prie tos, kuri mažiausiai cukraus turi ir su sėklų mišiniu. darausi su migdolų pienu (buvo gana keista pirmą kartą pakeitus paprastą pieną į migdolų, nes mažiau saldumo, bet dabar jau labai skanu), bananu, uogom šviežiom ir šiandien sugalvojau žiupsnį kokoso drožlių ir žiupsnį migdolų smulkintų įsimesti. o jau kaip skanu buvo, tai eina sau wub.gif vis tiek skanūs pusryčiai, rodos, net dieną praskaidrina biggrin.gif
Atsakyti
Almost., koncentruojuosi tik į svorio metimą šiuo metu, neieškau pačių sveikiausių produktų blush2.gif Mitybos planą man sudarė trenerė, iš mano mėgstamų produktų ir patiekalų. Ir ji tokia gal liberali, leido man daug ką, kas iš šono nelabai dietiškai skamba biggrin.gif Bet šitas planas veikia, prieš antrą savo nėštumą aš gan lengvai ir greitai numečiau 7 kg, nuo 60 iki 53. Paskui priaugau vėl per nėštumą ir dabar siekiu atgauti priešnėštuminį svorį smile.gif Pasirinkau vėl tokį pat metodą, nes na man jis padėjo, nors ir šiek tiek nesveikų produktų visgi vartojau. Galbūt patys paskutiniai kg, kurie liks "iki tobulumo", pasiduos tik parėjus prie visiškai sveikų produktų, atsisakius visų blogiukų.. Pažiūrėsim smile.gif

Ai, o dėl kapučino, tai užpilamas iš pakelio blush2.gif Na va, prigauta dėl dar vieno nesveiko produkto biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 13 sausio 2016 - 14:17
QUOTE(dontstop @ 2016 01 13, 11:52)
Almost., koncentruojuosi tik į svorio metimą šiuo metu, neieškau pačių sveikiausių produktų  blush2.gif <..>


supratau smile.gif man taip buvo tik įdomu dėl tam tikrų produktų, ne patiekalų, iš esmės. nes įdomu, kaip trenerė pvz. skiria krabų lazdeles, o ne kažką ne apdoroto / perdirbto (nemoku kitaip išsireikšti, bet tikiuosi supratai mintį blush2.gif biggrin.gif ).
man šiaip pačiai labai sunku priprasti prie savo sudaryto meniu ir visiškai pilnai valgyti taip, kaip nurodyta.. bet labai stengiuosi tikrai unsure.gif o tai jau pažanga biggrin.gif aš turbūt per visą savo iki šiol gyvenimą nesu suvalgius tieeeeek daržovių prie pietų ar vakarienės patiekalo, kiek dabar suvalgau paskutines 1,5sav blink.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2016 01 13, 11:52)
Ai, o dėl kapučino, tai užpilamas iš pakelio  blush2.gif  Na va, prigauta dėl dar vieno nesveiko produkto  biggrin.gif  blush2.gif


oj, aš negaudau jei ką, tik skaitau, ką kiti rašo - nesuprask neteisingai irnesakyk.gif hihihi.gif

aš geriu kavą. daug kavos. ta prasme didelį puodą ryte. šiaip dabar irgi jau 1,5sav bandau mažinti ir gerti tik vieną kartą kavą, nes geriu latte ir mažai kavos su daug pieno.. o kadangi gyvūlinį pieną bandau keisti augaliniu, tai latte su augaliniu pienu man nelabai limpa doh.gif tiesa mano latte būna dažniausiai (jei ta viena), tai iš kavos aparato ir sako, kad turi tik 50kcal (geriu Dolce Gusto skinny latte machiatto). Tai ir nekaloringa, ir labai skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 01 13, 16:20)
nes įdomu, kaip trenerė pvz. skiria krabų lazdeles, o ne kažką ne apdoroto / perdirbto

Ne tai, kad skiria - tiesiog prieš sudarydama man planą ji smulkiai išklausinėjo, ką aš valgau, ko nevalgau, kaip gaminu, kuriom valandom keliuosi ir guluosi, koks darbo grafikas ir tt ir pan smile.gif Ir užsirašė, ko aš atsisakyti neketinu (taip į valgiaraštį papuolė krablazdės, dešra, sasyskos, jogurtas su cukrumi, kapučinas ir kiti nuodėmingi dalykai biggrin.gif ), o taip pat ko aš tikrai nevalgysiu, kad ir kas rekomenduotų (tarkim, riešutai, kefyras, pasukos, avokadas, žalioji arbata...). Ji paisė visų šitų dalykų, nes pastebėjo, kad jei sudaro mitybą savo nuožiūra, klientės paskui tiesiog jos nesilaiko, neištveria ilgai... smile.gif

O dėl to "gaudymo" - komentarai ir kritika laukiami smile.gif Tam ir viešinu savo maistą, kad tobulėčiau, visus patarimus būtinai skaitysiu, gal po truputį tai vieną, tai kitą dalyką pritaikysiu smile.gif Taip su laiku ir keičiasi mano mitybą, vien pagalvojus, kaip vaikystėje valgydavau, tėvų namuose - kaip diena ir naktis palyginus su dabartine mano mityba bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 01 13, 13:17)
Ne tai, kad skiria - tiesiog prieš sudarydama man planą ji smulkiai išklausinėjo, ką aš valgau, ko nevalgau, kaip gaminu, kuriom valandom keliuosi ir guluosi, koks darbo grafikas ir tt ir pan  smile.gif  Ir užsirašė, ko aš atsisakyti neketinu (taip į valgiaraštį papuolė krablazdės, dešra, sasyskos, jogurtas su cukrumi, kapučinas ir kiti nuodėmingi dalykai  biggrin.gif ), o taip pat ko aš tikrai nevalgysiu, kad ir kas rekomenduotų (tarkim, riešutai, kefyras, pasukos, avokadas, žalioji arbata...). Ji paisė visų šitų dalykų, nes pastebėjo, kad jei sudaro mitybą savo nuožiūra, klientės paskui tiesiog jos nesilaiko, neištveria ilgai... smile.gif

O dėl to "gaudymo" - komentarai ir kritika laukiami  smile.gif Tam ir viešinu savo maistą, kad tobulėčiau, visus patarimus būtinai skaitysiu, gal po truputį tai vieną, tai kitą dalyką pritaikysiu  smile.gif  Taip su laiku ir keičiasi mano mitybą, vien pagalvojus, kaip vaikystėje valgydavau, tėvų namuose - kaip diena ir naktis palyginus su dabartine mano mityba  bigsmile.gif


supratau drinks_cheers.gif aš irgi užsisakinėjau gana neseniai mitybos planą asmeninį. labai išsamiai užpildžiau anketą, bet turbūt aš va tikėjausi kažko tokio, kaip Tu turi, o ne tokio, kaip aš gavau. faktas, kad planas tikrai normalus pas mane ir patiekalai greitai ir labai lengvai pagaminami, kas man buvo aktualu. bet tarkim ryte aš valgau dažniausiai arba košę, arba kokį sumuštinį "sveikesnį" (ant grūdų duonos ar trapučio, su lašiša pvz. ar virtu kiaušiniu, kartais pasilepinu ir valgau su dešra), tai man niekaip 7val ryto nesulįstu jokie omletai, kiaušinienės, grikių košė ir pan. sunkūs patiekalai. aišku automatiškai labai gerai visokie sunkūs lenda vakare laugh.gif bet tenka tiesiog atsisakyti..

nemėgsti avokado? aš irgi nemėgau. t.y. maniau, kad nemėgstu laugh.gif kol vieną, antrą, trečią kartą nepavalgiau ir kažkaip pradėjo jis man visai ir patikti. ir MB patinka bigsmile.gif kas džiugina gana, nes pas mus su vaisiais ir daržovėm labai kažkaip ribotai gana namie reikalai vyksta. aš tai iš viso galėčiau praktiškai gyventi be daržovių, o MB pomidorų ir agurkų sočiai užektų laugh.gif

aš dienos mitybos nerašau, nes realiai pati savo nuklydimus visokius matau. ir būna labai smagu, kai pati su savim susitvarkau be užpakalio spardymo didelio. pvz. šiandien jau du kartus vos nenusipirkau mažo maišelio traškučių. nu būna, kad ŽIAURIAI užsimanau, nors aš jų daug nesuvalgau, vos kelis. tai šiandien buvo TA diena. pirkdama vandenį jau taip susilaikiau, bet galvoju po pietų tikrai neištversiu. ištvėriau. vietoj to juodo šokolado su druska pačiupau ir bananą laugh.gif ir tikrai labai smagu matyti, kaip keičiasi mitybos įpročiai ir požiūris į maistą apskritai drinks_cheers.gif aš pastebėjau, kad keičiant mitybą dar kas man asmeniškai padidarė LABAI svarbu ir aktualu - kad maistas lėkštėje gražiai atrodytų. nes tarkim aš pripratus valgyti mėsos patiekalus lietuviškai su bulvėm kartu (čia kaip pvz.). tai porcija įdėta, valgau suvalgau ir viskas. o dabar kažkaip kai tokių dalykų mažint / atsisakyt reikia, tai automatiškai norisi tą patiekalą, kuris gal šiaip nelabai jau toks patrauklus, bent išvaizda pasidaryti patrauklų bigsmile.gif taip ir daržovių daugiau lėkštėj atsiranda, ir skaniau (tuo pačiu ir mažiau) valgosi biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal turit minčių, ką valgyt baltymingo vakare, bet šilto? Visgi virtą vištieną valgant ar varškę iš proto galima išeit doh.gif Jaučiu, kad labai veikia, jei vakare valgau baltymus, per pietus nevalgau bulvių...

Sportuot pradėt neprisiruošiau, vis atsiranda vakarais reikalų doh.gif
Atsakyti
Vakar dienos kalorijos:

ryžių košė pieniška 250

kapučinas 40
kriaušė 100

3 sumuštiniai juoda duona su saulėgrąžom + mėsytė 450
lečas 330 g 100

miško grybų sriuba 70

varškės - morkų apkepas su 2 v.š. liesos grietinės 375

neištvėriau po treniruotės doh.gif - pusė riekės duonos 50

viso 1475 kcal

Šiandienos planai: ryte jau buvo sumuštinis su mėsytę, gaminau 2, dukra antrą atėmė, daugiau mėsos neturiu, pažiūrėsiu, ką dar galiu suvalgyti, pietum lazanija, pavakariams grybų sriuba, vakarienei salotos su lašiša, dar ištroškinsiu kopūstų smile.gif

Almost., tai kaip pavyko tuos avokadus pamėgt, ar atradai kokį nors skanų receptą? smile.gif

Leyla
, stengiuosi kuo dažniau gaminti iš varškės: apkepai, varškėčiai, omletai (varškė+kiaušiniai+daržovės). Mėsos, žuvies vakarais nevalgau (valgau pietum, o antrą kartą nenoriu). Ir beje, nebūtinai valgau baltyminį maistą vakarienei smile.gif Dažnai daržovės (sriubos, salotos, troškiniai)
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Per ligas nuplaukė mano sportas ir kiti svarbūs reikalai - ryt imu išeiginę... Bet gerai tai, kad šiom dienom išgeriu daug skysčių, tikrai 2 litrus be problemų per dieną biggrin.gif bent vienas pliusas.

O kaip su nesaldžiom arbatom, vandeniu draugaujat jūs?
Aš pvz išgeriu apie 1 litrą įprastu ritmu smile.gif mažai, bet daugiau nesinori...
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 14, 10:52)
Labas rytas 4u.gif
Per ligas nuplaukė mano sportas ir kiti svarbūs reikalai - ryt imu išeiginę... Bet gerai tai, kad šiom dienom išgeriu daug skysčių, tikrai 2 litrus be problemų per dieną biggrin.gif  bent vienas pliusas.

O kaip su nesaldžiom arbatom, vandeniu draugaujat jūs?
Aš pvz išgeriu apie 1 litrą įprastu ritmu smile.gif mažai, bet daugiau nesinori...

*CoCoNuT*, o kodėl būtent 2 litrus? O gal tau tiek nereikia? biggrin.gif
Yra formulė, kaip apskaičiuot reikalingą kiekį: 0,03* svoris kg, pvz 60 kg sveriančiai moteriškei užtenka 1,8 l + 500 ml nėščiajai, žindančiai ir bet kuriai karštą dieną, kai daug prakaituojama.
Aš pati geriu su programa telefone Aqualert, rekomenduoju! Ji apskaičiuoja, tiek kiek reikia, ir kas valandą duoda signalą, kada jau gert bigsmile.gif
Atsakyti
Nežinau kodėl tie 2 litrai, taip užsifiksavę pasamonėj biggrin.gif
Paskaičiavau pagal formulę, reik 2 litrų man biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 14 sausio 2016 - 09:29
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 01 14, 11:28)
Nežinau kodėl tie 2 litrai, taip užsifiksavę pasamonėj biggrin.gif
Paskaičiavau pagal formulę, reik 2 litrų man biggrin.gif

Na va, visgi 2 smile.gif

Man pagal programą - 2250, išgeriu realiai daugiau, bent jau 3 litrus tai tikrai (žindau, daug geriu naktį, apie litrą) smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė tu 4u.gif
Atsakyti